Zdravotnické služby

 
 

Alois Macháček - ALMACH MARKETING

Zde naleznete veškeré informace o aktuální nabídce zdravotnických služeb. Naše poradenství můžete využít po předchozí dohodě s pověřeným pracovníkem. Náš personál vám poskytne odbornou péči v oboru zdravotnictví. Individuální přístup je samozřejmostí. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Vladimíra Vápeníková léčivé byliny

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho institutu. Nabízíme odborné poradenství a nezávislou konzultaci vašeho zdravotního stavu. U nás máte zajištěnou odbornou péči. Díky našim znalostem vám můžeme zajistit opravdu odbornou péči. U nás můžete očekávat jen ochotný personál. Poskytujeme zdravotnické služby a odborné konzultace. Zaručujeme příjemné prostředí pro naše služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Čmelíková-duchovní léčení

Jednou z našich činností je nabídka zdravotnických služeb. Prosíme, objednejte na nezávaznou osobní konzultaci. I díky příjemnému prostředí vám čas strávený u nás rychle uplyne. Jsme tu pro vás s kvalifikovaným personálem majícím znalosti v oboru zdravotnických služeb. Členem našeho týmu je také člověk, který se zabývá poradenstvím. Máme pro vás připravenou opravdu odbornou péči. V našem zdravotnickém zařízení najdete úsměv a ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing.Tomáš Přikryl-přírodní léčba

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou na velmi vysoké úrovni. Všichni naši zaměstnanci se snaží vytvořit příjemné prostředí pro naše klienty. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. U nás můžete počítat s individuálním přístupem. Můžete se spolehnout na to, že se u nás vždy setkáte s ochotou. Naši profesionální pracovníci zajišťují veškeré zdravotnické služby pro dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Monika Chomová

Naše nabídka zdravotnických služeb je široká. Můžete kdykoliv využít naše poradenské služby, stačí nás kontaktovat. Nabízíme příjemné, ničím nerušené prostředí. Naši lékaři ovládají znalosti a dovednosti k posouzení zdravotního stavu pacienta. Rádi vám nabídneme také konzultace. Pro naše pracovníky je na prvním místě ochota plně porozumět potřebám klienta a podle toho se rozhodnout o následujícím postupu. Námi poskytnutá rehabilitace vám pomůže od vašich problémů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing.Jiří MAZÁNEK - Pražská projága

Využijte našich špičkových zdravotnických služeb. Konzultace jsou samozřejmostí. Naše koncepce je založena na individuálním přístupu k pacientům. S ochotou vám poskytněme naše zdravotnické služby. Poskytujeme příjemné prostředí a komfortní ošetření. Můžeme se pochlubit bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Sedlmajerová - Duchovní diagnostika

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. U nás můžete požádat i o konzultace. Klademe důraz na individuální přístup k pacientům. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti. Naší specializací je garance úrovně naší odborné péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alaza, s.r.o.

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Můžete se přesvědčit o kvalitě našich služeb v příjemném prostředí. Odborná péče je pro nás samozřejmostí. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. I k vašemu nákupu budeme přistupovat individuálně. Rádi vám poskytneme konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Daria Heřmanová-alternativní medicína

Součástí poskytovaných zdravotnických služeb je široký výběr z nabídky odborníků s cílem zabezpečit pro klienta komplexní služby. Můžete kdykoliv využít naše poradenské služby, stačí nás kontaktovat. Nabízíme komplexní zdravotní péči pro děti i dospělé, příjemné prostředí i řadu nadstandardních služeb. Budeme rádi, když si vyberete služby naší odborné péče. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme a poradíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslava Patáková bylinka

Sjednejte si kvalitní zdravotnické služby. Naše služby provádíme vždy v příjemném prostředí. U nás je odborná péče zajištěna. Obraťte se na nás, máte-li zájem o odborné poradenství. S nákupem vám pomůže možnost konzultace přímo u nás. Za našimi úspěchy stojí především ochota našeho personálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku