Trh práce

 
 

Mgr. Hana Temlová, au-pair agentura

Nabízíme rychlé a profesionální služby v rámci trhu práce. Nabízíme žádaná pracovní místa v oblasti prodeje. Skvělou pracovní příležitost najdete právě u nás. Zajistíme vám seriózní zaměstnání. Zajistíme vám příhodné pracovní místo v oboru stavebnictví. Poskytujeme profesionální přístup při zprostředkování práce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Jsme odborníci ve vyhledávání vhodných zaměstnanců. V oblasti hledání vhodné administrativní práce děláme pro své zákazníky maximum. U nás najdete skvělé pracovní místo v oblasti výroby. Rádi vám umožníme pracovat na flexibilní úvazky. Najděte si uplatnění na trhu práce s naší pracovní agenturou. Nabízíme firmám služby registru uchazečů o zaměstnání. Využijte nabídky naší firmy na obsazení pozic všech profesí. Naši zaměstnanci se mohou těšit z mnoha výhod zaměstnaneckých benefitů. Naše agentura vám zajistí zkušený personál.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Pavel Baroň, zprostředkování au-pair pobytů

Kvalitní podnikatelské služby jsou naší specializací. Rádi vám nabídneme práci na zkrácené úvazky. Pro naše zaměstnance jsme připravili bohaté zaměstnanecké benefity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Tomáš Svozil, agentura au-pair

Na trhu práce jsme odborníky nabízející vhodné zaměstnance. Pomáháme vám s nalezením vhodné pracovní příležitosti. Nabízíme volná pracovní místa v oblasti velkoobchodu. Rádi vám nabídneme práci na zkrácené úvazky. Našim zaměstnancům nabízíme širokou škálu zaměstnaneckých benefitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agentura All, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby týkající se trhu práce. Využijte naší nabídky kvalitního zaměstnání v oboru prodeje. Rádi vám umožníme pracovat na flexibilní úvazky. Využijte naší nabídky vybraných zaměstnaneckých benefitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Kubečka

Nabízíme rychlé a profesionální služby v rámci trhu práce. Skvělou pracovní příležitost najdete právě u nás. Poskytneme vám pracovní místo v maloobchodu podle vašich představ. Nabízíme zajištění zaměstnání ve velkoobchodu. Spolehněte se na nás v oblasti zprostředkování práce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hays Czech Republic, s.r.o.

Orientujeme se na vyhledání vhodných zaměstnanců. Nabízíme pracovní příležitosti u spolehlivých zaměstnavatelů. Zajišťujeme pracovní příležitosti v oboru stavebnictví. Skvělou pracovní příležitost v oblasti výroby najdete právě u nás. Zabýváme se vyhledáváním kandidátů v oblasti administrativy. Získejte u nás vhodné pracovní místo. Zprostředkujeme vám skvělé zaměstnání. Poskytujeme kvalitní pracovní místa v oboru prodeje. V našem registru pracovních příležitostí evidujeme data z dostupných nabídek pracovních míst. V naší firmě můžete využít práci na zkrácené úvazky. Seznamte se s naší nabídkou zaměstnaneckých benefitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

May Consulting, s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti vyhledávání a získávání zaměstnanců. Zajišťujeme zaměstnání v prodeji. Najděte u nás vyhovující pracovní místo ve stavebnictví. Poskytujeme různorodé pracovní příležitosti ve výrobě. Pomáháme obsazovat volná pracovní místa v oblasti velkoobchodu. Naše agentura se specializuje na vyhledávání personálu. Využijte možnosti pracovat na flexibilní úvazky. Seznamte se s nabídkou volných míst všech profesí. Vyberte si z široké nabídky zaměstnaneckých benefitů. Nabízíme rychlé a profesionální pořádání kurzů. V naší firmě klademe důraz na zákazníka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ACE Consulting, s.r.o.

Zajistíme vám spolehlivé zaměstnance. U nás neomezujeme zaměstnance při výběru pracovního úvazku. Našim záměrem je zajistit vám kvalitní a schopný personál. Zajistíme vám také odpovídající certifikaci. Seznamte se s naší nabídkou zaměstnaneckých benefitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STUDYLINE s.r.o.

Pro naše klienty vyhledáváme zaměstnance přesně podle jejich požadavků. Zajistíme vám příhodné pracovní místo. Naší specializací je zajišťování odborných kurzů. Využijte možnosti pracovat na flexibilní úvazky. U nás si vyberete ze široké nabídky registru pracovních příležitostí. Naše firma svým zaměstnancům poskytuje mnoho zaměstnaneckých benefitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku