Společenské služby

 
 

Pubrestaurants, s.r.o.

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Hledáte-li dodavatele občerstvení na společenskou akci, jsme tu pro vás. Naše společnost přichází se zajímavou nabídkou služeb. Pronájem interierového i exterierového vybavení pro rauty, oslavy, svatby. Rádi vás provedeme po našem centru. Rádi vás přivítáme v naší restauraci. Zaručujeme vám spokojenost s naším cateringem. Zpracujeme vám vhodné logo. Využijte i našeho kvalitního ubytování pro vaše společenské události. Pro vaše společenské události disponujeme party stany.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svatby Party Oslavy

Zabýváme se organizací společenských akcí. Jsme odborníci v poskytování služeb, které nabízíme. Obraťte se na nás v případě pořádání firemní akce. Vedeme kvalitní restauraci. Neváhejte si u nás objednat catering na společenskou událost. Neváhejte využít možnosti nechat si od nás realizovat své logo. V naší ordinaci se vám dostane rady i pomoci. Nabízíme stany na party a jiné události.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fofr rande - rychlé rande, speed dating

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Naše party stany vám zaručí ničím nerušenou zábavu. Rádi vám navrhneme nové logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské kulturní středisko Vyškov

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Pronájem židlí, stolů, svatebních stanů a dalšího vybavení. Zaručujeme vám spokojenost s naším programem. Zavítejte i do našeho centra. Rádi vás přivítáme v našem klubu. Máte možnost nechat si od nás zajistit i plakáty. Oslovte nás ohledně tvorby vašeho loga. Připravíme vám i hudbu pro vaši akci. Pro venkovní zábavy si můžete opatřit party stany od nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agentura Devět měsíců s.r.o.

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Zaručujeme vám spokojenost s naším programem. Zajišťujeme služby pro teambuildingy. Zaručujeme, že vaše děti budou v našem dětském koutku spokojené. Využijte naší nabídky na zajištění cateringu. V rámci našich služeb se zabýváme i tvorbou loga. Využijte nabídky pěkných dekorací pro vaše společenské události. Zajistíme vám vhodné prostory pro společenské události. Sežente u nás party stany.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moderátor Ondra Pokorný

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Využijte nabídky našich party stanů. Na požádání pro vás vytvoříme příhodné logo. Obraťte se na nás v případě pořádání firemní akce. Dbáme na kvalitu námi připravených programů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ABL movers s.r.o.

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Party stany pro vaši oslavu, večírek, posezení. Přinášíme vám také možnost tvorby loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JSV International Assistant Service

Organizujeme také společenské akce. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. Nabízíme stany na party a jiné události. Neváhejte využít možnosti inzerce za výhodných podmínek. Zabýváme se i kvalitním zpracováním inzerátů. Rádi vám navrhneme nové logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ilona Soukupová - dovoz jídel a pečovatelské služby v domácnosti

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Společenské služby jsou naší doménou. Nabízíme zapůjčení za výhodných podmínek. Obraťte se na nás, zajistíme pronájem místa a vybavení pro Vaši akci. Nabízíme komplexní služby v oblasti občerstvení. Zavítejte i do našeho centra.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kino Hvězda - Uherské Hradiště

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Nabízíme komplexní služby v oblasti občerstvení. Pronájem židlí, stolů, svatebních stanů a dalšího vybavení. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb. Přijďte si zboží zapůjčit k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku