Zdravotnické služby

 
 

Vršovická zdravotní a.s.

Naše zdravotnické zařízení má bohatou nabídku služeb. Zajišťujeme pravidelné doplňování znalostí našeho personálu. Na našem chirurgickém oddělení vyléčíme vaše zlámané končetiny. Na našem oddělení se věnujeme pacientům s postižením pohybového aparátu. Zabýváme se veškerými službami v oblasti rehabilitací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Clahar

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Přicházíme také s nabídkou odborných konzultací v oboru zdravotnických služeb. V našem zařízené vám můžeme nabídnout odbornou zdravotnickou péči. Zavítejte do našeho příjemného prostředí. Profesionální přístup, trpělivost a ochota vše vysvětlit a ukázat je v našem zařízení samozřejmostí. Náš personál disponuje odbornými znalostmi, dovednostmi a schopností komunikace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zubní ordinace MUDr.Zavadilová

Jistě oceníte naší širokou nabídku zdravotnických služeb. Naše firma vám poskytne možnost odborné konzultace. Ručíme za služby, které vám nabízíme, že u nich nebude chybět ochota. U nás se můžete spolehnout na znalosti z oblasti zdravotictví. Naši odborníci vám zajistí poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Naše budova disponuje velmi příjemným prostředím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Poradna pro osobní růst a seberozvoj

Nabídka zdravotnických služeb naší firmy je velice vyhledávaná. Poradenství a další služby pro vás zajistíme my. Naši lékaři vám při konzultaci rádi poradí nebo řeknou svůj názor. Klientům poskytujeme nepřetržitou odbornou péči. Pokud se nemáte komu svěřit, zavítejte do naší psychologické poradny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Markéta Čurdová - EFT poradna

Rádi vám poskytneme seznam všech nabízených zdravotnických služeb. Díky ochotě máme mnoho spokojených zákazníků. S našimi znalostmi věcné zdravotní problematiky jsme schopni nabídnout vysoce kvalitní služby. Využijte naše služby v oblasti zdravotního poradenství. V našem centru pro konzultace se vám bude plně věnovat některý z našich specialistů. Zajišťujeme odbornou a kvalitní péči. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RADEMA servis, s.r.o. - Akupunktura - MUDr. Barbara Malyszová

Vyberte si z naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Poskytování odborné péče je součástí služeb našeho zařízení. Naše služby vždy konáme ve velmi příjemném prostředí. Poskytneme vám individuální přístup. Profesionalita, ochota a lidskost, tím vším se může pochlubit naše zdravotnické zařízení. Provádíme poradenství na základě bohatých zkušeností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dopravní psychotest- PhDr. Lenka Brichová

Zdravotnické služby, které nabízíme, realizujeme vždy po dohodě s klientem. Naše poradenství můžete využít po předchozí dohodě s pověřeným pracovníkem. Rádi s vámi zkonzultujeme postup léčby. Zdrojem našich kvalitních služeb jsou znalosti našich odborníků. U nás najdete příjemné prostředí a odbornou péči na vysoké úrovni. Můžeme nabídnout vysokou kvalitu péče a příjemné prostředí. Individuální přístup je v naší profesi velmi důležitým faktorem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Medical Consultants, s.r.o.

Věnujeme se také službám z naší zdravotnické nabídky. S naším individuálním přístupem budete určitě spokojeni. Nabízíme komplexní péči v oblasti zdravotnictví. Pokud se obrátíte na nás, rádi vám poskytneme i poradenství. Kdykoli vám rádi pomůžeme díky našim znalostem v oblasti zdravotnictví. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fyziomami Zlín - cvičení po porodu

Naše nabídka zdravotnických služeb zahrnuje opravdu široký výběr. Zajistíme vám také odborné zdravotnické poradenství. Naši pracovníci vám rádi odborné poradí a poskytnou svoje znalosti. I k vašemu nákupu budeme přistupovat individuálně. Ochota poradit a pomoci je pro nás velmi důležitá. Můžeme vám nabídnout služby v oboru zdravotnictví a poskytnout odborné konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Kateřina Hladíková. Ambulance pro choroby kožní a pohlavní s.r.o.

Garantujeme plný rozsah nabidky zdravotnických služeb. Můžete využít naši nadstandardní odbornou péči. Jako jediní umožňujeme konzultace s odborníkem i mimo jeho pracovní dobu. Vstřícnost a ochota ke klientovi je pro nás na prvním místě. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. Kdykoli vám rádi pomůžeme díky našim znalostem v oblasti zdravotnictví. Můžeme vám nabídnout také služby cévní chirurgie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku