Zdravotnické služby

 
 

Dagmar Škorpilová - ezoterní léčení

Naše klinika nabízí kompletní zdravotnické služby. U nás poskytujeme kvalitní poradenství z oblasti zdraví a zdravotnictví. Prostory naší kliniky vám ochotně ukážeme. Veškeré naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Nabízíme také konzultační služby. Pro práci v oboru zdravotnictví pečlivě vybíráme zaměstnance s bohatými znalostmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Esther Skuhrovcová - poradenství

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Poradenství je součástí balíčku našich zdravotnických služeb. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále prohlubujeme. Základem našeho úspěchu je vždy ochotný personál. V neposlední řadě se věnujeme individuálnímu přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MIRRASTIL, s.r.o.

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Individuální přístup je ve zdravotnictví velmi důležitý. Naše služby vám budou poskytovány v příjemném prostředí erudovanými odborníky. Vždy se můžete spolehnout na ochotu našich odborníků v oblasti zdravotnictví. Poskytujeme odbornou péči. Využijte i naší služby zdravotnického poradenství. Provádíme také konzultační činnosti v oblasti mikrobiologie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Kotrbová - detoxikace organismu

Zabýváme se nabídkou zdravotnických služeb. Čas na vyšetření můžete strávit v příjemném prostředí naší čekárny. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti. Dokonalá znalost naší práce nás předurčuje k poskytování kvalitních služeb. Spolehněte se na individuální přístup ke každému z vás. V rámci našeho poradenství poskytujeme konzultační služby jednotlivým klientům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dana Chvátalová - DCH

Zaměřujeme se na nabídku zdravotnických služeb vysoké kvality. Ochota je pro nás samozřejmostí. Poskytneme vám poradenství, týkající se vaší nemoci. Individuální přístup je vám u nás zajištěn. Poskytujeme odbornou péči s pravidelným dohledem. Poskytneme vám konzultace ohledně vašeho zdravotního stavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alternativní medicína a léčitelství

Naše nabídka zdravotnických služeb je opravdu široká. Nabízíme vám poradenství v oblasti zdravotnických služeb. V naší ordinaci s vámi budeme odborně konzultovat váš zdravotní stav. Při vykonávání zdravotnických služeb využíváme své znalosti. Poskytujeme odborné služby s individuálním přístupem ke každému klientovi. Náš ochotný personál vám rád poradí. Odborná a kvalitní péče je základním kamanem našeho zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Holubová - osteopatie

Našim klientům nabízíme nejlepší zdravotnické služby. V rámci našich služeb disponujeme znalostí a praxí. Zakládáme si na vysoké kvalitě naší odborná péče. Naši pracovníci poradenských služeb se vám pokusí odpovědět na všechny vaše otázky. U nás si můžete vychutnat také příjemné prostředí. Individuální přístup k našim pacientům je pro nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iurie Troian - diagnostické přístroje

Nabídku našich zdravotnických služeb se snažíme neustále rozšiřovat. Součástí našich zdravotnických služeb je poradenství. Máme praxi v odborné péči o klienty. Naše zdravotnická péče je velmi kvalitní, navíc v příjemném prostředí. V rámci naší činnosti nabízíme konzultace. Díky svým znalostem si poradíme se všemi vašimi neduhy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Plhoňová-alternativní medicína

Nabízíme také zajištění zdravotnických služeb na společenských a sportovních akcích. Všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Poskytněte svému zdraví odbornou péči. Všichni naši zaměstnanci se snaží vytvořit příjemné prostředí pro naše klienty. Nabízíme vám naše znalosti zdravotnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Ostrčilová - léčení bioenergií

Rádi vám poskytneme nabídku zdravotnických služeb. Rádi s vámi vaše zdraví prokonzultujeme. Individuální přístup je samozřejmostí. Budeme rádi, když si vyberete služby naší odborné péče. Námi nabízené poradenství je základem úspěšné léčby. Jsme známí vstřícným personálem a příjemným prostředím. Najdete u nás nejen příjemné prostředí, ale také přátelskou atmosféru, ochotu a vstřícnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku