Katalog firem > Úřady a instituce > Státní organizace a úřady

Státní organizace a úřady

 
 

Krajská veterinární správa pro Moravskoslezský kraj

I vy oceníte služby našeho úřadu. Zaměstnanci našeho úřadu Vám jsou k dispozici s radami ohledně fungování státní správy. Jsme vám denně k dispozici pro vyřizování vašich žádostí. Při vyřizování stížností se snažíme být spravedliví. Zaměstnanci naší státní organizace mají své kanceláře pro občany otevřené během úředních hodin. Využijte ochoty pracovníků našeho úřadu. Náplní naší veterinární správy je řešení nezávadnosti potravin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Celní ředitelství Ostrava

Státní úřady jsou k dispozici všem občanům. Ke všem občanským záležitostem přistupujeme ochotně. Zaměřujeme se nejen na poskytování odborného poradenství. Využijte otevřených dveří našeho státního úřadu během úředních hodin. Celní úřad ochraňuje ekonomické zájmy každého občana.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský

Nabízíme kvalitní a spolehlivé služby státního úřadu. Jsme připraveni vám ochotně poradit ve vaší záležitosti. Náš státní úřad má otevřeno vždy během úředních hodin. Vyřizování vašich žádostí pro nás není problém. Poradíme vám, jak vyhrát správní řízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Generální ředitelství cel

Využijte služby našeho úřadu. Vyřizujeme všechny přijaté žádosti. Podáte-li na někoho stížnost, budeme se tím zabývat a stížnost vyřídíme. V současné době poskytujeme moderní poradenskou činnost. Budeme se vám věnovat během otevírací doby, která je stanovená úředními hodinami. V našem státním úřadě ochotně se vším poradíme občanům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad průmyslového vlastnictví

Náš státní úřad je veřejností vnímán velmi pozitivně díky ochotnému a serióznímu týmu zaměstnanců. U nás je vždy otevřeno během úředních hodin. Přineste nám vaši žádost a my ji vyřídíme. Jsme státní úřad s nesmírnou ochotou poradit našim občanům. Zajišťujeme vyřizování stížností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad pro ochranu osobních údajů

Státní úřady jsou připraveny vyřešit Vaše žádosti. K fungování státu napomáhají i státní úřady. Vyřizujeme všechny podněty občanů, včetně stížností. Sepisujeme a vyřizujeme vaše žádosti. V kompetenci našich služeb je poradenství. Máme k dispozici úřední hodiny během nichž otevíráme pro veřejnost. Dveře našeho úřadu jsou Vám otevřeny během úředních hodin. Naši zaměstnanci vám ochotně pomůžou. Využijte ochoty pracovníků našeho úřadu. Poradenské služby inovujeme prostřednictvím rozvoje metod a postupů poradenského procesu. Pokud u nás podáte žádost, my ji bleskurychle vyřídíme. Naši úředníci mají v popisu práce i vyřizování stížností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní bezpečnostní úřad

K fungování státu napomáhají i státní úřady. Nezapomeňte na vyřízení všech vašich žádostí. Náš státní úřad se pro občany otevírá jen v době úředních hodin. Poradenství v oboru je dostupné veřejnosti. Náš státní úřad disponuje velkou ochotou. Naší snahou je také úspěšné vyřizování vašich stížností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Správa státních hmotných rezerv

Státní úřady Vám pomohou vyřešit Vaše požadavky. Pracovníci našeho úřadu vám rádi kdykoli pomohou. Pokud u nás podáte žádost, my ji bleskurychle vyřídíme. V případě nouze kontaktujte policii. Pracovníci našeho krajského úřadu jsou připraveni Vám kdykoli pomoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český statistický úřad

Zabýváme se provozem státního úřadu a poskytováním kvalitních služeb. Naše státní organizace se vyznačuje velkou ochotou. Kontaktujte nás za účelem poradenství. Nabízíme vám pomoc s vyřízením stížností. U nás je vždy otevřeno během úředních hodin. Vyřizujeme žádosti a požadavky klientů každý den.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pozemkový fond České republiky

Nabízíme služby státního úřadu. Vyřízení žádostí u nás probíhá v příjemném prostředí. Sledujte úřední hodiny během kterých máme otevřeno. Naší náplní je také vyřizování stížností. Na ochotu zaměstnanců naší státní organizace se můžete spolehnout. V kompetenci našich služeb je poradenství. V nouzové situaci kontaktujte policii.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku