Zdravotnické služby

 
 

Mgr. Světla Smejkalová - alternetivní medicína

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. U nás se budete cítit dobře díky příjemnému prostředí. Naše znalost oboru je vysoce kvalitní. Zaručujeme osobitý a individuální přístup ke každému klientovi. Objednejte se na konzultace s naším výživovým poradcem. Členem našeho týmu je také člověk, který se zabývá poradenstvím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dušan Tomek - alternativní medicína

Spolehlivě zajistíme zdravotnické služby. U nás si můžete domluvit schůzku za účelem nezávislého poradenství. Poskytujeme zdravotnické služby s ochotou. Zaměstnáváme zdravotníky s největšími znalostmi v oboru. U nás vám zajistíme skutečně odbornou péči. Veškeré léčebné procedury provádíme v nejkratším možném termínu a na základě individuálního přístupu. Staráme se o to, aby se naši klienti u nás cítili dobře díky příjemnému prostředí a ochotnému personálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Drábek - léčitel

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. Pro lepší informovanost můžete využít naše konzultace. Příjemné prostředí pouze dotváří kvalitní dojem z naší práce. Nabízíme vám automaticky individuální přístup. Přínosem pro nás jsou i lékaři ze zahraničí, kteří mají znalosti nových metod léčby, které u nás ještě nejsou známy, nebo nejsou tolik rozšířeny. Poskytujeme odbornou zdravotnickou péči. Nabízíme poradenství ve zdravotnických službách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Kohoutová - Primaverav - Alternativní medicína a léčitelé

Našim klientům nabízíme kvalitní zdravotnické služby. Své problémy můžete konzultovat v rámci naší služby poradenství. Naše služby jsou provozovány vždy v příjemném prostředí. Rychle a především srozumitelně poskytneme konzultace o léku nebo lékařském zákroku. V oblasti zdravotnických služeb máme pro vás odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luděk Klogner-, kosmetická poradkyně

Zaměřujeme se na hodnocení nabídky dostupných zdravotnických služeb. Poradenství a další služby pro vás zajistíme my. Neustále prohlubujeme své znalosti ve zdravotnickém oboru. Pacientům nabízíme individuální přístup. Odborná péče, kterou poskytujeme je velmi žádaná. Díky osobní konzultaci se můžete zeptat přímo lékaře na řešení vašich zdravotních problémů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Li Li Medicament, s.r.o.

Věnujete pozornost naší nabídce zdravotnických služeb. Díky našim znalostem z oboru zdravotnictví můžeme poskytovat kvalitní služby. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům. Naši pracovníci vám poskytnou odbornou zdravotní péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kateřina Zachová - masáže

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. U nás vám bude ve velmi příjemném prostředí věnována veškerá zdravotní péče. Odborné konzultace se vám u nás vždy dostane. Věnujeme vám naši odbornou péči. Naši ochotní zaměstnanci jsou vám vždy k dispozici. Poskytneme vám poradenství, týkající se vaší nemoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

INTARI, s.r.o.

Pro náročnou klientelu máme velkou nabídku zdravotnických služeb. Zdravotnické služby vám poskytneme rádi a ochotně. Můžete nás navštívit v příjemném prostředí našeho pracoviště. Naši zaměstnanci poskytují dobré znalosti v oboru. Rádi vám zajistíme nezávislé odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pain, s.r.o.

Nabídku zdravotnických služeb neustále doplňujeme dle aktuálních trendů ve zdravotnictví. Obraťte se na nás, rádi vám poskytneme odborné poradenství. Máme odborné znalosti, o které se s vámi rádi podělíme. Díky našemu individuálnímu přístupu se vám dostane té nejlepší péče. V případě zájmu vám poskytneme konzultaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Řešátko - akupunktura,masáže

Rovněž u nás naleznete širokou nabídku zdravotnických služeb. Doufáme, že vás zaujme nabídka odborné péče, kterou vám mohou věnovat naši lékaři. Poskytujeme kvalitní a bezpečnou zdravotní péči v příjemném prostředí. Při vykonávání své práce plně využíváme své znalosti. Spolehněte se na individuální přístup ke každému z vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku