Zdravotnické služby

 
 

Kamil Rataj - diagnostika chorob, jóga

Našim klientům nabízíme profesionální zdravotnické služby. Naše společnost se specializuje na poradenství v oblasti zdravotnických služeb. S ochotou vám poskytneme své služby ve zdravotnickém oboru. Nabízíme služby zdravotnického zařízení a odbornou péči. Zdravotnické služby a příjemné prostředí? U nás je to samozřejmé! Perfektní znalost, profesionalita a příjemné jednání jsou našimi přednostmi. Individuální přístup ke každému našemu klientovi je pro nás důležitý.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Neprašová - terapie

Můžeme vám poskytnout zajímavou nabídku zdravotnických služeb. Provozujeme v první řadě konzultace. Ochotně vás seznámíme s našimi službami. Najdete u nás velice příjemné prostředí. Naši zaměstnanci poskytují dobré znalosti v oboru. U nás si můžete být jisti individuálním přístupem k našim pacientům. Nabízíme poradenské služby ohledně vašeho zdraví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Homeopatická klinika Praha, s.r.o.

Nabídka poskytovaných zdravotnických služeb. Našim klientům zajistíme vždy kvalitní poradenství. Máme stoprocentní znalosti v oboru zdravotnictví. Naše zdravotnické služby nabízíme v příjemném prostředí. S ochotou vám poskytneme své služby ve zdravotnickém oboru. Na našem oddělení imunologie se diagnostikují a léčí poruchy imunity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sitia, spol. s r.o.

Jsme tu pro každého, kdo si přeje širokou nabídku profesionálních zdravotnických služeb. Naše služby zahrnují i individuální konzultace. Snažíme se cílit na další rozvoj našich odborných znalostí. Z našeho příjemného prostředí se vám nebude chtít pryč. U nás vám zajistíme 100% individuální přístup. Součástí našich služeb je poskytování poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kristýna Heřmánková

S radostí vám zašleme naši nabídku zdravotnických služeb. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Na základě našich znalostí vám doporučíme odpovídající postup léčby. Neváhejte se kdykoli obrátit na naše ochotné pracovníky. Spolehněte se na příjemné prostředí, ve kterém vykonáváme zdravotnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Julie Malíková

Stále rozšiřujeme naši nabídku zdravotnických služeb. Základním principem poskytování našich služeb je znalost potřeb klienta. Ke zdravotnickým službám samozřejmě nabízíme i konzultace. Naše služby vždy konáme ve velmi příjemném prostředí. Naši zkušení zaměstnanci upřednosťují individuální přístup ke klientům. U nás si můžete domluvit schůzku za účelem nezávislého poradenství. Odborná a kvalitní péče je základním kamanem našeho zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ilona Kajtarová-astrologie

Doufáme, že vás zaujme nabídka našich zdravotnických služeb. Můžete se k nám objednat na konzultaci. Pro váš dobrý pocit máme připraveno příjemné prostředí. Zdravotní služby poskytujeme s ohledem na individualitu našich klientů. Poskytněte svému zdraví odbornou péči. Rádi se s vámi podělíme o své znalosti zdravotnických služeb. U nás se setkáte s příjemným a ochotným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Václav Beneš-alternativní léčba

Spolehlivé zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Na základě našich znalostí vám doporučíme odpovídající postup léčby. Zdravotnické služby vám poskytneme rádi a ochotně. V našem zdravotnickém zařízení nabízíme pacientům i konzultace. Rádi vám poskytneme poradenství ohledně vašeho zdravotního stavu. V naší nemocnici najdete příjemné prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Barevný svět, s.r.o.

Naše nabídka zdravotnických služeb je určená všem. Konzultace s námi vám zajisté pomůže. Máme široké znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Naše zdravotnické zařízení vám nabízí příjemné prostředí. Na odborné péči nám záleží. V naší dětské ordinaci vládne příjemná atmosféra.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Iveta Špatenková-alternativní medicína

Naše společnost zajišťuje nabídku zdravotnických služeb. Náš personál je profesionální a ochotný. K vašemu nákupu přistupujeme individuálně. Naše zdravotní služby se vyznačují kvalitní odbornou péčí. Pro vás máme připraveno příjemné prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku