Výroba včelích produktů

 

EIT TRADING, s.r.o.

Výroba potravin je naší pracovní náplní. Na pečlivosti zpracování našich produktů, si dáváme záležet. Znalosti a zkušenosti v oblasti základních technologických procesů při výrobě našich produktů nám umožnily zmodernizovat celý provoz. Své služby plníme kvalitně. Ochotně vyrobíme potraviny nejen do maloobchodů. V rámci výroby potravin produkujeme také med. Součástí kompletní nabídky je rozvoz zakoupeného zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Frk - Povčo

Každá potravina prochází několika činnostmi v oblasti výroby. Respektujeme přání zákazníka a ochotně vyhovíme i náročným požadavkům. Naše firma se spoléhá na serioznost. Kvalita našich potravin je pro nás prioritou. Požadavky a přání zákazníků vždy řešíme velmi rychle. Naše odborné znalosti jsou pro nás na prvním místě. V naší firmě se specializujeme na výrobu kvalitního medu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jitka Nováková - Výroba včelích produktů

Dohlížíme na správnou činnost v oblasti výroby potravin. Zaměřujeme se na rychlost výroby. Připravili jsme pro vás velký výběr zákusků. Naše firma se specializuje na výrobu hranolek. Naše firma se zabývá výrobou tradičního medu. Jestliže si nevíte rady s výběrem vhodného potravinového doplňku, využijte služeb našich specialistů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Škola - Apis

Dlouholetá činnost v oblasti výroby potravin nám přinesla mnoho zkušeností. Ochotně svými potravinami zaplníme vaši kuchyň. Ve své každodenní praxi neustále těžíme z pracně nabytých znalostí a dovedností. Především kvalita našich výrobků nás charakterizuje. Jen díky pečlivému zpracování mají naše potraviny skvělou chuť. V nabídce naší firmy najdete med z prověřené produkce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ludvík Svítek SVIL

Mezi naše hlavní činnosti v oblasti výroby potravin patří kontrola zdravotní nezávadnosti, jakosti a označování potravin. Naše potraviny zpracováváme pečlivě podle stanovených postupů. Jedním z našich produktů jsou zákusky. Zajišťujeme výrobu kvalitních hranolků. Rádi vám zajistíme produkci medoviny z kvalitních surovin. Pracujeme na výrobě medu. Zajímavý výběr najdete také v naší prodejní sekci potravinových doplňků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Hrabák- inseminace včel

Používáme prověřené metody činností v oblasti výroby potravin. S chutí a ochotou docílíme hodně. Zaměřujeme se na seriozní jednání v oblasti výroby potravin. Záleží nám na vašem zdraví, a proto veškeré potraviny pečlivě zpracováváme. V nabídce naší firmy najdete med z prověřené produkce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Antonín Škoda, s.r.o.

Naším denním chlebem je rovněž profesionální činnost v oblasti výroby potravin. Náš přístup k plnění zakázek charakterizuje rychlost a včasnost. Znalost je předností naší firmy na výrobu potravin. Kvalitní potraviny z kvalitních surovin, jen takové tvoří naši nabídku. Jednou z našich železných zásad je pečlivost zpracování všech výrobků. Uvědomujeme si, že jsou na nás spotřebitelé závislí a proto je důležité, abychom byli seriozní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Kopecký - včelař

Rádi vám zprostředkujeme kompletní činnosti v oblasti výroby potravin. Na výrobě potravin si dáváme opravdu záležet a vám nabízíme ochotný přístup. Rychlost služeb je naším standardem. Znalost hygienických požadavků na strojní zařízení pro výrobu našich produktů umožňuje dodávat zákazníkům vysoce jakostní a hygienicky nezávadné potraviny. Záruka kvality je u nás na prvním místě. Naše služby charakterizuje serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Cahová, včelí produkty.

Mimo jiné se zabýváme i činností v oblasti výroby potravin. Klademe vysoké nároky na kvalitu naší produkce. Rádi vám zajistíme výrobu širokého sortimentu zákusků pro každou příležitost. Rádi vám zajistíme dodávku masa z naší produkce. Zaměřujeme se na výrobu různých druhů hranolků. Rádi vám zajistíme kvalitní medovinu z místní produkce. V rámci služeb naší firmy vyrábíme med. Nabízíme velký výběr potravinových doplňků pro všechny věkové kategorie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jaroslav Kavalec - prodej včelího medu

Naší činnosti v oblasti výroby potravin se věnujeme s všeobecně vysokým standardem kvality a s vysokou úrovní bezpečnosti produktů. Reagujeme na zájem zákazníků o kvalitní potraviny domácí produkce. Využijte naší nabídky na výrobu chutných zákusků. Hranolky patří mezi zboží, které naše firma vyrábí. U nás najdete kromě medu také kvalitní medovinu. U nás najdete kvalitní produkci květového medu. Zabýváme se především produkcí kvalitních potravinových doplňků určených pro vaše zdraví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku