Výroba obalů

 
 

Fromm obalové systémy CZ, s.r.o.

Věnujeme se výrobě kvalitních obalů. Kvalita výrobků a námi poskytovaných služeb je jedním ze základních pilířů naší společnosti. Naše páskovací stroje jsou určené pro velké i malé zatížení. Naší specializací je výroba krabic. Našim zákazníkům nabízíme k prodeji také kvalitní a spolehlivé balicí stroje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PRAPAC

V nabídce našich služeb najdete výrobu obalů. Rychlé a pravidelné vyřizování objednávek je pro nás hlavní cíl. Vyrábíme obaly té nejvyšší kvality. Jsme jedničkou v poradenství pro společnosti se specifickými potřebami. Vazací pásky dodáme buď připravené pro odvíječ nebo ve speciálním odvíjecím kartonu. Díky našim páskovačkám napnete pásky bezpečně a pevně. Umíme vyrobit folie i nestandardních formátů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSKAR PLAST, s.r.o.

U nás vyrábíme obaly pro kvalitní ochranu baleného zboží. Pro sortiment obalů máme zajištěno také poradenství. Jsme schopni v rychlosti vyrobit velké množství obalů. Vyrábíme obaly, na kterých je pečlivost zpracování vidět na první pohled. Náš obchod je založen na našich zaměstnancích, kteří mají ochotu učit se a pravidelně vzdělávat v našem sortimentu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jokey Praha CZ, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu obalů. Rádi vám poskytneme servis i poradenství. Rychlost dodání našeho zboží v kvalitním provedení není pro nás žádný problém. Znalosti a dovednosti našich zaměstnanců se odráží v nejlepší kvalitě výrobků. Náš obchod je založen na našich zaměstnancích, kteří mají ochotu učit se a pravidelně vzdělávat v našem sortimentu. Pečlivost při výrobě, bezchybné zpracování a kvalitní materiály jsou zárukou našich výrobků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Plastové obaly DH Dalibor Hudec

Specializujeme se na výrobu obalů. Naše dlouholeté zkušenosti jsou zárukou serioznosti. Záleží nám na kvalitě našich výrobků a rychlosti dodání k vám. S ochotou vám vyrobíme obaly podle vašich přání. Naše znalosti a zkušenosti ve vývoji obalů zaručují stále kvalitnější výrobky. U našich produktů se staráme o jejich pečlivost zpracování. Kvalita výrobků a námi poskytovaných služeb je jedním ze základních pilířů naší společnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Excor - Zerust, s.r.o.

Výroba obalů je naší specializací. Naše firma vám dodá vše, co potřebujete, ke kvalitnímu zabalení čehokoliv. S jakýmkoliv požadavkem se můžete kdykoliv obrátit na naše poradenství. Našim cílem je serioznost, vysoká profesionalita v přijatelných cenových relacích a spokojenost zákazníka. Grafický návrh obalu je pro nás hračka. Zajistíme bezpečnostní folie na vaše okna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IBS Logistics, s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu kvalitních obalů. Zajišťujeme komplexní poradenství zahrnující všechny oblasti obalů. Podniků s ochotou a servisem pro zákazníky, jako naleznete u nás, již mnoho není. Na pečlivosti zpracování našich výrobků si dáváme opravdu záležet. Naše obaly zaručí perfektní uchování kvality výrobku během skladování a přepravy. Na rychlost dodání jednotlivých výrobků klademe v naši firmě velký důraz. Pro naši serioznost děláme vše.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EXCOLO s.r.o.

U nás vyrábíme obaly pro kvalitní ochranu baleného zboží. Kvalita našich produktů je pečlivě kontrolována. V našem sortimentu naleznete folie pro různá použití. Vyrobíme kontejnery k různému využití doma i v kanceláři. V našem sortimentu obalů můžete najít také obálky různých rozměrů. Zákazníkům nabízíme také výrobu kvalitních obalových pytlů. V naší nabídce najdete výrobu krabic. Specializujeme se také na výrobu kvalitní vlnité lepenky pro balení. Nabízíme širokou škálu materiálů a systémů pro potisk obalů. Naše návrhy na obal můžete využít také jako svou reklamu. Abychom zajistili vaši spokojenost, podléhá výroba kartonových obalů přísné kontrole kvality. U nás máte základní pojištění zásilky započítáno vždy v ceně dopravy. Vyrábíme sáčky různých druhů a velikostí dle přání zákazníka. Naše páskovačky mají rozdílnou konstrukci kvůli hmotnosti, napínací síle a rozsahu šířky použitelnosti. Námi vyrobené vázací pásky se vyznačují výborným poměrem ceny a kvality.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PLASTYKO WORD, s.r.o.

Věnujeme se výrobě kvalitních obalů. Garantujeme vám kvalitu dodávky výrobků od nás. Naše vysoce odloné kufry jsou vhodné na přepravu materiálu na krátké i dlouhé vzdálenosti. U větších zásilek kalkulujeme cenu dopravy individuálně. Námi vyrobený návrh a poté samotný obal vždy splňuje potřebná kriteria daného provozu. Zajistíme vám krabice podle vašich přání. Pro vaši potřebu vyrobíme folii libovolných rozměrů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PODORLICKÁ KARTONÁŽNÍ

U nás vyrábíme obaly pro kvalitní ochranu baleného zboží. Naše obaly zaručí perfektní uchování kvality výrobku během skladování a přepravy. Jsme rychlí a proto dokážeme uspokojit požadavky velkého množství zákazníků. Naše společnost je díky svým znalostem jedničkou v oboru výroby obalů. Dopravu našeho zboží zajišťujeme pomocí spolehlivých dopravců. Chcete-li potiskem ovlivnit co nejvíce koncového zákazníka, nechte si poradit od nás. Zajistíme vám krabice podle vašich přání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku