Zdravotnické služby

 
 

Eva Zelená-alternativní medicína

Můžeme vám poskytnout zajímavou nabídku zdravotnických služeb. Na základě našich znalostí vám poskytneme tu nejlepší péči. Nabízíme moderně vybavené ordinace, profesionální přístup a příjemné prostředí. Naše zdravotní sestřička se vás ochotně ujme. Konzultace probíhají v příjemném klidném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tarapharm, společnost s ručením omezeným

Nabízíme zdravotnické služby. Navrhujeme postupy léčby tak, aby co nejlépe vyhovovaly individuálním potřebám pacientů. Zdravotní personál se vám bude ochotně věnovat. Našim pracovníkům zajišťujeme doplňování znalostí. V našem zdravotnickém zařízení vám poskytneme odbornou péči. Setkáte se u nás s příjemným prostředím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Šeráková

Nabídka našich zdravotnických služeb je opravdu pestrá. Za našimi úspěchy stojí především ochota našeho personálu. Všichni naši zdravotníci mají perfektní znalosti v oboru. Před ošetřením budete muset absolvovat krátkou konzultaci. Využijte také naší služby poradenství. Na odborné péči nám záleží. S naším individuálním přístupem budete určitě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Vít Syrový-naturterapie

Chcete-li využít kvalitní nabídky zdravotnických služeb, navštivte nás. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Naše zařízení zajišťuje také odbornou ošetřovatelskou péči nemocným osobám. Naše zdravotnická firma zaměstnává pouze znalé zaměstnance. Zdravotnický personál je u nás vždy ochotný pomoci. Nabízíme vás poradenství v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Olšanová-

Nabízíme zdravotnické služby pacientům různých věkových kategorií. Pro zajištění kvalitní péči nabízíme všem našim klientům individuální přístup. Naše nemocnice poskytuje poradenství. Můžeme vám nabídnout odbornou konzultaci. Díky moderním znalostem jsme jedničkou v našem oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Reconnection - Léčivá energie

Zajišťujeme pro vás celou škálu zdravotnických služeb. Prostředí, které nabízí naše nemocnice, je velmi příjemné. V zájmu našich klientů pravidelně prohlubujeme naše znalosti. Zdravotní personál se vám bude ochotně věnovat. Samozřejmostí je u nás individuální přístup ke každému pacientovi. Navštivte nás, kdykoli potřebujete odbornou zdravotnickou péči. Zajišťujeme odborné konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jakub Tenčl

Seznámíme vás s kompletní nabídkou našich zdravotnických služeb. V oboru zdravotnických služeb máme ty největší znalosti. Ke všem klientům se chováme mile a ochotně. Poskytujeme odborné konzultace. Ochotně vám poskytneme poradenství v oblasti zdravotnictví. Příjemné prostředí i profesionalita našich služeb zajisté povedou k vaší spokojenosti. Základem našich služeb je individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Pudil-pediatrie a homeopatie

Dokážeme pro vás vytvořit zajímavou nabídku zdravotnických služeb. Zastáváme individuální přístup ke každému z našich klientů. Odborná znalost je součástí námi poskytovaných služeb. Naše zdravotnické služby zahrnují také poradenství. V naší odbornosti nesmí chybět i ochota. V naší ordinaci s vámi budeme odborně konzultovat váš zdravotní stav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Československá Grafologická Komora

V naší nabídce zdravotnických služeb se snadno zorientujete. Při výkonu našich služeb se k našim klientům chováme vždy s ochotou. Náš zdravotnický personál má ty největší znalosti. Nebojte se k nám přijít na konzultace. Nabízíme vám individuální přístup. V naší nemocnici najdete příjemné prostředí. Kdykoliv můžete využít naše poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Řešátko

Poradíme s vašimi potřebami v oblasti zdravotnických služeb, které nabízíme. V oblasti zdravotnické péče poskytujeme také konzultace. Využijte ochoty našeho personálu zdravotnické služby. Vždy se snažíme o individuální přístup. Pro vaši pohodu máme připraveno příjemné prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku