Půjčovny

 
 

ASKRO, s.r.o.

S pronájmem od nás budete spokojeni. Za příznivou cenu si můžete v naší půjčovně opatřit vše potřebné pro zimní sport. V naší půjčovně si každý najde to své. Nabízíme širokou škálu služeb. V naší nabídce naleznete širokou škálu zahradní techniky k pronájmu. Nabízíme zaručeně kvalitní automobily k zapůjčení s kompletní službou. Nabízíme pravidelně servisovanou stavební techniku k pronájmu. Vhodný žebřík si můžete zapůjčit u nás. U nás si půjčíte párty stan za bezkonkurenční cenu. Kdo potřebuje závěsnou lávku, může se obrátit na nás. Poradíme vám ve výběru raftů k zapůjčení. Nabízíme vesty pro dospělé i děti. Nabízíme k pronájmu přívěsné vozíky pro různé druhy nákladů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Semerád

Děti i dospělí najdou v naší půjčovně vše potřebné pro zimní sporty. Provozujeme půjčovnu, na kterou je vždy spolehnutí. Zaměřujeme se na nabídku raftů k zapůjčení. Půjčujeme i závěsné lávky za solidní ceny. Pěknou oslavu vám zajistí párty stany z naší půjčovny. Různé druhy žebříků nabízíme k zapůjčení. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé zapůjčení přívěsného vozíku za příznivou cenu. Nabízíme široký sortiment zahradní techniky k pronájmu. Půjčujeme kvalitní stavební techniku tomu, kdo jí potřebuje. U nás si můžete půjčit vestu dle vašich představ.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Půjčovna svatební a spol. oděvů, půjčovna potahů na židle a párty vybavení Eva Jansová

Spolehlivý provoz půjčovny je naší prioritou. U nás si můžete objednat za příznivou cenu odbornou údržbu. Jsme profesionály v oblasti montáží. Za kvalitu námi prováděného servisu ručíme. V naší nabídce jsou cenově výhodné a spolehlivé služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Půjčovna svatební a spol. oděvů, půjčovna potahů na židle a párty vybavení Eva Jansová

V naší půjčovně nabízíme nepřeberné množství potřeb pro zimní sporty. Spolehněte se na půjčovnu, kterou provozujeme. Zaměřujeme se na nabídku raftů k zapůjčení. Spolehlivé a kvalitní závěsné lávky si můžete pronajmout u nás. Nabízíme výhodný pronájem párty stanů. Přijďte si k nám vybrat potřebný žebřík. Specializujeme se na přívěsné vozíky, jejich půjčování, vozíky jsou pod stálou technickou kontrolou. Nabízíme velký výběr zahradní techniky k zapůjčení. Potřebujete-li kvalitní stavební techniku, obraťte se na naši půjčovnu. Půjčujeme vesty různých velikostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Kovář

Zajišťujeme řádný provoz půjčovny. Jedině v naší půjčovně si vyberete správné potřeby pro zimní sporty. Provozujeme půjčovnu, na kterou je vždy spolehnutí. Půjčujeme rafty pro dvojice, rodiny i skupiny. Poskytujeme pronájem závěsných lávek i na delší dobu. Zaměřujeme se na kompletní službu v oblasti pronájmu párty stanů. Poskytujeme žebříky různého provedení. Nabízíme k pronájmu celou řadu přívěsných vozíku ověřené kvality. Velký výběr kvalitní zahradní techniky k zapůjčení naleznete v naší nabídce. Nabízíme široký sortiment stavební techniky k pronájmu. Nabízíme vesty k zapůjčení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Půjčovna nářadí Alfa

U nás si vybere každý milovník zimního sportu z bohaté nabídky potřeb. Zaměřujeme se na kvalitní stavební techniku, kterou půjčujeme. Potřebujete-li zahradní techniku, obraťte se na naši půjčovnu. Nabízíme k pronájmu přívěsné vozíky osvědčených výrobců. U nás naleznete velkou nabídku žebříků k zapůjčení. U nás si půjčíte párty stan za bezkonkurenční cenu. U nás si můžete pronajmout potřebnou závěsnou lávku. Půjčujeme rafty pro dvojice, rodiny i skupiny. Půjčíme vám vestu, na jak dlouho chcete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radim Kaděrka

V oblasti pronájmu jsme jedničkou. Zabýváme se provozem půjčovny. Veškeré potřeby pro zimní sporty naleznete v naší půjčovně. V naší půjčovně naleznete to, co potřebujete. Zaměřujeme se na veškeré služby spojené se servisem. S naším sortimentem služeb budete spokojeni. Nabízíme kvalitně provedené montáže. Kvalitní žebříky nabízíme u nás. Specializujeme se na přívěsné vozíky, jejich půjčování, vozíky jsou pod stálou technickou kontrolou. Mnoho zajímavého a nevšedního zboží naleznete v našem bazaru. Spolehlivé a kvalitní závěsné lávky si můžete pronajmout u nás. Půjčujeme bezpečné rafty. Nabízíme vesty k zapůjčení. Nabízíme k pronájmu velký výběr zahradní techniky. Pro firmy i jedince nabízíme pronájem stavební techniky. U nás si půjčíte párty stan za bezkonkurenční cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Bořucký - S.N.I.P.

Naše půjčovna, kterou provozujeme poskytuje záruku solidního jednání. Zaměřujeme se na kvalitní servis za příznivou cenu. V naší nabídce jsou cenově výhodné a spolehlivé služby. Provádíme rychlé a spolehlivé montáže. Za přijatelnou cenu vám provedeme potřebnou údržbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamil Rosmanit

Všechny potřeby pro zimní sporty vám můžeme půjčit u nás. Nabízíme zapůjčení na krátkou či delší dobu. Půjčujeme širokou škálu zboží. Půjčujeme rafty různých druhů a velikostí. Bezpečné závěsné lávky půjčujeme firmám i jednotlivcům. Mnoho zajímavého a nevšedního zboží naleznete v našem bazaru. Pro akci, kterou pořádáte, vám půjčíme párty stan. Nabízíme k zapůjčení nejrůznější druhy žebříků. Pro auto přepravu nabízíme řadu přívěsných vozíků k zapůjčení. Jakoukoliv kvalitní, pravidelně servisovanou zahradní techniku si můžete půjčit u nás. Nabízíme pronájem stavební techniky s kompletními službami. Potřebujete-li kvalitní vestu, půjčíme vám ji.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Boháč

Specializujeme se na půjčování potřeb zimních sportů za nízkou cenu. Pro firmy i jedince nabízíme pronájem stavební techniky. V naší nabídce naleznete širokou škálu zahradní techniky k pronájmu. Nabízíme k pronájmu přívěsné vozíky pro různé druhy nákladů. Na žebříky od nás je spolehnutí. Pěknou oslavu vám zajistí párty stany z naší půjčovny. Vysoce kvalitní závěsné lávky si můžete půjčit u nás. Půjčujeme bezpečné rafty. Nabízíme vesty k zapůjčení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku