Výroba kamene a drti

 

Josef Paul- Výroba kamene a drti

Naši specializací je výroba stavebnin. Nabízíme kvalitní poradenství. Dochází u nás k zajištění kvality. Představujeme vám produkty našeho výrobního programu, které splňují všechny normy. Kontaktujte nás a oceníte naši ochotu k vzájemné spolupráci. Od našich zaměstnanců vyžadujeme seriózní chování k našim zákazníkům. Zaměřujeme se na rychlost při výrobě stavebnin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamenictví Picek a spol., veřejná obchodní společnost

Patříme mezi nejvyhledávanější výrobce těchto stavebních materiálů. U ve firmě získáte nové znalosti v oblasti výroby stavebnin. Výroba si zakládá na kvalitních vstupních materiálech. Pečlivost zpracování vstupního materiálu je zárukou pro kvalitní finální výrobek. Naše rychlost jednání je překvapující. Naše výroba stavebnin si zakládá na splňujících normách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamenolom a vápenka Malá dohoda, s.r.o. - Výroba kamene a drti

Výroba stavebnin je jedním z odvětví, kterému se věnujeme. Vyrábíme rychle a kvalitně. Díky naší výrobě stavebnin je vynikající poradenství pro zákazníka samozřejmostí. Ve výrobě stavebnin je potřeba splňovat určité normy, což je u nás samozřejmost. S naší pečlivostí zpracování máme kvalitní výrobky. Přijatelnou cenu, ochotu a rychlou dobu dodání, to naleznete u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agrostav Znojmo, a.s.

Orientujeme se na výrobu širokého spektra stavebnin. Nové znalosti jsou vždy přínosem. Za kvalitu od nás vyrobených rolet ručíme. Naši maltu potřebuje celý váš dům. U námi vyráběných sprchových koutů si můžete být jisti jejich vysokou kvalitou. Naší hlavní činností je těžba štěrku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sol-ex, spol. s r.o.

Naše výroba stavebnin se zaměřujeme na používání nových technologií. Naši zaměstnanci vás obslouží ochotně a s úsměvem. Dbáme na kvalitní výrobu stavebnin. Máme velké znalosti v oblasti výroby stavebnin. Přesvědčte se přímo na naší prodejně. Dokážeme se vyrovnat s požadavky na pečlivé zpracování vstupních materiálů. Díky rychlé orientaci na trhu se stavebninami vám můžeme také nabídnout mnoho druhů stavebních materiálů. Ochotně a rádi vám poradíme k vaší dokonalé spokojenosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JHF Heřmanovice, spol. s r.o.

Naše firma se zaměřuje na výrobu stavebnin. Hlavním zájmem naší společnosti jsou splňující normy. Naším společným zájmem ve spolupráci s vámi je hlavně serióznost. Naši firmu charakterizuje kvalitní výroba, věcná komunikace a ochota, rychlé dodání a výborné ceny. Naše společnost se vždy zaměřuje na kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Jakubík

Výroba stavebnin je jedním z odvětví, kterému se věnujeme. V naší výrobě stavebnin preferujeme především rychlost. Naši zaměstnanci pracují na svých úkolech ochotně. Mnohaletá výroba stavebnin nám dává možnost zúročit všechny znalosti a zkušenosti s výrobou tohoto stavebního materiálu. Jsme výroba stavebnin splňující veškeré požadavky platných norem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Mikulík

V naší nabídce naleznete kvalitní stavební materiál pro stavbu i rekonstrukce vašeho bydlení. Náš personál vám vždy ochotně a skvěle poradí. Naše výroba stavebnin si zakládá na splňujících normách. Na základě našich znalostí vám nabízíme možnost propočtu potřebného stavebního produktu včetně cenové kalkulace. Naše stavební produkty pořídíte rychle, levně a kvalitně. U našich komplexních služeb je pečlivost zpracování samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EUROVIA Lom Jakubčovice, s.r.o.

Díky nám si s výrobou stavebnin nemusíte dělat starosti. Zaměřujeme se na výrobu rolet pro rodinné domy, byty a firmy. Zajistíme vám maltu pro jakoukoli vaši stavbu. Přinášíme vám bohatou nabídku sprchových koutů. Do nabídky jsme zařadili také několik druhů štěrků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Thorssen, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu kompletní stavební a spojovací materiál pro stavby i rekonstrukce budov. Zaměřujeme se na specializované poradenství v oblasti výroby stavebnin. Odborné znalosti jsou důležitým faktorem při výrobě stavebnin. Za stavebniny u nás máme přijatelné ceny na základě osobní domluvy a ochotu vycházet zákazníkům vstříc. Rychlost práce je pro nás důležitá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku