Zdravotnické služby

 
 

Jaroslava Halašová - terapie

Naše nabídka zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Poradenství je součástí služeb, které nabízíme. Náš doktor se vás ochotně ujme. Znalosti v oblasti zdravotnictví, které máme, vám rádi předáme. U nás naleznete vždy příjemné prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ordinace akupunktury a homeopatie

Jsme firma zabývající se poskytováním nabídek zdravotnických služeb. Využijte také možnosti konzultací v oblasti zdravotnických služeb. Pacient se u nás setká pouze se znalými zaměstnanci. Zaručujeme vám služby v příjemném prostředí. Aby vše fungovalo tak, jak má, je jednou z našich zásad právě individuální přístup. Péči vám bude věnovat náš ochotný a profesionální tým.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Věra Slavíková - Mentis

Našim klientům nabízíme profesionální zdravotnické služby. Poskytneme vám naše znalosti s velkou ochotou. Každou vaši objednávku řešíme individuálně. Naše služby v oblasti zdravotnictví vám poskytneme včetně poradenství. V našem zdravotnickém zařízení najdete úsměv a ochotu. Vytváříme bezpečné a příjemné prostředí pro naše pacienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Zdeňka Popelková

V naší nabídce máme i zdravotnické služby. Našim klientům se snažíme zajistit příjemné prostředí. Náš přístup k našim klientům je vždy ochotný. Ke každému našemu klientovi přistupujeme individuálně. Náš tým profi lékařů poskytuje odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavla Kubášková - psychoterapie

Máme k dispozici různé nabídky v oblasti zdravotnických služeb. Naše zdravotnické služby mají vysoké znalosti. Poskytujeme vždy odbornou péči na vysoké úrovni. Bez obav využijte naše služby, vždy vám s ochotou vyhovíme. Svým pacientům se budeme věnovat individuálně. Přivítáme vás v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Doubrava - tělesná hygiena

V naší ordinaci nabízíme zdravotnické služby. Naše pracoviště nabízí kromě lékařských služeb také poradenství související s nemocí pacienta. Poskytujeme individuální přístup bez čekání. Konzultací jste jen krůček k vyléčení. V naší nemocnici je velmi příjemné prostředí. Pacientům se zdravotním handicapem věnujeme zvláštní odbornou péči. Ručíme za náš vyškolený personál, který vám ochotně pomůže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Livia Vážná Hoffmannová - alternativní medicína

Do portfolia naší firmy patří nabídka zdravotnických služeb. Zaměřili jsme se na kvalitní péči a individuální přístup. Nejdříve začneme nezávaznou konzultací. Náš tým zdravotníků je ochoten se nadále vzdělávat pro poskytování co nejlepších zdravotních služeb. Naši odborní lékaři věnují všem pacientům tu nejlepší odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josefa Huttová - masáže,alternativní léčba

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Investujeme zejména do rozvoje našich odborných znalostí. U nás uplatňujeme ve vztahu k zákazníkům především individuální přístup. Nákup u nás vám usnadní také naše konzultace. V oblasti zdravotnických služeb se u nás vždy setkáte s ochotou. U nás v nemocnici je příjemné prostředí. V oblasti zdravotnických služeb máme pro vás odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Kamil Večeřa - SunRise

Disponujeme širokou nabídkou zdravotnických služeb. Doufáme, že vás zaujme nabídka odborné péče, kterou vám mohou věnovat naši lékaři. Nabízíme konzultace, kterým budete rozumět. Naše zdravotní sestra se vás ochotně ujme. Náš individuální přístup jistě oceníte. Naši lékaři mají potřebné znalosti, aby mohli efektivně vykonávat svoji práci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Kotábová - terapie,masáže

Nabídku zdravotnických služeb neustále doplňujeme dle aktuálních trendů ve zdravotnictví. Zaměstnáváme ochotný personál. Jsme zdravotnická služba poskytující odbornou péči. V zájmu našich klientů pravidelně prohlubujeme naše znalosti. Potřebujete-li konzultaci v oblasti zdravotnictví, obraťte se na nás. Oceníte naši společnost pro individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku