Katalog firem > Výroba, velkoobchodní prodej > Výroba textilu, oděvů a obuvi

Výroba textilu, oděvů a obuvi

 
 

Ing. Iveta Zelníčková, obšívání koberců

Zabýváme se výrobou produktů v oboru odívání. Vyberte si u nás z pestré nabídky kvalitních maturitních šatů. Naše krásné plesové šaty osloví každou dámu. Naše výroba se zaměřuje na šití kalhot. Top je součástí každého ženského šatníku. Z naší bohaté nabídky plesových korzetů si určitě vyberete. Zaměřujeme se na výrobu pánských i dámských montérek. Specializujeme se na výrobu kvalitních ponožek. Nabízíme široký výběr podkolenek za výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tena Fabric, a.s.

V oboru odívání nás zajímá hlavně výroba. Serioznost a znalost je to, co nabízíme. I přes rychlost zaručujeme tu nejvyšší kvalitu. Samozřejmostí je pečlivé zpracování. Garantujeme kvalitu práce při výrobě oděvů. Rádi využijeme svých znalostí v oblasti textilu a oděvů k vaší spokojenosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Hurka-prodejce koberců a podlah

Jsme jedničky v oboru oděvní výroby. Zajišťujeme výrobu kvalitních oděvů a obuvi. Velkoobchodní prodej textilu, oděvů a obuvi je naší specializací. Vyberte si z naší bohaté nabídky dresů. Nabízíme široký výběr podkolenek za výhodné ceny. Vyrábíme ponožky z toho nejkvalitnějšího materiálu. Prodáváme také kvalitní polštáře. Nabízíme kvalitní deky pro každého. U nás si určitě vyberete z široké nabídky krásných ručníků. Vyberte si ze široké nabídky kvalitních ubrusů. S výběrem našich praktických zástěr budete jistě spokojeni. Pořiďte si u nás výhodně kvalitní montérky. Vyberte si vhodný plesový korzet u nás. Nabízíme elegantní i ležérní topy. V našem velkoobchodě můžete zakoupit kvalitní textilní výrobky a kalhoty. Naše krásné plesové šaty osloví každou dámu. Vyberte si u nás maturitní šaty dle vašich představ. Každý si u nás vybere z naší bohaté nabídky bytového textilu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kollea, s.r.o.

Spolehněte se na naší profesionální výrobu v oboru odívání. Oslovte nás také ohledně opravy obuvi. Nabízíme široký výběr podkolenek za výhodné ceny. U nás najdete kvalitní ponožky pro každého. Nabídneme vám výběr z mnoha praktických vest. Zabýváme se výrobou montérek. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku plesových korzetů. Vyrábíme topy nejvyšší kvality. Zkrášlete se s našimi kvalitními kalhotami. Nabízíme plesové šaty za rozumné ceny. V naší nabídce naleznete maturitní šaty různých barev.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kobraj, s.r.o.

Vyrábíme kvalitní oděvy na míru, proto jsme nejlepší v oboru odívání na trhu. Zajišťujeme výrobu kvalitních oděvů a obuvi. Nabízíme vám také profesionální opravy obuvi. Pořiďte si u nás také pěkné záclony. Zajišťujeme výrobu podkolenek. U nás také výhodně pořídíte ponožky. Vyrábíme pracovní oděvy- montérky. Do naší nabídky náleží bohatá kolekce plesových korzetů. Top skvěle doplní váš outfit. Vyberte si u nás hezké kalhoty. Využijte výhodné ceny našich plesových šatů. Vyberte si u nás z pestré nabídky krásných maturitních šatů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeňka Zábojová- Ruční tkaní z ovčí vlny

Přijďte se přesvědčit o kvalitě materiálu, který používáme při výrobě v oboru odívání. Serioznost je v našem oboru velmi důležitá. Rychlost jednání vám garantujeme. Naše společnost má mnoho znalostí v tomto oboru. Vždy se na nás můžete s ochotou spolehnout. Ve výrobě oděvů jsme top na trhu. Dodáváme také kvalitní polštáře za dobré ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Šupák

Naše výroba v oboru odívání spočívá v precizním zpracování. Nabízíme moderní střihy maturitních šat. Okouzlete společnost v krásných plesových šatech. Naše firma vyrábí i velkoobchodně prodává kvalitní kalhoty. Pojmenování pochází z anglického top, označujícího vrch. Vyberte si vhodný plesový korzet u nás. Zaměřujeme se na výrobu pánských i dámských montérek. Specializujeme se na výrobu kvalitních ponožek. Vyberte si z naší bohaté nabídky kvalitních podkolenek za výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravská gobelínová manufaktura, spol. s r.o.

Přijďte se přesvědčit o kvalitě materiálu, který používáme při výrobě v oboru odívání. Zajistíme pro vás také odborné opravy obuvi. Nabízíme široký výběr podkolenek za výhodné ceny. Pořiďte si u nás kvalitní ponožky. Pořiďte si u nás výhodně kvalitní montérky. Vyberte si vhodný plesový korzet u nás. V nabídce máme velký výběr topů. Zajišťujeme výrobu kvalitních kalhot. Buďte dámou v našich krásných plesových šatech. Přijďte si k nám vybrat ze široké nabídky maturitních šatů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Teplická - Výroba textilu, oděvů a obuvi

Sledujeme trendy v oboru výroby odívání. Výroba kvalitního textilu vyžaduje pečlivé zpracování. Nabízíme kvalitní sortiment. I rychlost je důležitá. Nabízíme dokonalé znalosti výroby textilu, oděvů a obuvi. Součástí námi poskytovaných služeb jsou i opravy obuvi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ateliéry tapisérií, s.r.o.

S dlouhodobou praxí se věnujeme výrobě v oboru odívání. Klademe důraz na ochotu přizpůsobit se vašim požadavkům. Serioznost v obchodě považujeme za samozřejmost. Naše odborné znalosti v oboru textilu, oděvů a obuvi můžete kdykoli využít k úspěšnému nákupu. Důležitým kritériem je pečlivé zpracování. Našim krédem je kvalita v oblasti výroby. Spolehněte se u nás na rychlost služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku