Zdravotnické služby

 
 

Hana Dočkalová - psycholog

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. Odborné konzultace jsou součástí našich zdravotnických služeb. Zdravotnické služby naší firmy vám poskytnou také poradenství. Náš individuální přístup je klíčový pro každou úspěšnou léčbu. V příjemném prostředí naší nemocnice se budete cítit opravdu skvěle. Pokud se k nám objednáte, vždy vám s ochotou vyjdeme vstříc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Fialová - komplexní vyšetření organismu

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. U nás nabízíme jen odbornou péči na nadstandardní úrovni. Ochotně vám vše objasníme. Poskytujeme poradenské služby v oboru zdravotnictví. Sázíme na příjemné prostředí. Využijte bezplatné konzultace s odborníkem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VEGA-VA, obecně prospěšná společnost

Poskytovatelé zdravotnických služeb pro vás připravili kompletní nabídku odborných pracovišť a seznam specialistů. Disponujeme odbornými znalostmi. V oblasti zdravotnických služeb nabízíme odbornou péči. S ochotou vám nabízíme naše zdravotnické služby. U nás se nebudete cítit stísněně, protože jsme pro vás připravili příjemné prostředí. Konzultace patří mezi další služby, které nabízíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislava Palátková - léčitelka

Podporujte své zdraví a zaměřte se na naši nabídku zdravotnických služeb. Překvapí vás příjemné prostředí naší ordinace. Naši zaměstnanci vám vždy poradí, protože mají vynikající​ znalostí v našem oboru. Ochota poskytovat kvalitní péči je u nás samozřejmostí. U nás se můžete objednat na nezávaznou osobní konzultaci. Zabýváme se poskytováním vysoce kvalitního odborného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miroslav Černý - homeopat

V nabídce naší firmy najdete veškeré zdravotnické služby. Konzultace probíhají v příjemném klidném prostředí. Naše odborné znalosti, vás přesvědčí, že jsme profesionálové. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. Využijte naši zdravotní péči, kterou poskytujeme velmi odborně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kruh pro duchovní pomoc v životě, Česká republika, o.p.s.

Nabízíme mnoho zdravotnických služeb. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně. Každý pacient má právo dozvědět se informace o svém zdravotním stavu, ať už formou konzultace nebo přímo požadavkem na výpis z dokumentace. Ochotně vám pomůžeme vyřešit vaše problémy. Všechny pacienty léčíme s individuálním přístupem. Zdravotnické služby provádíme díky našim znalostem kvalitně. Zajišťujeme odbornou péči na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslava Šenkyříková - psycholožka

Podívejte se na naši nabídku vybraných zdravotnických služeb. Věnujeme se mimo jiné službám poradenství. Mezi naše zásady patří profesionalita a ochota. Nabízíme profesionalitu s individuálním přístupem. Na odborné péči nám záleží. Naši odborní pracovníci jsou vám k dispozici v případě potřeby konzultace vašich zdravotních obtíží. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Irena Tomková - detoxikace a regenerace organismu

Nabídku zdravotnických služeb neustále rozšiřujeme. U nás vám můžeme také zajistit konzultace. Pacienti se u nás budou cítit dobře díky příjemnému prostředí. Naši zaměstnanci jsou ochotní i ve stresových situacích. Naši zkušení zaměstnanci upřednosťují individuální přístup ke klientům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Martina Konečná - alternetivní způsoby léčby

Zde naleznete veškeré informace o aktuální nabídce zdravotnických služeb. V oblasti zdravotnictví nabízíme profesionální poradenství a služby. Samozřejmostí jsou konzultace s naší firmou. Náš personál disponuje odbornými znalostmi, dovednostmi a schopností komunikace. V naší ordinaci nabízíme individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Doris Danielová - ordinace celostní medicíny

Z nabídky zdravotnických služeb budete nadšeni. Naši pacienti mohou důvěřovat našim znalostem. Naši zkušení zaměstnanci upřednosťují individuální přístup ke klientům. Nepodceňujte zdravotní problémy a objednejte se k nám na konzultaci. V rámci naší služby zdravotnictví se věnujeme také poradenství. Na odborné péči nám záleží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku