Výroba kamene a drti

 

Lovestone, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu vyhledávaného stavebního materiálu. Zajistíme vám kompletní sortiment kvalitního stavebního materiálu. V naší výrobě se pyšníme velkými znalostmi. Vyrobené stavební produkty rychle expedujeme k našim zákazníkům. Nabízíme vám naše poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EKOSTAT, a.s.

Námi vyrobené stavebniny jsou využívány na stavbách domů a budov. Stavíme na letitých zkušenostech s výrobou stavebních produktů a dokonalé znalosti trhu se stavebninami. Seriozní chování k našim zákazníkům je u nás samozřejmé. Naše stavební produkty splňují také tolik obávané zdravotní normy. Děláme už mnoho let v oboru stavebnictví a víme, jak dosáhnout co největší kvality stavebních produktů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

REVLAN, s.r.o.

Výrobou stavebnin se zabýváme již léta. Bezpečnost a nezávadnost našich stavebních produktů splňuje veškeré platné normy. Zaměřujeme se na výrobu kvalitních stavebnin. Jsme firma která svou konkurenci předčí svými znalostmi. Ochotně se vám budeme věnovat a pokusíme se vyhovět všem vašim požadavkům. U našich výrobků můžete očekávat jen pečlivé zpracování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CEMEX Sand, k.s.

Naše výroba stavebnin se řadí k nejlepším. Máme kvalitní zkušennosti v oboru. Mnohaletá výroba stavebnin nám dává možnost zúročit všechny znalosti a zkušenosti s výrobou tohoto stavebního materiálu. Naše firma se vyznačuje především rychlostí. S naší pečlivostí zpracování máme kvalitní výrobky. Jsme seriozní výrobce stavebnin, který nabízí mnoho kvalitních produktů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CEMEX Sand, k.s.

Kdo chce vyrobit kvalitní stavebniny, musí navštívit naši firmu. Naše komplexní služby zahrnují pečlivost zpracování. Vyrábíme produkty nejvyšší světové kvality srovnatelné s předními evropskými výrobci a splňujeme také nové normy zaváděné v EU. Naše firma disponuje i kvalitním poradenstvím. Kvalitní stavebniny už nemusíte složitě shánět, my vám je ochotně vyrobíme. Naše dlouholeté zkušennosti a znalosti jsou zárukou úspěchu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku