Zdravotnické služby

 
 

REFIL, spol. s r.o.

V naší nabídce naleznete profi zdravotnické služby. Můžeme vám nabídnout osobní konzultace. Veškerý náš personál je ochotný vždy pacientovi pomoci. S odbornou zdravotnickou péčí u nás můžete počítat. Naši zaměstnanci mají profesionální a odborné znalosti oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Božena Dlouhá

Jistě oceníte naší širokou nabídku zdravotnických služeb. Jsme ochotni s pacientem řešit i další potíže vzniklé jeho onemocněním. Náš personál poskytuje odborné poradenství. Poskytujeme odborné konzultace. Naše péče zahrnuje i čistotu, pohodlí a příjemné prostředí. Při provádění lékařské péče se zaměřujeme na dospělé pacienty. Obrátit se můžete na praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Poliklinika Milevsko, spol. s r.o.

S nabídkou zdravotnických služeb, kterou poskytujeme, budete jistě spokojení. U nás máte možnost využít poradenství. Profesionální přístup, trpělivost a ochota vše vysvětlit a ukázat je v našem zařízení samozřejmostí. U nás můžete očekávat příjemné a vstřícné prostředí. Můžete si vyžádat konzultace našich lékařů. Pokud hledáte individuální přístup, u nás budete jistě spokojeni. Potřebujete - li ošetření a odbornou péči, zavítejte k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MEDIK LINE, s.r.o.

Obraťte se na nás, pokud potřebujete využít některou z našich mnoha zdravotnických služeb. Naši zdravotníci vám nabízí svůj čas i během poradenství. Naši odborníci každodenně prokazují své znalosti poskytováním špičkové péče našim klientům. Pro zajištění kvalitní péči nabízíme všem našim klientům individuální přístup. Ochotný personál je cesta, která vede ke spokojenosti našich klientů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ŠPÁLOVA, s.r.o.

Nabízíme také zajištění zdravotnických služeb na společenských a sportovních akcích. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. K našim pacientům se za každých okolností chováme ochotně a vstřícně. V našem zařízení najdete příjemné prostředí. Rádi vám nabídneme také konzultace. Provozujeme centrum pro poskytování odborné péče. Náš specialista s perfektní znalostí metabolismu se o vás rád postará.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Medicover, s.r.o.

V oboru nabídky zdravotnických služeb máme dlouholeté zkušenosti. Příjemné prostředí pouze dotváří kvalitní dojem z naší práce. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. Budeme se vám věnovat s odbornou péčí. Vyznačujeme se profesionalitou, ochotou, nadstandardní péčí a nejmodernějšími technologiemi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ADAMUS, s.r.o.

Nabídka zdravotnických služeb je velice pestrá. Individuální přístup k našim klientům je pro nás důležitý. V rámci našich služeb disponujeme znalostí a praxí. S ochotou vyřešíme vaše problémy. Rádi vás přivítáme v příjemném prostředí našeho pracoviště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NeuroCentrum, s.r.o.

Nabídka kvalitních zdravotnických služeb je naší prioritou. Nabízíme odborné poradenství na nejvyšší úrovni. Každému našemu klientovi zajistíme individuální přístup. Vyznačujeme se profesionalitou, ochotou, nadstandardní péčí a nejmodernějšími technologiemi. Provádíme konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Zajišťujeme pro vás kvalitní odbornou péči. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Bendová

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Poskytujeme zdravotnické služby s ochotou. Naše nemocnice poskytuje velmi příjemné prostředí. Naším cílem je vám poskytnout kvalitní služby a propojení znalostí nejen v rámci zdravotnictví. Máme pro vás připravenou opravdu odbornou péči. U nás se shledáte s profesionály a vyškoleným týmem pracovníků poskytující odborné konzultace. Ručíme vám za odbornost a kvalitu našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ERIDU

Z naší široké nabídky zdravotnických služeb si vybere i ten nejnáročnější pacient. Naše zdravotnické služby se nacházejí v příjemném prostředí. Naše poradenství je na velmi vysoké úrovni. Můžeme vám nabídnout odborné znalosti ve zdravotnických službách. Zbavíme vás obtíží bez léků a operací, přijďte k nám na rehabilitaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku