Zdravotnické služby

 
 

Petr Khür - Harpyje

Máme pestrou nabídku zdravotnických služeb. Naším hlavním cílem jsou kvalitní služby odborné péče. Samozřejmostí je i přátelský a individuální přístup. Zajišťujeme odborné konzultace. Nedílnou součástí prevence je poradenství. Dostatek kvalitních znalostí a praktických dovedností je u našeho personálu samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SAN BAO, s.r.o.

Můžete kdykoliv využít naší nabídky zdravotnických služeb. Přijďte využít naše konzultace. Náš zdravotnický personál má bohaté znalosti. Náš zdravotnický personál vám zajistí odbornou péči. Naše klinika poskytuje poradenství. Můžeme vás ubezpečit, že všem našim klientům zajistíme individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eliška Šulcová

Naše nabídka zdravotnických služeb vás jistě osloví. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme. Naše služby jsou založeny na ochotě našich zaměstnanců. Nabízíme komplexní služby včetně individuálního přístupu. Prostředí naší nemocnice je velmi příjemné. Potěšíme vás také nabídkou odborných zdravotních konzultací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislava Havlínová - Bylinka

Máme opravdu kvalitní a širokou nabídku zdravotnických služeb. Nabízíme vám kvalitní odborné zdravotnické poradenství. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti. Poskytujeme klientům i domácí odbornou péči. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Valentová

Zajišťujeme stálou nabídku zdravotnických služeb. Přicházíme také s nabídkou odborných konzultací v oboru zdravotnických služeb. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. Našim pracovníkům zajišťujeme doplňování znalostí. Zaručujeme našim pacientům standardní úroveň odborné péče. Do oboru zdravotnických potřeb přinášíme individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Josef Jonáš

Nabízíme ty nejkvalitnější zdravotnické služby. Naši klienti oceňují naše podrobné znalosti zdravotnické problematiky. Zakládáme si na individuálním přístupu ke klientům. Jistě oceníte příjemné prostředí zavedené zdravotní instituce. Naše zdravotnická služba vám může také poskytnout poradenství. Součástí našich služeb je i možnost využít odborné péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rostislav Prokopjuk - Centrum zdraví Aura

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. V oblasti zdravotnických služeb provádíme také poradenství. Pacienti se u nás budou cítit dobře díky příjemnému prostředí. Znalosti neustále zdokonalujeme a prohlubujeme. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milena Svorová - agentura Mili

Využijte naší nabídky zdravotnických služeb. Pro správné fungování je nesmírně důležité neustále doplňovat znalosti. Můžete využít naše odborné konzultace. Zaměřili jsme se na vytvoření příjemmého prostředí. I u nás můžete využívat služby profesionálního poradenství. V případě potřeby vám rádi zajistíme odbornou zdravotní péči. Budeme se vám věnovat s individuálním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Zora Rotthbauerová-EFT terapie

Naleznete u nás širokou nabídku zdravotnických služeb. Využijte také naše konzultace. Naše znalost oboru je vysoce kvalitní. Odborná péče u nás jde ruku v ruce s lidským přístupem. Ochota, spolehlivost a zodpovědnost, to vše u nás najdete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Marcela Kettnerová-psychické potíže

Chcete-li využít kvalitní nabídky zdravotnických služeb, navštivte nás. Poskytujeme také poradenství v oblasti zdravotnictví. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále prohlubujeme. U nás nalezenete bezpečné a příjemné prostředí při poskytování zdravotních služeb. Naši odborní specialisté nabízí také konzultace. Zpříjemníme vám zdravotnické služby ochotným personálem. Zdravotní služby poskytujeme dle individuálních potřeb jednotlivých klientů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku