Zahraniční organizace

 

Křesťanská mezinárodní solidarita

Poskytneme vám sociální pomoc na úrovni. Podílíme se na setkáváních postižených lidí se svými podporovateli. U nás se lze spolehnout na serioznost. Zaměřujeme se zejména na pomoc v nouzi. Zprostředkujeme Vám poradenství v náročném životním období. Při poskytování humanitární pomoci jsme velice ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Evropský parlament mládeže v České Republice

V naší instituci můžete kdykoli požádat o potřebnou sociální pomoc. Poskytneme vám seriózně veškerou pomoc. Navštivte setkání naší organizace a my Vám pomůžeme. V naší instituci se setkáte vždy s ochotnými pracovníky. Máme pro vás připraveny kvalitní služby poradenství. Mládež se v naší instituci bude skvěle bavit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AFCEA - Česká pobočka AFCEA

V případě nouze poskytneme sociální pomoc. Snažíme se pomoci v nouzi. Specializujeme se na humanitární pomoc a seriózně můžeme říct, že naše práce vykazuje všechny prvky profesionality. Poskytujeme potřebnou pomoc různým lidem i na setkáních. Naše instituce využívá ochotu lidí pomoci lidem v zasažených oblastech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JETRO

Velkou podporu získáte u našich pracovníků sociální pomoci. Naše nezisková organizace poskytuje seriózní služby. Zaměřujeme se zejména na pomoc v nouzi. Poraďte se s našim personálem. Rádi vás na našich setkáváních přivítáme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

United Hearts for Help, o.s.

Humanitární pomoc je hlavním posláním naší instituce. Naše nezisková organizace nabízí pomoc v nouzi. Díky příspěvkům a ochotě našich pracovníků jsme mohli pomoci v mnoha oblastech. Ručíme za serioznost jednání našich pracovníků. Zprostředkujeme Vám také poradenství. Naše instituce vám pomůže setkávat se s lidmi s podobnými zájmy, jaké máte vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mezinárodní asociace žen v Praze, o.s.

Specializujeme se na poskytování sociální pomoci. Využijte také možnosti poradenství v těžkých chvílích. Naší prioritou je pomoc, vstřícnost, ochota a zejména serioznost. Účastníme se setkávání, která pořádají neziskové nebo humanitární organizace. Pořádáme pro vás také zajímavé semináře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku