Zdravotnické služby

 
 

MUDr. Pavla Kočvarová

Pacientům nabízíme rozmanitou nabídku zdravotnických služeb. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou. U nás se snoubí profesionalita s individuálním přístupem. Nebojte se s námi konzultovat váš problém. Na základě našich znalostí vám poskytneme tu nejlepší péči. Prostředí, ve kterém vykonáváme zdravotnické služby, je příjemné a klidné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miluše Veselovská

Náš tým neustále rozšiřuje nabídku zdravotnických služeb. Rádi vás objednáme na konzultaci, abychom společně našli řešení vašich zdravotních problémů. Garantujeme vám ochotné jednání s každým z vás. Znalosti v oblasti zdravotnické péče si neustále vylepšujeme. Odborná péče a profesionalita jsou pro nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Michal Mrázek

K nahlédnutí vám nabízíme katalog zdravotnických služeb. Znalosti neustále zdokonalujeme a prohlubujeme. Naší snahou je individuální přístup ke každému z klientů. S ochotou a úsměvem vám kdykoli poskytneme své zdravotnické služby. U nás najdete odbornou péči na světové úrovni. Garantujeme vám provedení služeb v příjemném prostředí. Naše rehabilitační ordinace se věnuje rekonvalescenci po úrazech a operacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Kučírková - Léčivé masáže

Máme širokou nabídku různých zdravotnických služeb. Využijte také naše poradenství v oblasti zdravotnictví. Našim klientům zaručujeme za každé situace individuální přístup. V příjemném prostředí naší kliniky se budete cítit jako doma. U našich zdravotnických služeb se setkáte vždy s ochotou. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. Garantujeme vám poskytnutí odborné zdravotnické péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sluchadlová akustika spol. s r.o. - INTERTON SLUCHADLOVÁ AKUSTIKA, spol. s r.o.

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá. Překvapí vás nejenom příjemné prostředí, ale také kvalita našich služeb. Nabízíme individuální přístup ke každému z vás. U nás se můžete objednat na nezávaznou osobní konzultaci. S naší odbornou péčí budete jistě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CLINICAL HAIR & HEALTH Vlasové centrum a trichologická poradna

Věnujeme se také službám z naší zdravotnické nabídky. Neváhejte nás kontaktovat pro objednání na konzultaci. Integrujeme znalosti z oblasti organizace a řízení zdravotnictví a ekonomie zdravotní péče. S naší firmou máte garanci individuálního přístupu. Poskytujeme odbornou zdravotnickou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alice Mikulcová

Zabýváme se nabídkou zdravotnických služeb. Pravidelně vám poskytujeme službu poradenství na vysoké odborné úrovni. Každému klientovi nabízíme individuální přístup. Jsme zde, abychom poskytovali odbornou zdravotnickou péči pro každého. Přímo u nás se dočkáte odborné konzultace. Přijďte na preventivní prohlídku do naší stomatologické ordinace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Alena Dlouhá

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Našim pacientům nabízíme také konzultace. Naši zkušení zaměstnanci upřednosťují individuální přístup ke klientům. Vaše přízeň je vizitkou dokazující naši znalost v rámci námi poskytovaných zdravotnických služeb. Při provádění lékařské péče se zaměřujeme na dospělé pacienty. Zajišťuji profesionální služby praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Černý

Nabídka zdravotnických služeb na míru. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. Využijte možnosti navštívit naše zdravotní konzultace. Odborná zdravotní péče je u nás samozřejmostí. Ručíme vám příjemností prostředí, ve kterém provádíme své služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lékařský dům Laurea

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. Můžeme vám slíbit skvělou péči včetně individuálního přístupu. Dokážeme pro vás zajistit příjemné prostředí. Naši profesionální zdravotní pracovníci nabízí chirurgické služby. Důvěřujte našemu oddělení ortopedie, poradíme si zde i s chronickými následky úrazů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku