Telekomunikace

 
 

GTS NOVERA, a.s.

Poskytujeme kvalitní připojení k internetu. Naše firma provozuje velkoobchod s telekomunikačním zařízením. Nabízíme našim klientům cenově výhodné připojení k internetu. Vyberte si z naší nabídky kvalitních magnetických karet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

agmo cz, s.r.o.

Naše společnost je odborníkem na hardwary. Vyzkoušejte širokou nabídku telekomunikačního zboží v našem maloobchodě. Zboží v našem velkoobchodu vám je k dispozici. Naše firma se zaměřuje na komunikační systém. Naše firma zajišťuje různé IT služby. Prodáváme také celou řadu magnetických karet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Master Internet, s.r.o.

Zaměřením naší společnosti jsou telekomunikační softwary. Zaměřujeme se na vedení maloobchodu s telekomunikacemi. Jsme firma, která se věnuje komunikačním systémům. Využijte širokou nabídku našich IT služeb. Zabýváme se také prodejem spolehlivých síťových ústředen. Zvolte si ty pravé z naší nabídky magnetických karet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Dráb - montáž satelitu

Naše firma zajišťuje připojení k internetu. Náš velkoobchod se zaměřuje na prodej telekomunikačního zboží. Naše firma se zaměřuje na výpočetní techniku. Naše firma je specialistou na komunikační systémy. Specializací naší firmy jsou IT služby. Poskytujeme také možnost montáže telekomunikačních zařízení. Prodáváme také celou řadu magnetických karet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CETERIS s.r.o.

Provádíme zajišťování hardwarů. Zaměřením naší společnosti jsou telekomunikační softwary. Vyberte si z naší bohaté nabídky magnetických karet. Nabízíme vkusný a praktický telefon i pro vás. U nás najdete také nejvýhodnější nabídky tarifů. Dále zprostředkováváme zákazníkům široký výběr routerů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Srovnávatel.cz

Specializací naší firmy je zajišťování telekomunikačního zařízení. Poskytujeme také široký sortiment telekomunikačních služeb pro mobilní telefony. Vyberte si ty správné z naší bohaté nabídky magnetických karet. Nabízíme výhodnou koupi telefonu, jistě si vyberete. Poskytujeme služby mobilního operátora dle vašich požadavků. Poskytujeme také tarify na míru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Telefónica O2 Czech Republic, a.s.

Naše firma je specialistou na hardware. Náš maloobchod s telekomunikačním zbožím vám je k dispozici. Naše společnost se zabývá komunikačními systémy. Neváhejte navštívit náš telekomunikační velkoobchod. Naším zaměřením je poskytování IT služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SABOL s.r.o. - Antény, Satelity, EZS, IT Pardubice

Specializací naší společnosti je připojení k internetu. Jsme firma, která se zabývá výpočetní technikou. Jsme připraveni vám poskytnout provedení montáže telekomunikačních zařízení. Využijte naší aktualizované nabídky na realizaci rychlého připojení k internetu. Pořiďte si u nás svůj nový zabezpečovací systém. Navrhujeme počítačové sítě s doprovodnými službami. Můžeme dodat i kvalitní routery vhodné pro připojení k internetu. Nabízíme širokou škálu všech typů magnetických karet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SABOL s.r.o. - Antény, Satelity, EZS, IT Mělník

Na připojení k internetu od naší firmy se můžete spolehnout. Jsme firma, která se zabývá výpočetní technikou. V rámci našich služeb poskytujeme i možnost montáže telekomunikačních zařízení. Vyzkoušejte si možnosti našeho mimořádně rychlého připojení k internetu. Prohlédněte si u nás kvalitní a praktické zabezpečovací systémy. Sdružujeme odborníky, kteří rychle a kvalitně vytváří a spravují počítačové sítě. Nabízíme router pro pokrytí domácnosti, kanceláří i dalších prostor signálem Wi-Fi. Vyberte si z naší nabídky kvalitních magnetických karet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SABOL s.r.o. - Antény, Satelity, EZS, IT Nymburk

Poskytujeme kvalitní připojení k internetu. Specializací naší společnosti je výpočetní technika. Svým klientům nabízíme montáž telekomunikačních zařízení. Vyzkoušejte si možnosti našeho mimořádně rychlého připojení k internetu. U nás si najdete kvalitní nový zabezpečovací systém. Navrhujeme počítačové sítě s doprovodnými službami. Jsme také dodavatelé routerů nezbytných pro připojení k internetu. Prodáváme také celou řadu magnetických karet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku