Katalog firem > Výroba, velkoobchodní prodej > Výroba skla, porcelánu a keramiky

Výroba skla, porcelánu a keramiky

 
 

ERTL GLAS, s.r.o.

Naše výroba v oboru sklo, porcelán, keramika vám nabízí kvalitní produkty. Ochota personálu je naší základní vlastností. Poskytneme vám rychlé služby. Serióznost je pro nás samozřejmostí. Náš zkušený personál vám na základě poptávky vyrobí skla dle vašich požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Viktoriia Iankovych

Naší prioritou je výroba v oboru skla, porcelánu a keramiky. Náš maloobchod vám přináší přehlednou nabídku zboží. V našem velkoobchodě nakoupíte tak levně, jako nikde jinde. Nabízíme skleněný sortiment. Vyrábíme krásné misky pro bonsaje. Produkty z naší výroby - skleničky, se vám budou líbit. Vyrábíme kouzelné dárkové předměty. Vyrábíme různé druhy váz. Přijďte si k nám vybrat z bohaté nabídky různých typů křišťálu. Nabízíme také skleněné pilníky dle představ zákazníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FaceGlass

Vyrábíme stylové sklo, porcelán a keramiku s velkým podílem ruční práce. Naše vynikající znalosti v oblasti výroby skla, porcelánu a keramiky jistě oceníte. U nás najdete praktické skleněné pilníky za výhodné ceny. Nabízíme mnoho kvalitních skleněných výrobků. Máme pro vás nabídku dárkových předmětů. Z naší výrovy odchází nepřeberné množství krásných skleniček. Zajišťujeme moderní výrobu bonsajových misek. Náš zkušený personál vám na základě poptávky vyrobí skla dle vašich požadavků. Chcete-li, aby si na určitý okamžik lidé rádi vzpomněli, kupte jim od nás trofeje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jarmila Petrová

Máme velké zkušenosti s výrobou v oboru skla, porcelánu a keramiky. Kvalita služeb je pro nás zásadní. Rychlost pracovníků naší je pro nás samozřejmostí. Serióznost je u nás samozřejmost. Nabízíme nepřeberné množství skleněného sortimentu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KAMPANELA

Nabízíme výrobu v oboru sklo, porcelán a keramika. Zajistíme pro vás pečlivost při zpracování výrobků. Jsme připraveni vám nabídnout poradenství v oblasti výroby skla, porcelánu a keramiky. Rádi pro vás využijeme své znalosti v oblasti výroby skla, porcelánu a keramiky. Ochotu personálu vám zaručíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Osvětimanská keramika NÁPLAVOVÁ

Naše výroba v oboru sklo, porcelán a keramika je tu pro vás. Pečlivé zpracování je pro nás velmi důležitým faktorem. Využijte rychlosti našich služeb. Svým klientům zajistíme serióznost. Ochota personálu je naší základní vlastností. Kvalita našich služeb je naprostou samozřejmostí. Přijďte ocenit naše odborné znalosti v oblasti výroby skla, porcelánu a keramiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PAVLICA Akvária s.r.o.

Realizujeme výrobu v oboru sklo, porcelán a keramika. Nabízíme praktické skleněné pilníky za rozumné ceny. Kvalitní mísy máme za výhodné ceny. Vyrábíme krásné dárkové předměty. Z naší výrovy odchází nepřeberné množství krásných skleniček. Vyrábíme různé druhy bonsajových misek. Zaměřujeme se na zpracování skla.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výroba Keramiky PELIKÁNOVÁ

Obraťte se na nás s výrobou v oboru skla, porcelánu a keramiky. Rádi pro vás využijeme své znalosti v oblasti výroby skla, porcelánu a keramiky. Serióznost máme na předním místě. Pečlivost zpracování zboží je součástí našich služeb. Svým klientům nabízíme poradenství v oblasti výroby skla, porcelánu a keramiky. Naprostou ochotu našeho personálu vám garantujeme. Nabízíme vám zejména rychlost svých služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZEKIA, spol.s r.o.

Zabýváme se také výrobou reklamních předmětů ze skla, porcelánu a keramiky. Naši nabídku tvoří zejména kvalitní služby. Vyberte si z naší bohaté nabídky kvalitních skleněných pilníků za výhodné ceny. V našem obchodě si můžete zakoupit také kvalitní dárkové předměty. Specializujeme se na moderní výrobu skleniček. Zaměřujeme se na výrobu mnoha druhů bonsajových misek. Máte-li zájem o výrobky ze skla, pošlete nám poptávku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Blahová Jarmila

Realizujeme výrobu v oboru sklo, porcelán a keramika. Kvalita našich služeb je u nás zajištěna. Svým zákazníkům nabízíme pečlivost zpracování výrobků. Naprostou ochotu našeho personálu vám garantujeme. Rádi vám poskytneme své znalosti v oblasti výroby skla, porcelánu a keramiky. Přinášíme vám možnost odborného poradenství. Serióznost máme na předním místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku