Zdravotnické služby

 
 

Pragon, s.r.o.

Zajišťujeme odborné zdravotnické služby na vysoké úrovni. Obrátit se na nás také můžete s požadavkem na konzultaci. V naší firmě poskytujeme individuální přístup. Naši zaměstnanci poskytují své služby s ochotou. Hloubka znalostí požadovaných po našich zaměstnancích je zárukou kvality poskytovaných služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studio Essence

Speciální nabídka zdravotnických služeb. Rádi vám odborně poradíme. V našem zařízení potkáte ochotný personál. Nebojte se k nám přijít na konzultace. Dopřejte si odbornou péči. Našimi základními vlastnostmi jsou profesionalita a individuální přístup. V našem oboru jsou znalosti zaměstnanců excelentní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum Harmonie

Zdravotnické služby jsou vám stále nabízeny. Nabízíme zdravotnické služby a odborné poradenství. Zdravotnické služby vám poskytneme rádi a ochotně. Při vykonávání své práce plně využíváme své znalosti. Příjemné prostředí je u nás samozřejmostí. Budeme rádi, když využijete naší odborné péče. Svým pacientům se budeme věnovat individuálně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ondřej Koritenský - Ondra

K našim hlavním činnostem řadíme nabídku zdravotnických služeb. Od personálu je vyžadován individuální přístup ke klientům a jejich potřebám. Náš personál je profesionální a ochotný. Nabízíme komplexní zdravotní péči pro děti i dospělé, příjemné prostředí i řadu nadstandardních služeb. Klienti u nás najdou zaručeně odbornou zdravotní péči. Našim záměrem je neustálé a nepřetržité rozvíjení schopností a znalostí personálu. Pro účely lepší informovanosti klientů jsme zřídili poradenskou službu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GALADRIEL privátni bylinná poradna, s.r.o.

K nahlédnutí vám nabízíme katalog zdravotnických služeb. V oblasti zdravotnické péče poskytujeme také konzultace. Využijte našich znalostí klasické medicíny. S velkou ochotou se vám budeme věnovat. Všem klientům nabízíme příjemné prostředí. U nás nabízíme jen odbornou péči na nadstandardní úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Marie Chalupová-přípravky z hlívy ústřičné

Klíčovým je pro naši firmu správný postup v nabídce zdravotnických služeb. U nás nabízíme jen odbornou péči na nadstandardní úrovni. Máme odborné znalosti, o které se s vámi rádi podělíme. Rádi se chlubíme naším individuálním přístupem. Zajišťujeme velmi příjemné prostředí. Poradíme vám v oblasti zdravotnických služeb. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Ivana Kůdelová - duševní a fyzické potíže

Nabízíme provedení různých zdravotnických služeb a odborných úkonů. Pacienti u nás mohou využít také možnost poradenství. Nepřehlédněte nabídku konzultace. V našem zařízení se vám dostane odborné péče. Garantujeme profesionalitu, maximální vstřícnost a individuální přístup ke klientovi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Olga Zahradníčková, doplňky stravy

Vše, co potřebujete, seženete v naší nabídce zdravotnických služeb. Naším záměrem je zajišťovat vysoce profesionální služby v příjemném prostředí. Našim klientům nabízíme komplexní péči, individuální přístup a využití nejmodernějšího vybavení. Náš ochotný tým zaměstnanců se stará a pečuje o naše pacienty. V rámci našich služeb zajišťujeme také konzultace. Pacienti se u nás setkají s vysokými znalostmi našeho personálu. Náš tým profi lékařů poskytuje odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lumír Hladík - přírodní prostředky pro zdraví

Nabídka našich zdravotnických služeb je velmi široká. Pacienti se v našem zdravotnickém zařízení setkají s ochotou, vstřícností a lidským přístupem. Poskytujeme kvalitní odbornou péči. Před ošetřením budete muset absolvovat krátkou konzultaci. U nás se budete cítit dobře díky příjemnému prostředí. Nabízíme odborné zdravotní služby spojené s poradenskou činností. Individuální přístup je základním kamenem, na kterém stavíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ilja Žáček - terapie

Zdravotnické služby, které nabízíme, provádí zkušený a profesionální personál. U nás vás čeká příjemné prostředí a milí zaměstnanci. Součástí námi poskytovaných služeb je i odborná péče. Všichni naši zdravotníci mají perfektní znalosti v oboru. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb. Naše poradenství je na velmi vysoké úrovni. V našem zdravotnickém zařízení uplatňujeme individuální přístup k pacientům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku