Výroba kamene a drti

 

MultiServ CZ, s.r.o.

Na vaše přání vyrobíme i stavebniny v jiných úpravách než běžně nabízíme. S naší pečlivostí zpracování máme kvalitní výrobky. Pro výrobu stavebnin využíváme nejmodernější technologie zaručující vysokou kvalitu výrobků. Ochotně vám poradíme s našimi produkty. Serióznost je pro naši výrobu stavebnin důležitá. Dobrá znalost regionu nás předurčuje stát se největším dodavatelem stavebnin do širokého okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Štěrkovny Dolní Benešov, spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou stavebnin. Dokonalá znalost stavebnin a materiálů, ze kterých se vyrábějí, nám umožňuje dodávat na trh vysoce kvalitní produkty. Na kvalitu klademe vysoké nároky Vždy poskytujeme seriozní jednání. Rychlost a kvalita je motto naší výroby stavebnin. Pro stavby nabízíme výrobu kvalitního betonu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Břidlice Morava, a.s.

Kdo chce vyrobit kvalitní stavebniny, musí navštívit naši firmu. Při výrobě stavebnin jsme ochotní k zadáním zákazníka. Vysoká kvalita při výrobě stavebnin je naší prioritou. Naše stavební produkty, vyráběné dle nejpřísnějších norem, splňují i extrémně náročné požadavky. Znalosti našich pracovníků jsou pro kvalitní výrobu velmi důležité. Vždy seriózně dostojíme všem svým závazkům k našim zákazníkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamenolomy ČR, s.r.o.

Ve výrobě stavebnin nemáme konkurenci. Probíhá u nás i kontrola kvality. Jsme známý výrobce rolet. Distribuce betonu je hlavním zájmem naší firmy. Naši maltu potřebuje celý váš dům. Z naší nabídky sprchových koutů si zajisté vybere i náročný zákazník. Štěrky vám dodáme v jakémkoliv množství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS Stavba ČR, Českomoravské štěrkovny, a.s.

Vyberte si z naší nabídky stavebnin. V oblasti poradenství jsme opravdoví specialisté. Ve výrobě stavebnin se zaměřujeme na seriozní jednání. Rychlost, s jakou se naše firma orientuje na trhu se stavebninami, nám umožňuje být stále krok napřed před ostatními. S naší výrobou stavebnin je spojena vysoká kvalita výrobků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lomy, spol. s r.o.

Nabízíme profesionální a velmi kvalitní výrobu stavebnin. Rychlost výroby a pečlivost provedení jsou pro nás důležité. Nabízíme seriozní výrobu stavebnin, která je součástí naší nabídky. Poskytujeme poradenství v oblasti výroby stavebnin. Výroba stavebnin v našem velkoobchodě je firmou splňující normy. Poskytujeme kvalitní stavební materiál za příznivé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rosa, s.r.o.

Nejen výrobu stavebnin, ale nabízíme i poradenství. Bez problému vám pomůžeme díky našemu poradenství. Zaměřujeme se hlavně na pečlivost zpracování. Znalosti našich pracovníků jsou pro kvalitní výrobu velmi důležité. Pořiďte si naše produkty a sami se přesvědčte o jejich kvalitě. Z hlediska rychlosti vyřízení objednávky stavebního materiálu kontaktujte pověřeného pracovníka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Brněnské písky, a.s.

Zaměřujeme se na výrobu a prodej stavebnin. Jsme jedničky na trhu v oboru poradenství. Naše firma se specializuje na výrobu stavebnin. Vyrábíme krásné, moderní rolety. Naše suchá malta vás nikdy nezklame. Nabízíme vám kvalitní a levné sprchové kouty. Zabýváme se výrobou a prodejem stavebnin, mezi něž patří také štěrk.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lom Skalka, s.r.o.

Zabýváme se výrobou stavebnin. Rychlost práce je pro nás důležitá. Naše firma dbá na pečlivé zpracování při výrobě. Dodržujeme vše pro splňující normy. Od našeho týmu získáte kvalitní poradenství. Při zakoupení produktu od nás získáte kvalitu a výhodnou cenu. Vždy poskytujeme seriozní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Natrix, a.s.

Vyberte si z naší velké nabídky výroby stavebnin. Probíhá u nás i kontrola kvality. S roletami z naší výroby budete spokojeni. Součástí naší nabídky je kvalitní malta. Navržené a námi vyrobené sprchové kouty splňují nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Bazény jsou hlavním produktem naší firmy. Krásné kameny pro vaši potřebu si můžete objednat z našeho sortimentu. U nás si můžete zakoupit různé druhy štěrků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku