Ubytování

 
 

H+M Pension

Snažíme se o to, aby byli hosté s našim ubytováním spokojeni. Naše ubytování je dobrým výchozím bodem s tenisovými kurty. Nabízíme také možnost připojení k elektrické přípojce pro karavany. V našem kempu máte veškeré potřebné vybavení pro vaši letní dovolenou. Naši hosté mají vlastní sociální zařízení. U nás nebudete mít možnost​ pristylky. U nás se vám dostane krásného levného ubytování. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Využijte naší nabídky v rámci wellness pobytu. Zaměřujeme se na nabídku sportovních pobytů. Nabízíme krásné pobyty pro rodiny s dětmi. Po relaxačním pobytu se budete cítit jako znovuzrození. Příznivci aktivního odpočinku si jistě vyberou z našich Široká nabídka pobytů pro školy. Budete-li chtít, využijte náš bar. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Televize je nedílnou součástí našeho vybavení. Nabízíme připojení k internetu prostřednictvím wifi. V restauraci s příjemnou obsluhou se na vás již těšíme. Pro vozidla našich hostů nabízíme možnost parkování. Uspořádáme pro vás i jakékoli společenské akce. Užijte si pohodlné ubytování v našem hotelu. Náš penzion vytváří přátelské prostředí. U nás si můžete užívat i jízdy na lodičkách. Pro naše hosty jsou po celý den zdarma k dispozici šipky. Můžete použít varnou konvici. Naše programy televizního vysílání jsou pro všechny, které láká poznávání všeho nepoznaného. Nabízíme kvalitní ubytování na pokojích se sociálním zařízením. Pro rychlé stravování můžete využít naší mikrovlnné trouby. Poskytujeme ubytování v příjemném prostředí. Děláme také snídaně, které vás nabijí energií na celé dopoledne. Nabízíme vám vany různých tvarů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motel Vojkovice

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. V našem kempu nabízíme různé druhy ubytování. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Naše služby se zaměřují na využití tenisových kurtů. Ubytujte se v chalupách s naší firmou. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Pokud už máte shonu a stresu plné zuby, vyzkoušejte náš relaxační pobyt. V rámci naší nabídky máme k dispozici též ubytování vhodné především pro rodinné pobyty. Lenošení vás nebaví, objednejte se sportovní pobyt, který nabízíme. Oblíbené wellness pobyty jsou také součástí naší nabídky. Pokoje s možností přistýlky jsou vám také k dispozici. Skvělé a stylové ubytování najdete v našem hotelu. Jistě nepohrdnete nabídkou naší vynikající restaurace. Kód na wifi připojení vám je k dispozici na recepci. V blízkosti ubytování máte možnost vypůjčit si lodičky. Můžete si vyzkoušet hru šipky. Hosté si mohou vybrat i některý z pokojů, jejichž koupelna je vybavena vanou. Našim klientům je zajištěn i prostor pro kuřáky. Sjednejte si ubytování v našem příjemném nekuřáckém prostředí. Poskytujeme různé druhy ubytování. Do našeho vybavení náleží moderní sociální zařízení. V našem baru vám nabídneme široký výběr kvalitního pití.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Grand Residence, s.r.o.

Nabízíme vám celoroční ubytování v malebné části xxx. Hosté mohou využívat i oblíbený tenisový kurt. Nabízíme ubytování v našich chalupách pro každou příležitost. Disponujeme dostatečnou kapacitou i pro pobyty pro školy. Při rekondičním pobytu budete mít zajištěný náš šetrný přístup. Nabízíme vám relaxační pobyty za velmi příznivé ceny. V naší rozsáhlé nabídce rodinných pobytů si zajisté vyberete i vy. Vyberete si u nás nejrůznější sportovní pobyty. Plně se oddejte relaxaci na našich wellnes pobytech. Naše zařízení disponuje elektrickými přípojkami. Objednejte si u nás pobyt a využívejte naši zahradu. U nás můžete využít i místní bazén. Pro milovníky jízdy na lodičkách bude pobyt u nás ideální. Součástí naší nabídky jsou šipky. Zpříjemněte si pobyt odpočinkem u TV. V našem baru vás obslouží příjemná obsluha. V bohaté nabídce najdete pokoje s možností přistýlky. Příjemnou dovolenou můžete strávit s celou rodinou v našem kempu. Poskytujeme celoroční ubytování na naší chatě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Orchid

Nabízíme vám ubytování v moderně zařízeném penzionu. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici. Ubytujete-li se u nás, využijte také možnost zahrát si tenis na našich kurtech. K ubytování nabízíme krásné chalupy, do kterých se budete rádi vracet. Máme dostatečné kapacity i pro školní pobyty. Zařízení vyhovuje zájemcům o rekondiční pobyty. Disponujeme širokou nabídkou relaxačních pobytů. Poskytujeme komfortní ubytování vhodné také pro rodinné pobyty. Pro vás i vaše přátelé uspořádáme sportovní pobyty. Zregenerujte své tělo s wellness pobytem od nás. Nabízíme vám možnost ubytování v příjemném kempu. Součástí apartmánu je vlastní sociální zařízení. Zajišťujeme ubytování v různých penzionech. Ubytování na našem hotelu se pro vás stane příjemným zážitkem. Během pobytu můžete samozřejmě využívat naši wifi síť. Nabízíme ubytování s možností půjčení lodiček. U nás jsou k dispozici i šipky. V sociálním zázemí je umístěná také vana. V rámci našich cestovních služeb vám nabídneme ubytování. Našim hostům je k dispozici sociální zařízení. K běžnému vybavení našich pokojů patří TV. V rámci našich služeb poskytujeme ubytování s možností přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

penzion U Hájků

Využijte našeho krásného ubytování za výhodné ceny. Možnost přistýlky podle přání klienta. V rámci našich služeb disponujeme možností ubytování v kempu. Elektrické přípojky jsou připraveny k vašemu volnému využití. U nás můžete využít tenisové kurty. Odpočiňte si při pobytu na vybavené chalupě. Zajišťujeme kvalitní celoroční ubytování. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Užijte si opravdový odpočinek při rekondičních pobytech. Přinášíme vám klidné relaxační pobyty. U nás naleznete možnost rodinných pobytů. Objednejte si u nás sportovní pobyt a dostaňte se zpět do formy. Najde zde i nabídku wellness pobytů. Personál našeho penzionu vám vždy vyjde vstříc. Vyberte si ten nejvhodnější z naší pestré nabídky apartmánů. Využijte naší nabídky na ubytování na hotelu. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Přijďte do naší restaurace a připravíme vám řadu chutných pokrmů. K dispozici je wifi. Nabízíme lodičky jako další atrakci. Budete-li mít trochu volného času, můžete si u nás zahrát šipky. Nabízíme ubytování v pokojích vybavených stylovou vanou. Pro své hosty připravujeme také výborné snídaně. K dispozici máme také několik kuřáckých pokojů. K ubytování vám můžeme nabídnout pěkné nekuřácké prostředí. Dopřejeme vám klidné ubytování v komfortně zařízených pokojích. Rezervujte si u nás ubytování v kompletně zařízeních pokojích včetně TV.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OREA HOTELS, a.s.

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Seženete u nás chalupu pro svou dovolenou za dostupnou cenu. Nabízíme levné pobyty určené pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. V naší nabídce zájezdů a pobytů naleznete také relaxační pobyty. Rodinné pobyty jsou to, oč u nás běží. Naše ubytovací zařízení je vhodné pro sportovní pobyty. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů. V nabídce najdete i tenisové kurty. Nabízíme vám elektrické přípojky a další služby za skvělé ceny, využijte je. Na oslavu pořádanou u nás nezapomenete ani vy, ani vaši hosté. Není nic krásnějšího, než romantické chvíle před naším krbem ve dvou. Krása okolní přírody přímo vybízí k turistice. Lodičky jsou k dispozici v naší půjčovně. I s dětmi si můžete zahrát populární šipky. Nabízíme možnost ubytování s TV. Nabízíme ubytování v krásném prostředí s wellnessem. V našem apartmánu můžete využít možnost přistýlky. S ubytováním v našem kempu budete určitě spokojeni. Ubytujte se na našem hotelu a nebudete litovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Paťanka

Vyzkoušejte naše profesionální služby v oblasti ubytování. V našich ubytovacích službách naleznete elektrické přípojky. Kemp je vhodný pro školní výlety, rodinné pobyty i pro jednotlivce. Na pokojích najdete vlastní sociální zařízení. V nabídce našeho ubytovacího zařízení jsou i pokoje s možností přistýlky. Zájemcům nabízíme udržované tenisové kurty. Nabízíme komfortní ubytování v široké nabídce chalup. Vyberte si z naší nabídky wellness pobytů. U nás je ubytování vhodné pro sportovní pobyty. Nabízíme mimo jiné i rodinné pobyty. Načerpejte znovu ztracenou energii na našich relaxačních pobytech. U nás máte možnost výběru rekondičního pobytu. Pobyty pro školy nejsou žádným problémem. Náš bar poskytuje služby vynikající kvality. Pro handicapované hosty máme bezbariérový přístup. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Součástí našeho vybavení je gril. Zavedená restaurace zajistí stravování pro hosty. U nás máte parkování zajištěno. Dbáme na dobré vybavení kuchyně. Neváhejte využít výhodného ubytování v nádherném penzionu. Pro vaši rodinnou dovolenou vám pomůžeme vybrat vhodnou chatu dle vaší představy. Našim hostům nabízíme projížďky na lodičkách. Nabízíme vám možnost zahrát si ve vašich volných chvílích šipky. U nás dostanete jídlo, na kterém si pochutnáte. Součástí naší nabídky je možnost zapůjčení TV. Moderní sociální zařízení je vám k dispozici. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni. Nabízíme bohaté snídaně. Zárukou vašeho pohodlí je i vana.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

100 TOP hotely České republiky

Nabízíme vám velmi příjemné ubytování. Máme dostatečné množství elektrických přípojek pro všechny. U nás naleznete tenisové kurty pro zpestření dne. Nabízíme ubytování v chalupách za atraktivní ceny. Zajistíme vám dostatek kapacit na pobyty pro školy. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Relaxační pobyty zajišťujeme v několika termínech. Využijte možnost rodinných pobytů. Aktivním jedincům doporučujeme sportovní pobyty. Všechny naše wellness pobyty pro vás připravujeme tak, aby jste od nás odjížděli maximálně zrelaxovaní a připraveni na další náročné dny. Nabízíme vám ty nejlepší kempy. V rámci ubytování máme pro vás připraveny i pokoje s možnou přistýlkou. Skvělé a stylové ubytování najdete v našem hotelu. Zajistíme vám prostory pro oslavy. Pro všechny hosty našeho ubytování můžeme připravit raut. Po náročném dni jistě oceníte nabídku naší restaurace. V létě můžete využít možnosti vyjet si na romantickou jízdu na lodičce. Šipky jsou volně k dispozici všem návštěvníkům. Využijte naší výhodné nabídky mimosezónního ubytování. V rámci našich ubytovacích služeb využijte také bar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hostel Rajská zahrada

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Dbáme na to, aby naše prostředí působilo na klienty příjemně. V některých pokojích nabízíme možnost přistýlky. Ubytování v našem kempu si užije celá rodina. Jednou z výhod našeho ubytování je jeho nízká cena. Standardem našich služeb jsou elektrické přípojky. Přijďte si také zahrát tenis na tenisové kurty. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Po absolvování rekondičního pobytu se k nám klienti rádi vracejí. Naše chalupy si jistě zamilujete. Zprostředkujeme vám wellness pobyt. Přijeďte k nám na skvělý sportovní pobyt. Rodinný pobyt vám zpříjemníme svou nabídkou služeb. Oblíbené relaxační pobyty jsou vám k dispozici. Zaměřujeme se na pronajímání vybavených pokojů. Kromě pohodlného ubytování u nás můžete počítat i s lednicí. Jednou z atrakcí je plavba na lodičkách. K dispozici budete mít televizi se satelitem. Televize, kterou můžete využít jako součást ubytování, bude vaším společníkem při deštivých dnech. Našim hostům je zahrada k dispozici. Samozřejmostí je wifi připojení. Naše restaurace je vhodná pro neformální posezení s přáteli i pro pracovní oběd. Pro naše hosty je parkování samozřejmostí. Šipky jsou volně k dispozici všem návštěvníkům. V rámci ubytování disponujeme pokoji s vanou. Je pro vás připravena varná konvice. Díky našemu ubytování nevynecháte své oblíbené televizní pořady. K našim službám náleží nabídka Wifi zdarma. Využijte naší výhodné nabídky mimosezónního ubytování. S našimi službami budete zajisté spokojeni. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ubytování-alfa.cz, s.r.o.

Poskytujeme kvalitní ubytování. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. Využijte veškerých výhod ubytování v našem kempu. Ubytovna je ideálním místem pro kratší i delší pobyt. V areálu máme nainstalované i elektrické přípojky. Náš areál nabízí udržované tenisové kurty. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Nabízíme zajímavé pobyty pro školy. Součástí nabídky našich služeb jsou i rekondiční pobyty. Neváhejte si objednat náš relaxační pobyt. Užijte si skvělou dovolenou díky naší nabídce rodinných pobytů. Jsme odborníky na organizování sportovních pobytů. U nás si můžete dopřát i wellness pobyt. Nabízíme ubytování v apartmánech za solidní ceny. Můžeme vám doporučit naše levné ubytování. Využijte také našich apartmánů. Náš hotel vám poskytne kvalitní ubytovací služby. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň. Využijte naší výhodné nabídky ubytování s parkováním. Máme pro vás luxusní pokoje i s televizí, rezervujte si u nás pobyt. Nabízíme lodičky jako další atrakci. Na pokoji můžete využít lednici. Máme širokou nabídku terčů na šipky. V naší vaně se můžete koupat i sprchovat. Kvalitě našich nabízených služeb můžete důvěřovat. Nabízíme ubytování ve vybavených apartmánech. Pečujeme o hygienickou čistotu sociálního zařízení. Televize je k dispozici všem našim hostům. U nás máte možnost využití naší praktické vybavené prádelny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku