Zdravotní poradny

 
 

Jarmila Greplová Odvykání kouření

Nabídka služeb pro zdravotnické zařízení. Naše pracoviště nabízí kromě lékařských služeb také poradenství související s nemocí pacienta. Konzultace jsou zcela důvěrné. Jsme firma s příjemným prostředím. V rámci poskytovaných služeb uplatňujeme naše teoretické a praktické znalosti. Můžete se na nás bez obav obrátit. Vždy vám ochotně vyjdeme vstříc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Poradenské centrum pro celiakii a bezlepkovou dietu Vital

Naše práce zahrnuje nabídku zdravotnických služeb. Každému klientovi nabízíme individuální přístup. Ochota, se kterou provádíme naše zdravotnické služby, je vždy dokonalá. Přesvědčete se o našich odborných znalostí. Naše firma ručí příjemným prostředím, ve které vykonáváme služby. Chcete-li prokonzultovat váš zdravotní stav, neváhejte nás kontaktovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PharmDr. David Plaček - Farmaceutická péče

U nás je k dispozici také nabídka zdravotnických služeb. Důležitá část naší činnosti je směřována do oblasti poskytování poradenství. Poskytujeme také konzultace. Naši zaměstnanci poskytují všem pacientům odbornou péči. Každému našemu klientovi poskytneme individuální přístup. Náš ochotný personál vám vše vysvětlí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum naděje a pomoci

V sortimentu najdete pestrou nabídku zdravotnických služeb. Naše zdravotnické zařízení zajišťuje nezávislé poradenství. Konzultace zdravého životního stylu je u nás zcela zdarma. O vaše zdraví budou pečovat naši odborníci. Zdravotní personál se vám bude ochotně věnovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Marie Hermanová - vzdělávání a poradenství

Naše nabídka zdravotnických služeb je jednou z nejvíce potřebných služeb na trhu. Naši odborníci vám zajistí poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Ke zdravotnickým službám samozřejmě nabízíme i konzultace. Naše odborné znalosti zdravotnictví jsou na vysoké úrovni. Klienti si velice váží naší ochoty. Individuální přístup ke každému našemu klientovi je pro nás důležitý. Víme, že příjemné prostředí je pro naše klienty důležité.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. et Ing. Daniel Foltýn, Ph.D., expozice osob

Naše nabídka zdravotnických služeb je velmi pestrá. Vaše přání vyplníme ochotně a s úsměvem na rtech. Můžete se spolehnout na individuální přístup. U nás můžete očekávat příjemné prostředí. Znalost vašich potřeb je našim cílem. Využijte možnosti konzultace s našimi lékaři.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RNDr. Jana Koudelová - homeopat

Snažíme se o zkvalitňování naší nabídky zdravotnických služeb. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. Poradenství je u nás velmi žádanou službou. Vlídnost a příjemné prostředí je pro nás naprosto normální. Můžete si být jisti individuálním přístupem ke každému z vás. Naše nabídka služeb zahrnuje i konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Laktační liga-poradenství pro těhotné matky

Naše klinika nabízí pacientům odborné zdravotnické služby. Můžete se u nás objednat také na konzultace. Poskytujme zdravotní služby v kombinaci s poradenstvím. Ručíme vám příjemností prostředí, ve kterém provádíme své služby. Jsme ochotni vám kdykoli pomoci v rámci našich zdravotnických služeb. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NeuroCure, s.r.o.

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Odborné konzultace jsou součástí našich zdravotnických služeb. Jednou z dalších námi nabízených služeb je také poradenství. Ochota ve zdravotnických službách je pro nás prioritou. U nás přistupujeme ke každému klientovi individuálně. Naše dětské sestry mají dlouholeté zkušenosti v pediatrickém oboru. Nabízíme odborné služby v oblasti rehabilitace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Václav Petráček - poradenství v oblasti sexu

V naší ordinaci nabízíme zdravotnické služby. Součástí nabídky našich služeb je i odborné poradenství na úrovni. Konzultace je jednou z našich prvních nabídek. Ochotný personál je cesta, která vede ke spokojenosti našich klientů. Náš zdravotnický personál má bohaté znalosti. Klademe důraz na individální přístup k nemocnému a jeho potřeby. V naší nemocnici je velmi příjemné prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku