Zdravotnické služby

 
 

Mgr. Jarmila Šimáková-AFT terapie

Naše firma disponuje skvělou nabídkou zdravotnických služeb. Naší předností je příjemné prostředí a řada nadstandardních služeb. U nás si můžete být jisti individuálním přístupem k našim pacientům. Provádíme konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Naše středisko zajišťuje poradenství. Nejenom díky naší ochotě, jsme jedničky na trhu. Má-li vaše dítě nějakou vadu řeči, naši logopedové ji odstraní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Emília Mariašová-alternativní léčba

Co se týče nabídky zdravotnických služeb, spokojenost a dobré zdraví klienta jsou pro nás prioritou. Ochota, spolehlivost a zodpovědnost, to vše u nás najdete. Zajišťujeme odborný individuální přístup. Znalost a odborná kvalifikace v rámci zdravotnictví jsou pro nás klíčové. Víme, že příjemné prostředí je pro naše klienty důležité.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Ščučka

Naše zdravotnické služby nabízíme v logicky navazujících celcích. S individuálním přístupem od nás lze mnohé vyřešit. Doktor vám ochotně doporučí další odborná vyšetření. Nedílnou součástí naší práce je také vytvořit příjemné prostředí pro naše klienty. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. Náš personál o vás bude pečovat odborně. Poskytujeme různé druhy regresní terapie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EPAM Distribution, s.r.o.

Nabízíme odborné zdravotnické služby. Konzultace jsou zcela důvěrné. Jsme ochotni vám vyjít vstříc při řešení vašich požadavků. Zakládáme si také na designu vytvářející pro vás příjemné prostředí. Zdravotnická služba naší firmy zaměstnává pouze znalé zaměstnance.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eliška Krejčová-konstituční homeopatie

Vysoká kvalita nabídky našich zdravotnických služeb je pro nás samozřejmostí. Lékařská péče je u nás založena na individuální přístupu. V příjemném prostředí našeho pracoviště vás kdykoliv rádi přivítáme. Výhodou našich služeb je, že poskytujeme také poradenství. Konzultace pro nás není problém. U nás se dočkáte pouze odborné zdravotní péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dr. Du Fukun-čínská medicína

Z naší nabídky zdravotnických služeb si vybere opravdu každý. Náš ochotný tým zaměstnanců se stará a pečuje o naše pacienty. Naše společnost si zakládá na individuálním přístupu. V našem zařízení se setkáte vždy s odbornou péčí. Součástí našich zdravotnických služeb je poradenství zdarma. Můžete také využít osobní konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

WANK, spol. s r.o.

Provozujeme ordinaci s nabídkou zdravotnických služeb. Naším hlavním cílem jsou kvalitní služby odborné péče. Záleží nám na spokojenosti našich klientů a proto jim vždy nabízíme ochotný přístup. Poskytujeme odborné konzultace. Pacienti u nás kromě špičkové zdravotní péče nejvíc oceňují čistotu, ochotu personálu a příjemné prostředí. Bezbolestnost a především individuální přístup je naší prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kalikratis Filipidis

Nabídka služeb pro zdravotnické zařízení. Ručíme vám stoprocentními znalostmi personálu naší zdravotnické služby. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Nebojte se s námi konzultovat o vašem zdraví! Loajalita, vstřícnost a ochota jsou prvořadé v rámci námi poskytovaných služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiřina Jelínková-antistresové terapie

Naše nabídka zdravotnických služeb uspokojí každého zákazníka. Máme obrovské znalosti ve zdravotnickém oboru. Věnujeme se zejména zajišťování odborné zdravotnické péče. Loajalita, vstřícnost a ochota jsou prvořadé v rámci námi poskytovaných služeb. V našem zařízení vám rádi poskytujeme i zdravotní konzultace. Poskytujeme nezávislé poradenství k postupu vaší léčby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Bláhovec-alternativní medicína

Uspokojíme vaši poptávku naší nabídkou zdravotnických služeb. Využijte našeho poradenství hned od začátku a získáte víc, než když jste na vše sami. Předpokladem práce u nás je široká znalost problematiky. Nabízíme konzultace při výběru našich zdravotnických služeb. Můžete se u nás těšit na opravdu individuální přístup. V rámci námi poskytovaných služeb disponujeme především ochotou. V rámci vašeho zdraví můžete u nás využít odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku