Výroba kamene a drti

 

KAMECO, s.r.o.

Jsme česká firma nabízející výrobu stavebnin. Výrobu stavebnin provozujeme s ochotou. Náš podnik vás jistě zaujme seriózní nabídkou. Našim hlavním oborem je poradenství. Zaměřujeme se na pečlivé zpracování vašeho požadavku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ballast CZ, a.s.

Jsme nejlepší ve výrobě stavebnin. Stavíme na letitých zkušenostech s výrobou stavebních produktů a dokonalé znalosti trhu se stavebninami. Využijte také naše poradenství. Naše výrobky z oboru stavebnictví vždy splňují normy. Jednou z mnoha našich priorit je kvalita. Vyznačujeme se seriózním jednáním a vysoce jakostní výrobou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jacek Dobeš-kámen

Díky mnohaletým zkušennostem při výrobě stavebnin jsme opravdoví odbodníci. Podívejte se na náš ceník štěrku a kontaktujte nás, rádi s vámi budeme spolupracovat. Z kamenů, které máme v nabídce, si zajisté vyberete. Přijďte si vybrat z naší bohaté nabídky bazénů. Ten, kdo potřebuje kvalitní parapety, si u nás určitě vybere. Mezi naše výrobky patří i i kvalitní ploty. Jsme schopni vyrobit sprchové kouty přesně na míru. Nemíchejte si složitě maltu doma, lépe vám poslouží kvalitní malta od nás. Vyrábíme rolety na zakázku. Jsme spolehlivý výrobce zábradlí. Již dlouho našim zákazníkům nabízíme výrobu dveří. Přijďte si k nám vybrat potřebná okna pro vaši stavbu z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Provodínské písky, a.s.

Zajišťujeme výrobu stavebnin za rozumné ceny. Z naší výroby získáte jen velmi kvalitní výrobky. Naši zaměstnanci pracují na svých úkolech ochotně. Normy každého našeho výrobku jsou splňující. Naše společnost nabízí poradenství v oblasti stavebnin. U nás ve firmě získá zaměstnání jen znalý zájemce. V naší výrobě stavebnin preferujeme především rychlost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pískovny Hrádek, a.s. - Výroba kamene a drti

Naše společnost se zabývá výrobou stavebnin. Zaměřujeme se na výrobu rolet pro rodinné domy, byty a firmy. Nikdy nebylo tak jednoduché udělat správnou maltu. V naší nabídce jsou moderní sprchové kouty. Zaměřujeme se na výrobu stavebnin včetně štěrku. U nás najdete také kvalitní cihly.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tarmac CZ, a.s.- Výroba kamene a drti

Kvalitní výroba stavebnin nám vynesla spoustu ocenění od jednotlivců i firem. Kvalitní výroba vyžaduje zkušennosti. Naše cihly splňují moderní trendy. Zabýváme se prodejem štěrků. Naše kameny budou tou nejlepší okrasou pro vaši zahradu. U námi vyráběných sprchových koutů si můžete být jisti jejich vysokou kvalitou. Ve zboží pro stavbu nabízíme maltu. Stavte z našeho betonu. Naše rolety jsou dokonalou ochranou proti slunci. V naší nabídce naleznete také různé typy oken.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Proskam, s.r.o.,Výroba kamene a drti

Naše firma se věnuje výrobě stavebnin. Máte-li pochybnosti o kvalitě našich výrobků, začtěte se do referencí našich zákazníků a změníte názor. Zaměstnáváme ochotný personál, který vám vždy odborně poradí. Jeden z našich nejdůležitějších faktorů je serioznost. Naše stavební produkty jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a dle technologie, která splňuje nejpřísnější evropské normy. Klademe velký důraz na pečlivost zpracování v oblasti stavebnin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZETKA Strážník, a.s.,Výroba kamene a drti

Dbáme na pečlivé zpracování materiálu při výrově stavebnin. Pečlivost zpracování je jednou z našich kvalit. Máte-li pochybnosti o kvalitě našich výrobků, začtěte se do referencí našich zákazníků a změníte názor. Poradíme vám, jak nakoupit levně, ale při tom kvalitně. Ochota v komunikaci se zákazníkem je u nás samozřejmostí. Výrobní technologie umožňuje vyrábět naše stavební produkty v kvalitě srovnatelné s velkými evropskými výrobci a splňuje normy platné v EU. Rychle a včasně reagujeme na požadavky našich zákazníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VH Prospekt, s.r.o.

Naše výroba stavebnin je prostě skvělá. Profesionálně se zabýváme výrobou interiérových a venkovních rolet. U nás si jistě vyberete maltu pro vaši potřebu. Nabízíme sprchové kouty v různé cenové relaci. Zabýváme se výrobou a prodejem stavebnin, mezi něž patří také štěrk.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kámen Brno, spol. s r.o. - Kamenolom Kobeřice

Věnujeme se výrobě nejžádanějších stavebnin. Výroba stavebnin se u nás řídí především kvalitou. Vyrábíme rolety na zakázku. Náš beton má široké uplatnění. Nabízíme maltu pro stavebníky. Naše sprchové kouty vás svou cenou nadchnou. Zabýváme se prodejem štěrků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku