Výroba kamene a drti

 

CZ Lom Družec, s.r.o. - Výroba kamene a drti

Zabýváme se výrobou kvalitních stavebních artiklů. Naše společnost je rychlá i ve výrobě stavebnin. Seriozní chování k našim zákazníkům je u nás samozřejmé. Naše výroba používá materiál splňující normy. Zajistíme vám kvalitní stavební materiál za příjemné ceny. V naší firmě najdete ochotné a vstřícné zaměstnance.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aqua, obnova staveb, s.r.o.- Výroba kamene a drti

Jsme výrobci stavebnin, které jsou známé svou kvalitou. Mezi naše služby také patří profesionální poradenství. Naším hlavním profitem firmy je dobrá znalost problému. Pokud sháníte kvalitní okna, podívejte se na naši nabídku. Vyzkoušejte naši ekologicky nezávadnou maltu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mšenské pískovce, spol. s r.o.

Zajišťujeme výrobu stavebnin za rozumné ceny. Patříme mezi výrobce kvalitních oken. Prodáváme také kvalitní rolety. Při stavbě domu, při přestavbě bytu, při opravách chaty či chalupy použijte maltu vyráběnou naší firmou. Kvalitní sprchové kouty najdete v nabídce našich produktů. Na požádání vám dovezeme dřevěné hranoly. Z našeho sortimentu si můžete objednat i kameny. Pro zájemce jsme zařadili do nabídky také několik druhů štěrku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamenolom Kubo, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu vyhledávaného stavebního materiálu. Rychlost výroby a pečlivost provedení jsou pro nás důležité. Nabízíme vám naše poradenství. Zajišťujeme výrobu různých druhů rolet. Vyrábíme také malty pro speciální účely zdění. V naší nabídce jsou moderní sprchové kouty. Těžíme a prodáváme štěrk.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kámen Zbraslav, spol. s r.o. - Výroba kamene a drti

Naše firma se věnuje výrobě stavebnin. Pečlivost zpracování vašich požadavků je pro nás velmi důležitá. Profesionální přístup při výrobě rolet činí z našich výrobků dokonalé zboží pro zákazníka. Zaměřujeme se na výrobu kvalitního betonu. Zajistíme vám maltu pro jakoukoli vaši stavbu. U nás si můžete vybírat z bohaté nabídky sprchových koutů. Zabýváme se prodejem různých typů štěrků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

M - Silnice, a.s.

Za kvalitu námi vyrobených stavebnin ručíme. Nabízíme kvalitní stavební materiál za skvělé ceny. Realizujeme výrobu rolet vysoké kvality. Nemíchejte si složitě maltu doma, lépe vám poslouží kvalitní malta od nás. Sprchové kouty vycházejí z výrobních linek v dokonalém provedení. Pro vaši stavbu jsme připravili také nabídku štěrku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cefeus, spol. s r.o.- Výroba kamene a drti

Kvalitní výroba stavebnin nám vynesla spoustu ocenění od jednotlivců i firem. Zaměstnanci naší firmy berou svou povinnost ochotně. Zaměřujeme se na rychlost při výrobě stavebnin. Věnujeme se neustálému zdokonalování znalostí. Kvalitní výroba vyžaduje zkušennosti. Dodržujeme vše pro splňující normy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lom Klecany, s.r.o. - Výroba kamene a drti

Poskytujeme materiál pro výrobu stavebnin. Ochota v komunikaci se zákazníkem je u nás samozřejmostí. Materiál na výrobu našich stavebnin splňuje normy. Odborné znalosti jsou důležitým faktorem při výrobě stavebnin. Distribuce betonu je hlavním zájmem naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lom Žernovka, s.r.o. - Výroba kamene a drti

Pomůžeme vám se stavbou, vyrobíme a vybereme pro vás ty nejlepší stavebniny. Nabízíme široký sortiment kvalitních osvědčených stavebnin. Naši zaměstnanci kontrolují pečlivost zpracování u našich výrobků. Prodáváme také kvalitní rolety. Naše zdící malta patří na trhu mezi ty nejlepší. Nabízíme bohatý výběr sprchových koutu. U nás si vyberete správný typ štěrku dle vašich potřeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anna Mrázová - Výroba kamene a drti

Věnujeme se výrobě stavebnin. Zajišťujeme kompletní a kvalitní poradenství. Rychlá výroba stavebnin je jedním z našich znaků. Jelikož naše výrobky musí splňovat normy, můžete se spolehnout na prvotřídní kvalitu. Rádi a ochotně vám pomůžeme s výběrem materiálu. Objevte naše skvělé znalosti ve výrobě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku