Výchovné instituce pro děti

 

Lýskův nadační fond, nadace

S humanitární pomocí můžete pomoct i vy. Pracujeme s lidmi žijícími v chudobě a poskytujeme jim okamžitou pomoc v nouzi. Poraďte se s našim personálem. Chtěli bychom vytvořit prostor k setkávání lidí dobré vůle. Rádi poskytneme pomoc i dětem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Maják, nadační fond

Naše instituce nabízí komplexní sociální pomoc. Naše organizace je tou pravou, která Vám poskytne pomoc v nouzi. Každý problém se snažíme ochotně vyřešit. Zajišťujeme humanitární pomoc především dětem. Využijte také pestré nabídky našich kroužků. Využijte možnosti věnovat se u nás zajímavým volnočasovým aktivitám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadační fond Diamant dětem

Rádi poskytneme humanitární pomoc těm, kteří ji opravdu potřebují. Poskytujeme služby maximálně seriózně. Poradenství naší instituce vám poskytne potřebnou pomoc. Pokud potřebujete pomoc v nouzi, obraťte se na nás. Naše instituce je plná ochotných lidí. U nás se setkávají lidé s podobnými problémy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace Dětský mozek

Naše sociální pomoc je zde pro všechny potřebné. Vytvoříme zajímavý a zábavný program i pro děti. Zvolte si ten nejzábavnější z našich zájmových kroužků. Díky volnočasovým aktivitám se skvěle odreagujete. K dispozici vám je náš osobní asistent. Rádi vám v případě potřeby nabídneme také chráněné bydlení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nadace Škola hrou- Výchova dětí

Poskytnutí sociální pomoci každému, kteří ji potřebuje, je hlavním cílem naší organizace. Pokud potřebujete pomoc v nouzi, obraťte se na nás. Zaměřujeme se na setkávání lidí, kteří potřebují pomoc. Naše instituce nabízí vždy seriozní služby. Naše instituce se specializuje na seniory. V zájmu naší organizace je poskytnutí pomoci zejména mládeži. Můžete se u nás zapojit do volnočasových aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský domov se školou, ZŠ a školní jídelna Sedlec

Jsme stabilním poskytovatelem humanitární pomoci postiženým lidem ve státech postižených přírodní nebo humanitární katastrofou. S každým problémem se můžete obrátit na naše pracovníky, rádi vám poradí. Každý problém se snažíme ochotně vyřešit. Jsme známí našimi projekty pro pomoc lidem v nouzi. V naší instituci si zakládáme na serioznosti. Nabízíme terapie, sociální pomoc a nezávazná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Skautská nadace Jaroslava Foglara

Poskytujeme humanitární pomoc v ČR. U nás se dočkáte pouze ochotného a vstřícného přístupu. Specializujeme se na humanitární pomoc a seriózně můžeme říct, že naše práce vykazuje všechny prvky profesionality. Naše společnost poskytuje různé služby v oblasti životního poradenství. Naše instituce vám pomůže setkávat se s lidmi s podobnými zájmy, jaké máte vy. Naše instituce pracuje pro mládež.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studio Motýlek Studio Motýlek, s.r.o.

Rychle a úspěšně reagujeme na krizové situace díky humanitární pomoci. Využijte i možnosti poradenství. Zajišťujeme pravidelné setkávání lidí stejně naladěných. Všem seniorům dokážeme skvěle zaplnit volný čas. Děti se na nás mohou spolehnout. Získejte novou inspiraci na některém z našich naučných kurzů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výchovný ústav Ostrava - Hrabůvka

Naším cílem je zajištění sociální pomoci. Využijte kvalitní služby našeho poradenství. Podílíme se na setkáváních postižených lidí se svými podporovateli. Dobrovolníci naší organizace jsou velice ochotní. Pokud jste se dostali do svízelné situace, naše instituce vám může pomoci v nouzi. U nás se lze spolehnout na serioznost. Naše instituce připravuje zábavu pro mládež.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výchovný ústav, dětský domov se školou, SŠ, ZŠ a školní jídelna, Moravský Krumlov

Věnujeme se zejména sociální pomoci. Naše instituce poskytne pomoc v nouzi. Rádi Vám poradíme, aby pro Vás bylo vše srozumitelné. Se seriozním přístupem členů naší organizace budete spokojeni. Využijte naše služby na setkávání se.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku