Katalog firem > Řemesla a odborné služby > Služby péče o tělo

Služby péče o tělo

 
 

Tetování Michal Rámiš

Využijte možnosti zakoupit u nás dárkové poukazy. Nakupujte přípravky pro péči o tělo v našem velkoobchodu. Nabízíme našim zákazníkům služby prodeje. Pro naše zákazníky poskytujeme služby maloobchodu. Během našeho laserového ošetření vlasové pokožky používáme speciální preparáty. Vyberte si u nás náušnice, které vám rádi nastřelíme. Rádi vám uděláme také permanentní make-up.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studio Belle s.r.o.

Nabízíme vám ucelený sortiment zdravotních služeb péče o tělo. Zákazníci mohou využívat naše kvalitní služby maloobchodu. Vyzkoušejte kvalitu služeb našeho kadeřnictví. Naše masáže si zamilujete. V naší nabídce najdete i lymfodrenáž. Pomocí laserového ošetření intenzivně posílíme regeneraci vaší vlasové pokožky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studio Belle s.r.o.

U nás najdete celou řadu přípravků pro péči o celé tělo. U nás vám poskytneme pouze kvalitní služby. Rádi vám zajistíme také prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Pro naše zákazníky poskytujeme služby maloobchodu. Využijte nabídku našeho velkoobchodu se sortimentem přípravků pro péče o tělo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOLMES PLACE - Health Clubs

Nabízíme vám ucelený sortiment zdravotních služeb péče o tělo. Naše firma je připravena vám poskytnout celou škálu kvalitních služeb. Našim zákazníkům poskytujeme služby maloobchodu. Seznamte se s naší nabídkou na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Využijte výhodného velkoobchodního sortimentu k péči o tělo. Objevte u nás už teď řešení ztráty vlasů pomocí laserového ošetření vlasové pokožky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Libánský - Mystický prožitek doteku

Nabízíme vám velmi kvalitní služby v oblasti péče o krásu. Nabízíme vám služby velkoobchodu v oboru služeb péče o tělo. Naše firma se zaměřuje také na prodejní služby. Seznamte se s nabídkou našich služeb. Zabýváme se masážemi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslava Holčáková

Máme pro vás připraveny dostupné služby péče o zdraví. Přesvědčte se sami o kvalitě námi nabízených služeb. Nakupte si u nás zboží sortimentu péče o tělo za velkoobchodní ceny. Naše firma se specializuje na prodej kvalitních služeb péče o tělo. Zákazníkům můžeme nabídnout služby maloobchodu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Knapová

Nabízíme vám sortiment kvalitních služeb pro péči o celé tělo. U nás vám rádi zprostředkujeme prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Provádíme také depilaci. Naší specializací jsou masáže. Metoda laserového ošetření vlasové pokožky, kterou v naší klinice aplikujeme, je mnohými ceněná alternativa nákladných transplantací vlasů. Buďte zase svěží po naší masáži obličeje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AEST klinika dermoestetiky

Rádi vám nabídneme dárkové poukazy na služby z našeho sortimentu. Seznamte se s naší nabídkou na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Našim zákazníkům poskytujeme služby maloobchodu. Vyberte si vaše přípravky v našem velkoobchodu. Laserové ošetření vlasové pokožky v naší klinice posiluje pevnost a růst vlasů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STUDIO RENATA

Využijte možnosti obdarovat své blízké našimi dárkovými poukazy. Využijte ucelené nabídky našich služeb. Seznamte se s naší nabídkou na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. K naší přístrojové lymfodrenáži se vrací mnoho spokojených zákazníků. Laserové ošetření vlasové pokožky, které provádíme, je důležité pro zdravý růst nových vlasů. Přijďte si k nám nechat udělat lymfodrenáž. I vy oceníte naši přírodní kosmetiku. Provádíme kvalitní manikúru. Naše masáže si zamilujete. Vyberte si z naší nabídky kosmetických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Modeláž nehtů Pavlína Mouchová

Pečujte o celé tělo s našimi komfortními službami. Rádi vám poskytneme odborné služby v oboru péče o tělo. Využijte naši nabídku na skvělou manikúru. Laserové ošetření vlasové pokožky v naší klinice posiluje pevnost a růst vlasů. U nás si péči o ruce opravdu užijete. Poskytujeme profesionální přístup při modeláži nehtů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku