Zdravotnické služby

 
 

DIALCORP, s.r.o.

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Průběh konzultace se snažíme přizpůsobit vašim požadavkům a časovým možnostem. Respektujeme individuální potřeby našich klientů. Součástí našich služeb je i možnost využít poradenství. Předností našich zdravotnických zařízení je příjemné prostředí s velmi dobrou dostupností. Nabízíme široké spektrum odborné péče. Ochotně vám vysvětlíme všechny postupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Armáda spásy v ČR - Centrum sociálních služeb B. Bureše

Mnozí jistě oceníte naši nabídku zdravotnických služeb. Do našich zdravotnických služeb jsme zahrnuli také odborné poradenství. Klienti si velice váží naší ochoty. Konzultace provádíme s porozuměním. Jsme firma s příjemným prostředím. Naše znalosti jsou vskutku nevídané.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Masáže Ing. Libor Mazal

Nabídka zdravotnických služeb je u nás samozřejmostí. Našim klientům zajišťujeme vysokou úroveň odborné zdravotní péče. Poradenství je součástí balíčku našich zdravotnických služeb. Ochotně vás seznámíme s prostředím našeho zdravotnického zařízení. Nabízíme vstupní vyšetření a konzultaci s lékařem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dana Ožanová, masérské práce

Vyberte si zdravotnickou službu z naší nabídky, která vám bude vyhovovat. Nabízíme své zdravotnické služby včetně praktických medicínských znalostí. Pro naše klienty máme připraveno příjemné prostředí. Můžete se spolehnout na to, že se u nás vždy setkáte s ochotou. V naší nabídce najdete odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Gavenčiaková - masáže, poradenství

Nabídka zdravotnických služeb je u nás přizpůsobená každému ze zákazníků. Klienti mohou využít našeho poradenství. Disponujeme prvotřídním zázemím i skvělou znalostí problematiky. Na konzultacích vám poradíme, jak řešit chronická onemocnění přírodní cestou. Náš zdravotní personál vám ochotně přinese vše potřebné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Eva Holečková, léčitel

Na kvalitu našich zdravotnických služeb se můžete spolehnout. Také poradenství patří do naší nabídky zdravotnických služeb. V programu je zahrnuta také odborná konzultace. U nás najdete odbornou péči na světové úrovni. Zakládáme si u nás na individuálním přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Reiki a masáže - Zuzana Vopěnková

Vyberte si potřebné zdravotnické služby z naší nabídky. Zdravotnické služby vám ochotně zajistíme. Naše zařízení garantuje špičkovou odbornou péči. Můžete se na nás obrátit i ohledně konzultace na dané téma. Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá. Všem pacientům nabízíme individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Ostrak, alternativní medicína

Naše firma disponuje skvělou nabídkou zdravotnických služeb. Individuální přístup k pacientům je jednou ze silných stránek naší firmy. Naše služby jsou založeny na ochotě našich zaměstnanců. Našim pacientům věnujeme veškerou odbornou péči. Našim klientům se snažíme zajistit příjemné prostředí. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. Naši doktoři poskytují odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alois Urbiš - Agentura Alter Ego

Rádi vám představíme naši nabídku zdravotnických služeb. Poskytujeme poradenské služby v oboru zdravotnictví. S naší firmou se vám dostane individuálního přístupu. Podělíme se s vámi o své znalosti ze zdravotnického oboru. Podporujeme ochotu klienta pracovat na svém zdraví. Naše budova disponuje velmi příjemným prostředím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Čermák, léčba světlem

Máme opravdu kvalitní a širokou nabídku zdravotnických služeb. Naši specialisté se vám budou věnovat při osobní konzultaci. Můžete využít i naše zdravotnické poradenství. Naši zaměstnanci poskytují všem pacientům odbornou péči. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku