Veterinární péče

 
 

Veterinární ordinace Krásno

Z naší nabídky zdravotnických služeb si vybere každý. Jsme samozřejmě ochotni prozkoumat všechny možnosti léčby pacientů. Využijte našeho poradenství a uděláte tak něco pro své zdraví. Příjemné prostředí našich služeb vám pomůže se uvolnit. Neváhejte také využít našich bohatých znalostí ve zdravotnickém oboru. Naše veterinární ordinace poskytuje zdravotnické služby vašim domácím mazlíčkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Šárka Molková, veterinární služba

Máme komplexní nabídku v oblasti zdravotnických služeb. Mnozí z vás rádi využijí naše poradenské služby. V rámci našich služeb disponujeme individuálním přístupem. Než se rozhodnete pro absolvování zákroku, doporučujeme sjednat si u nás objektivní odbornou konzultaci. Poskytujeme znalost aktuálních změn.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Baláž - stříhání a ošetření kopyt skotu

Jsme firma zabývající se poskytováním nabídek zdravotnických služeb. Můžeme vám nabídnout konzultace týkající se vašeho zdraví. Navštivte příjemné prostředí zdravotní instituce. Naše sestřička vás ochotně objedná. O odbornou péči se postará zkušený tým profesionálů. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb vás přesvědčí. Zajišťujeme také poradenství ve zdravotnických službách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Aberl MVDr. - veterinář

Zaměřujeme se na nabídku zdravotnických služeb vysoké kvality. Můžete se spolehnout na to, že se u nás vždy setkáte s ochotou. V oblasti zdravotnictví nabízíme kvalitní poradenství. Součástí naší služby je též odborná konzultace. Naše veterinární ordinace poskytuje zdravotnické služby vašim domácím mazlíčkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Zdeněk Krupil - veterinární péče

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Zdravotnické služby naší firmy vám poskytnou také poradenství. Specializujeme se na poskytování vysoce kvalitní a odborné péče. Naše služby jsou situovány v příjemném prostředí. Poskytujeme odborné znalosti. Připravíme pro vás individuální léčebný program s osobním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Tomáš ŠŤASTNÝ - veterinární péče

V nabídce zdravotnických služeb máme spoustu položek. Můžete také využít naše konzultace. Náš zdravotnický personál je povinen pravidelně doplňovat své znalosti. Pomohou vám ochotní zdravotníci. Rádi vám poskytneme poradenství ohledně vašeho zdravotního stavu. V oblasti zdravotnictví nabízíme odborné chirurgické služby. Nenechte se dál trápit vašimi bolavými klouby a kontaktujte naši ortopedii.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veterinární klinika Lhotka, spol. s r.o.

Přicházíme s nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. Naše služby v oblasti zdravotnictví zahrnují také poradenství. Zastavte se se svým chlupatým mazlíčkem v naší veterinární ordinaci. Zaměřujeme se na chirurgii. Nenechte se dál trápit vašimi bolavými klouby a kontaktujte naši ortopedii.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veterinární klinika Hloubětín, s.r.o.

Budeme rádi, když využijete naší nabídky zdravotnických služeb. V naší ordinaci nabízíme individuální přístup. Naše služby v oblasti zdravotnictví zahrnují také poradenství. Poskytujeme odborné konzultaci na úrovni. Spolehněte se na naši odbornou péči. Naši profesionální zdravotní pracovníci nabízí chirurgické služby. Na našem oddělení se věnujeme pacientům s postižením pohybového aparátu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Altavet, spol. s r.o.

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Specializujeme se na poradenské služby. Znalost v rámci zdravotnických služeb je podstatným artiklem. Rádi vám poskytneme konzultaci v oblasti zdravotnictví. Nabízíme zdravotnické služby v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veterina Tachov, s.r.o.

Nabídka zdravotnických služeb, kterou máme k dispozici, je jedna z nejlepších. Za našimi úspěchy stojí především ochota našeho personálu. Specializujeme se na poskytování kvalitních konzultací. Nabízíme nejen zdravotnické služby nejvyšší kvality, ale také příjemné prostředí. Nabízíme vám odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku