Zdravotnická zařízení

 
 

Družstvo lékařů Diagnostického centra

Naše nabídka zdravotnických služeb je opravdu široká. Zaručujeme osobitý a individuální přístup ke každému klientovi. Zabýváme se odbornou péčí o pacienty. Naše klienty vždy s ochotou uvítáme. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Medicopharm, spol. s r.o.

K našim činnostem patří kompletní nabídka zdravotnických služeb. S odbornou péčí našich zdravotníků budete jistě spokojeni. Díky našim znalostem vám můžeme zajistit opravdu odbornou péči. Garantujeme vám provedení služeb v příjemném prostředí. Rádi pro vás zajistíme poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Máme pro vás připraveny odborné konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Morisová

Z naší široké nabídky zdravotnických služeb si vybere i ten nejnáročnější pacient. U nás si můžete vychutnat také příjemné prostředí. Ochotně vám ukážeme prostory naší kliniky. U nás si můžete být jisti, že se vám dostane skutečně odborné péče. Zaměstnáváme personál s bohatými zkušenostmi a znalostmi v oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agel, a.s.

K dispozici vám dáme ucelenou nabídku našich zdravotnických služeb. Můžeme vám slíbit skvělou péči včetně individuálního přístupu. Obrátit se na nás také můžete s požadavkem na konzultaci. Naši zaměstnanci vám vždy poradí, protože mají vynikající​ znalostí v našem oboru. Pokud potřebujete poradenství, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Zajistíme vám odbornou péči. Poskytujeme také dětskou pohotovostní službu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. František Kasan

Naši nabídku zdravotnických služeb dostanete k dispozici. Pro naše klienty je nyní dostupná služba odborné konzultace. Jsme ochotni se nadále zdokonalovat. Naše zdravotnické služby provozujeme v příjemném prostředí. Obstaráváme potřebné zdravotnické služby pro dospělé. Zabývám se činností praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Švaříčková, praktický lékař

Máte možnost vybrat si ze široké škály zdravotnických služeb. Preferujeme individuální přístup. Zpříjemníme vám zdravotnické služby ochotným personálem. Poskytneme vám poradenství, týkající se vaší nemoci. Rádi vám poskytneme možnost konzultací ohledně vašeho zdraví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Medispol, spol. s r.o.

V naší nabídce máme i zdravotnické služby. Náš odborně vyškolený personál vám zajistí tu nejkvalitnější péči. Ochotně vás provedeme naším zdravotnickým zařízením. Naši odborní lékaři mají vynikající znalosti svého oboru. Díky příjemnému prostředí využijete naše služby rádi. Doporučujeme vám také poradenské služby v oblasti vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milery, s.r.o.

Nabízíme mnoho zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Zaměstnáváme kvalifikovaný a ochotný personál. Poskytujeme zdravotnické služby a s tím související poradenství. U nás si můžete vychutnat také příjemné prostředí. Naši lékaři nabízí pacientům také konzultační hodiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jarmila Kovaříková - porodní asistentka

Zabýváme se pestrou nabídkou zdravotnických služeb. K pacientům v našich službách máme samozřejmě individuální přístup. Naše odborná péče je k dispozici i vám. Díky ochotě máme mnoho spokojených zákazníků. Prostředí, které je v naší nemocnici, je velmi příjemné. V oboru zdravotnictví jsme zkušení a znalí. Poradenství v oblasti zdraví, to jsme my.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iva Oberajtrová - předporodní kurzy

Můžete si vybrat z naší široké nabídky zdravotnických služeb. Nabízíme nezávislé poradenství. Využijte naší prvotřídní odborné péče. Pokud sháníte kvalitního zkušeného dětského lékaře, zavolejte nám. Každá nastávající maminka má před porodem trošku obavy, ale naše předporodní kurzy je snadno rozptýlí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku