Výroba stavebních hmot

 
 

GEMEC - UNION, a.s.

S výrobou stavebnin máme dlouholeté zkušenosti. Naše výroba stavebnin se zaměřuje na kvalitu produktů. Zabýváme se zakázkovou výrobou rolet. Na kovovýrobu jsme specialisté. V nabídce máme malty za skvělé ceny. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku sprchových koutů. Realizujeme těžbu štěrku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fortemix, s.r.o.

Naše žhavé novinky jsou v oblasti výroby stavebnin. Spolehlivost a kvalita je naší výsadou. Připravili jsme pro vás nabídku plastových stavebních prvků. Zaměřujeme se na výrobu kvalitních rolet. Pro stavby nabízíme výrobu kvalitního betonu. Vyrábíme a dodáváme maltu pro zdění z běžných zdících materiálů. Máme pro vás zajímavou a bohatou nabídku sprchových koutů. Těžíme a prodáváme štěrk.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský holding, a.s.

Díky naší výrobě stavebnin budete mít postaveno snadněji. Nabízíme široký sortiment kvalitních osvědčených stavebnin. Naši zaměstnanci mají perfektní znalost v oblasti výroby stavebnin. Výrobky, které u nás naleznete, splňují přísné evropské normy, zaručující, že se vám dostane skutečné kvality. Věříme, že náš milý a ochotný personál se seriozním přístupem, vás jistě potěší. Naše výroba stavebnin se zabývá pečlivostí zpracování. Rychlost výroby a pečlivost provedení jsou pro nás důležité.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamena výrobní družstvo Brno

V naší nabídce naleznete výrobu potřebných stavebnin. Kvalita nám zaručuje dobré výsledky. Cihly z naší výroby jsou vždy přesné. U nás seženete také štěrk. Máme pro vás zajímavou a bohatou nabídku sprchových koutů. Naše suchá malta vás nikdy nezklame. U nás si vyberete beton, který vám bude nejvíce vyhovovat. Naše rolety jsou dokonalou ochranou proti slunci. Jsme specialisté na výrobu mříží. Objednejte si kvalitní dveře naší výroby. Jsme experti na výrobu kvalitních plastových oken. Zákazníkům nabízíme kvalitní eurookna. U nás si můžete objednat okna pro vaši stavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Brněnská obalovna, s.r.o.

Dodáváme materiál nejen pro výrobu stavebnin. Výroba si zakládá na kvalitních vstupních materiálech. Velký důraz klademe na pečlivost zpracování. S naší ochotou a vstřícností budete spokojeni. Mezi naše služby také patří profesionální poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Renop CZ, spol. s r.o.

Poskytujeme materiál pro výrobu stavebnin. Znalost výroby je na prvním místě. Velký důraz klademe na kvalitu materiálu a pečlivost zpracování. Jednou z mnoha našich priorit je kvalita. Naše produkty jsou vždy rychle dodávány. Vždy seriózně dostojíme všem svým závazkům k našim zákazníkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BBA - Monolit, s.r.o.

Naše žhavé novinky jsou v oblasti výroby stavebnin. Naši firmu udržujeme vždy za podmínek splňující normy. Naše firma zaměstnává zaměstnance ochotné plnit svůj úkol. Dochází u nás k zajištění kvality. Velký důraz klademe na pečlivost zpracování. Realizujeme výrobu kvalitního betonu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aviduz, spol. s r.o.

S výrobou stavebnin máme velké zkušenosti. Nové znalosti jsou vždy přínosem. Zvyšujeme rychlost práce. S roletami od nás budete spokojení. Vaše stavba potřebuje správný druh malty, který si můžete vybrat u nás. Zabýváme se výrobou vysoce kvalitních sprchových koutů. Štěrk je naší hlavní prodejní surovinou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Pařenica, stavební hmoty

Výroba stavebnin nás baví. Velký důraz klademe na pečlivost zpracování. Naše výrobky jsou velmi kvalitní. Specializujeme se na výrobu stavebnin a poradenství. Jsme spolehliví výrobci stavebnin s ochotnými zaměstnanci, kteří vám poradí ve všem, co potřebujete. Naše produkty jsou vždy rychle dodávány. Realizujeme výrobu kvalitního betonu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prostyren, s.r.o.

Výroba stavebnin je jedním z odvětví, kterému se věnujeme. Zaměstnanci naší firmy berou své zaměření ochotně. Pro výrobu stavebnin využíváme nejmodernější technologie zaručující vysokou kvalitu výrobků. Vždy seriózně dostojíme všem svým závazkům k našim zákazníkům. Naše firma zpracovává beton ověřenými postupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku