Záchranné služby

 
 

Místní skupina OS ČČK Ostrava Speleorescue

Podporujte své zdraví a zaměřte se na naši nabídku zdravotnických služeb. Prostředí, které nabízí naše nemocnice, je velmi příjemné. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb. Pokud se potřebujete odborně poradit, využijte naše konzultace. Všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Ručíme za služby, které vám nabízíme, že u nich nebude chybět ochota. Pokud potřebujete odborné zdravotnické poradenství, nabízíme vám naše služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje

Nabízíme pestrou škálu zdravotnických služeb. Před zákrokem vždy probíhá konzultace s lékařem od nás. Přijďte se s námi poradit v rámci poskytovaných služeb. U nás dostanete individuální přístup, který očekáváte. Našim záměrem je neustálé a nepřetržité rozvíjení schopností a znalostí personálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alfa-helicopter, spol. s r.o.

Zpracujeme vám výhodnou nabídku komplexních zdravotnických služeb. Zajišťujeme velmi příjemné prostředí. Naše zdravotnické zařízení zajišťuje odbornou péči. Ručíme vám za odbornost a kvalitu našeho poradenství. Zajišťujeme pravidelné doplňování znalostí našeho personálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sadop, s.r.o.

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. Naši zaměstnanci disponují bohatými zkušnostmi a znalostmi z oboru zdravotnictví. Konzultace jsou náplní naší práce. Zdravotnické služby naší firmy vám poskytnou také poradenství. Vše probíhá v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Sus - PVZS

S naší nabídkou zdravotnických služeb jste v bezpečí. Znalosti v oblasti zdravotnických služeb je pro nás priorita. Využijte také možnost služby našeho poradenství. Naši zaměstnanci poskytují své služby s ochotou. Pokud potřebujete radu, nebo názor lékaře, můžete využít konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AmbuAir, spol. s r.o.

Z naší nabídky zdravotnických služeb si vybere každý. Bude-li potřeba, vše s vámi rádi prokonzultujeme. V našem moderním pracovišti provádíme odbornou zdravotnickou péči. Naši odborníci využívají své znalosti při léčení svých pacientů. Náš personál se vám bude věnovat s tou nějvětší ochotou. V příjemném prostředí naší čekárny najdete automaty s občerstvením. Zajišťujeme také poradenství ve zdravotnických službách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení záchranných služeb ČR

Naše služby v oblasti zdravotnictví, které nabízíme, jsou velmi spolehlivé a důkladné. Příjemné prostředí pouze dotváří kvalitní dojem z naší práce. Zaručujeme osobitý a individuální přístup ke každému klientovi. Disponujeme rozsáhlými znalostmi v oblasti zdravotních služeb. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eurescue, spol. s r.o.

Poskytovatelé zdravotnických služeb pro vás připravili kompletní nabídku odborných pracovišť a seznam specialistů. Při výběru našeho personálu se zaměřujeme na odbornost, ale také na ochotu a radost z práce a kontaktu s lidmi. Poskytujeme akutní i dlouhodobou odbornou péči. Nabízíme konzultace, kterým budete rozumět. Základní znalost poskytnutí první pomoci u nás musí mít i řidič vozu záchranné služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HBZS Praha-vrtyzáchranné práce v dolech

V naší nabídce zdravotnických služeb si na své přijde každý. Naše firma vám zaručí odbornou zdravotnickou péči. V rámci zdravotnických služeb můžete též využít našeho poradenství. Nebojte se k nám přijít na konzultace. K vašemu nákupu přistupujeme individuálně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace samaritánů ČR

Naše firma vám nabídne zdravotnické služby. Zajišťujeme odbornou a kvalitní péči. Znalost a praktické zkušenosti jsou standardem. Zakládáme si na spokojených klientech, kterým se snažíme vytvořit příjemné prostředí. Zdravotnické služby vykonáváme vždy s ochotou. Zakládáme si u nás na individuálním přístupu. Naše poradenství je přístupné všem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku