Zdravotnické služby

 
 

pedikúra Balzám

Vyberte si z naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Poskytneme vám také odborné poradenství. Rádi s vámi budeme konzultovat vaše problémy. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí. Odborná péče je součástí služeb, které nabízíme. Profesionalita, ochota a obětavost jsou u našeho personálu samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Massage Jadran

S jistotou rádi využijete naši nabídku zdravotnických služeb. Můžete se u nás setkat s kvalitní odbornou péčí. Do širokého spektra našich služeb patří konzultace. Zajišťujeme také poradenství ve zdravotnických službách. Nabízíme moderní prostředí a individuální přístup ke každému klientovi. Integrujeme znalosti z oblasti organizace a řízení zdravotnictví a ekonomie zdravotní péče. Máme plno kladných recenzí i díky našemu příjemnému prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lada Macečková Centrum Rodinka

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Rádi pro vás zajistíme poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Rádi vám předáme naše znalosti v oboru zdravotnictví. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. V neposlední řadě se věnujeme individuálnímu přístupu. Naše zdravotnické služby provozujeme v příjemném prostředí. Věříme, že vám naše předporodní kurzy poskytnou dostatek důležitých informací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUD.Tomáš Doležel

Spolehlivě zajistíme zdravotnické služby. Opíráme se o získané zkušenosti a znalosti v oblasti zdravotnictví. Naše zařízení zajišťuje také odbornou ošetřovatelskou péči nemocným osobám. Nabízíme vám konzultace u významných odborníků v dané specializaci. Nabízíme kvalifikované zdravotnické služby pro dospělé. Všem dospělým jsem k dispozici jako praktický lékař.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr.Ludmila Hudcová

Vyberte si z nabídky našich zdravotnických služeb. Zveme vás také na konzultace. Zajišťujeme pravidelné prohlubování znalostí našich zaměstnanců. Odborná péče je u nás poskytována specialisty. Zajišťujeme poradenství v oblasti zdravotnictví. Ochotně vám pomůžeme vyřešit vaše problémy. Vše probíhá v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Estetické studio Profemina

Zabýváme se pestrou nabídkou zdravotnických služeb. V našem prostředí se budete cítit příjemně, přijďte to vyzkoušet na vlastní kůži. Ke každému nákupu přistupujeme individuálně. Obraťte se na nás, ať už máte zdravotní potíže, nebo jen potřebujete konzultaci. Naší znalost uplatňujeme ve váš prospěch. Pro naše klienty spolehlivě zajišťujeme odbornou péči. Naše gynekologická ordinace provozuje také poradnu pro těhotné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Baobab+masáže Petra Janovská

Můžete jistě také využít nabídku zdravotnických služeb poskytovanou naší firmou. Můžete využít i naše zdravotnické poradenství. Naší hlavní prioritou je profesionální a individuální přístup. U nás vám zajistíme skutečně odbornou péči. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité. Rádi s vámi vaše zdraví prokonzultujeme. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále prohlubujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kosmetika Renata

Můžeme vám zajistit širokou nabídku zdravotnických služeb. Nabízíme bezplatné poradenství našim klientům. Konzultace probíhají v příjemném klidném prostředí. Znalost nejnovějších vědeckých poznatků ve zdravotnictví je pro nás samozřejmostí. Poskytneme vám individuální přístup plně zohledňující vaše aktuální potřeby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace lékařů polikliniky v Uherském Hradišti, s.r.o.

Potěšíme vás celou škálou poskytovaných zdravotnických služeb. Sjednejte si u nás také odborné zdravotnické konzultace. Samozřejmostí je individuální a citlivý přístup ke každému pacientovi. V naší ordinaci na vás čekají ochotné a milé sestřičky. Poskytujeme spolehlivou odbornou péči. Naše firma ručí příjemným prostředím, ve které vykonáváme služby. Znalosti v oboru zdravotnictví neustále prohlubujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bačová Lenka, MUDr.

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Ochota, spolehlivost a zodpovědnost, to vše u nás najdete. Pacientům nabízíme odbornou péči na nejvyšší úrovni. Naši zaměstnanci se pyšní rozsáhlými znalostmi z oboru zdravotnictví. V naší společnosti je vždy samozřejmostí individuální přístup. Nabízíme konzultace o vašem zdraví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku