Výroba kamene a drti

 

Břidlicový důl Lhotka, s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu stavebnin pro jednotlivce i firmy. Veškeré technické poradenství vám poskytneme. Naše výroba stavebnin se zaměřuje na kvalitu produktů. Pro naše kupující dáváme důraz na serioznost, kvalitu služeb a individuální přístup. Věnujeme se neustálému zdokonalování znalostí. Jsme odborníci na pečlivé zpracování. Cílem naší firmy je rychlost vyřízení zakázky a spokojenost našich zákazníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Hájek

Jsme výrobci stavebnin, které jsou známé svou kvalitou. Splňujeme požadavky norem. Naše stavební produkty pořídíte rychle, levně a kvalitně. Naše stavebniny jsou kvalitně uskladněny a ošetřeny. Dokonalá znalost výroby je pro nás samozřejmostí. Naši zákazníci vědí, že jsme seriózním partnerem a jsou nám věrni z mnoha důvodů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pert CZ, spol. s r.o.

Výroba stavebnin nás baví. Dbáme na splnění norem. V poradenství a výrobě stavebnin jsme odborníci. Považujeme se za seriózní firmu. Rychle a včasně reagujeme na požadavky našich zákazníků. U veškerých výrobků se můžete spolehnout na pečlivé zpracování. Pro naše produkty je hlavní kvalita.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamenolom Žlutava, s.r.o.- Výroba kamene a drti

V naší nabídce naleznete výrobu potřebných stavebnin. Znalosti našich pracovníků jsou pro kvalitní výrobu velmi důležité. Zaměřujeme se na výrobu rolet pro rodinné domy, byty a firmy. U nás si jistě vyberete maltu pro vaši potřebu. Přinášíme vám bohatou nabídku sprchových koutů. Zákazníci jsou spokojeni se štěrkem z našeho sortimentu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CEMEX Sand, s.r.o. - Výroba kamene a drti

Nabízíme profesionální a velmi kvalitní výrobu stavebnin. U nás si můžete zakoupit rolety různých rozměrů. Naše společnost pečlivě vybírá kvalitní suroviny pro výrobu betonu. Nabízíme kvalitní maltu. Sprchové kouty z naší bohaté a zajímavé nabídky vás jistě osloví. Podívejte se na náš ceník štěrku a kontaktujte nás, rádi s vámi budeme spolupracovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kámen a písek, spol. s r.o.

Máme praxi a dostatek znalostí z oblasti výroby stavebnin. Naše výroba stavebnin se zabývá pečlivostí zpracování. V oblasti poradenství jsme opravdoví specialisté. Rychlost zpracování vaší zakázky je pro nás vždy důležitá. Kvalita je vždy na prvním místě. Pokud hledáte seriózního výrobce a dodavatele stavebnin, nabízíme vám své služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lom Horní Dvorce, s.r.o.

Nabízíme výrobu kvalitních stavebnin. Bezpečnost a nezávadnost našich stavebních produktů splňuje veškeré platné normy. S naší pečlivostí zpracování máme kvalitní výrobky. Kvalita naší práce je důležitá pro vnímání serióznosti firmy mezi zákazníky. Naše společnost se vždy zaměřuje na kvalitní poradenství. Mimo dobrou znalost technologie výroby máme možnost pracovat s různými druhy materiálů. V nabídce máme originální přírodní kameny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LEON GEKO, s.r.o.

Naše firma se zabývá výrobou stavebnin. Hlavním zájmem naší společnosti jsou splňující normy. Stavíme na letitých zkušenostech s výrobou stavebních produktů a dokonalé znalosti trhu se stavebninami. Zdarma vám ochotně poradíme a pomůžeme při objednávce našich produktů. U našich výrobků můžete očekávat jen pečlivé zpracování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihokáme, kamenictví.

Zaměřujeme se na výrobu stavebního materiálu. Poskytujeme kvalitní stavební materiál za příznivé ceny. Námi vyráběné rolety pomáhají zlepšit komfort vašeho domova. Prodáváme různé druhy kvalitní a ověřené malty. Za kvalitu námi nabízených sprchových koutů ručíme. Parapety dodáváme na míru. Z našeho sortimentu si můžete objednat i kameny. Zabýváme se výrobou a prodejem stavebnin, mezi něž patří také štěrk.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Reno Šumava, a.s.

Díky mnohaletým zkušennostem při výrobě stavebnin jsme opravdoví odbodníci. Jsme známý výrobce rolet. Naše zámečnické práce jsou profesionální a spolehlivé. Realizujeme výrobu kvalitního betonu. Nabízíme kvalitní maltu. Za kvalitu námi nabízených sprchových koutů ručíme. V naší nabídce stavebnin naleznete také štěrk.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku