Výroba kamene a drti

 

Weiss, spol. s r.o.

V naší nabídce naleznete vše, co souvisí se stavebnictvím. Rychlost, s jakou se naše firma orientuje na trhu se stavebninami, nám umožňuje být stále krok napřed před ostatními. Nabízíme kvalitní poradenství. Naše výroba používá materiál splňující normy. Poskytujeme kvalitní stavební materiál za příznivé ceny. Zvýšenou pozornost věnujeme také kvalitě a pečlivému zpracování materiálů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamenolom Císařský, a.s.

Specializujeme se na výrobu stavebnin. Naše stavební produkty pořídíte rychle, levně a kvalitně. U veškerých výrobků se můžete spolehnout na pečlivé zpracování. Kvalita naší práce je důležitá pro vnímání serióznosti firmy mezi zákazníky. "Stavíme" na znalostech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamenoprůmyslové závody, s.r.o.

Naším hlavním oborem je výroba stavebnin. Nabízíme široký sortiment kvalitních osvědčených stavebnin. Naší hlavní činností je výroba kvalitních rolet. V nabídce máme velmi kvalitní maltu. Za kvalitu námi nabízených sprchových koutů ručíme. Naše parapety se prodávají samy. Štěrk poskytujeme jak velkoodběratelům, tak i maloodběratelům, jejichž poptávka stále roste.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SHB, s.r.o.

V naší nabídce naleznete vše, co souvisí se stavebnictvím. Zaměřujeme se hlavně na pečlivost zpracování. Jsme dlouholetý výrobce rolet. Při práci s naší maltou dodržujte platné předpisy bezpečnosti a ochrany zdraví. Z naší nabídky sprchových koutů si zajisté vybere i náročný zákazník. Při velkém odběru štěrku poskytujeme výrazné množstevní slevy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Babický - Výroba kamene a drti

Patříme mezi nejvyhledávanější výrobce těchto stavebních materiálů. Pečlivost zpracování je naší prioritou. Naše stavební produkty, vyráběné dle nejpřísnějších norem, splňují i extrémně náročné požadavky. Díky rychlé orientaci na trhu se stavebninami vám můžeme také nabídnout mnoho druhů stavebních materiálů. Vyjadřujeme ochotu převzít zodpovědnost za námi vyrobené stavebniny. Dbáme na kvalitní výrobu stavebnin. Nabízené poradenství můžete využít v jakékoliv fázi vaší objednávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pražský kamenoservis, spol. s r.o.

Zajišťujeme výrobu kompletní stavební a spojovací materiál pro stavby i rekonstrukce budov. Za kvalitu od nás vyrobených rolet ručíme. Vaše stavba potřebuje správný druh malty, který si můžete vybrat u nás. Vyrábíme sprchové kouty pro vaše potěšení. V naší nabídce najdete štěrky pro základové desky, štěrkodrtě pro zpevnění cest a štěrky pod zámkovou dlažbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LOMY MOŘINA, spol. s r.o.

Ve výrobě stavebnin nemáme konkurenci. Tyto stavebniny už nemusíte složitě shánět, my vám je ochotně vyrobíme. Vážíme si každého kupujícího, proto je pro nás ochota a vstřícnost samozřejmostí. Znalost je naší předností pro výrobu stavebnin. Bezpečnost a nezávadnost našich stavebních produktů splňuje veškeré platné normy. Spokojený zákazník je pro nás nejdůležitější, proto od nás můžete očekávat serioznost. U nás si vyberete beton, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stone, s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních stavebnin. U nás vždy naleznete vstřícné jednání s kupujícím a ochotu z naší strany. Vystupujeme jako seriózní partner na trhu se stavebninami už řadu let. Splňující normy v oblasti výroby stavebnin je jedno ze základních pravidel. Kvalitní výroba předpokládá spoustu technologických znalostí a zkušeností, které se v naší firmě předávají už řadu let. Pečlivě zpracujeme vaše požadavky v rámci zakázky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Minorit, s.r.o.

Naším úkolem je výroba stavebnin. V poradenství a výrobě stavebnin jsme odborníci. U nás je spolehnutí na pečlivé zpracování veškerých výrobků. V naší firmě najdete ochotné a vstřícné zaměstnance. Splňujeme všechny normy platné v naší republice. Naše kvalitní stavebniny patří mezi ty nejvyhledávanější.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MI - POL Group, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí stavebnin pro podniky i soukromníky. Dodržujeme vše pro splňující normy. Za kvalitu od nás vyrobených rolet ručíme. Pro vaši stavbu dodáme kvalitní beton. Naše malty vás zaručeně nezklamou. Naše sprchové kouty vás svou cenou nadchnou. U nás si můžete pro vaši stavbu zakoupit také štěrk.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku