Zdravotnické služby

 
 

Eva Šustková - kineziolog

V naší nabídce najdete různé zdravotnické služby. V případě zájmu vám poskytneme konzultaci. Ochota našeho personálu pro vás bude jistě příjemná. Směrodatný je u nás vstřícný a individuální přístup. V příjemném prostředí vám můžeme nabídnout kvalitní zdravotnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Kodrle - masér

Naše zdravotnické služby nabízíme v logicky navazujících celcích. V rámci zdravotnických služeb vám poskytneme i konzultace. U nás se setkáte s ochotu zpříjemnit vám čas strávený v našem zdravotnickém zařízení. Naše zdravotnické zařízení zajišťuje nezávislé poradenství. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. Individuálním přístupem se dlouhodobě zabýváme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Jakeš - nabídka detoxikace organismu

Nabídku našich zdravotnických služeb se snažíme neustále rozšiřovat. Zajistěte si u nás termín pro konzultaci. V našem zdravotnickém zařízení můžete očekávat kvalitní a odbornou péči. Během našich zdravotnických službách vám vždy nabídneme ochotu. Naši lékaři ovládají znalosti a dovednosti k posouzení zdravotního stavu pacienta. Naše firma se snaží o individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dr. Pavel Zapletal - reiki

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. Na nás se můžete obrátit, kdykoliv potřebujete-li poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Preferujeme individuální přístup k potřebám našich pacientů. Naše služby zahrnují i individuální konzultace. Nabízíme vám odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IRIL

Pacientům nabízíme rozmanitou nabídku zdravotnických služeb. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace. Ochota pracovat s extrémním nasazením patří mezi priority našeho zařízení. Můžete také využít služeb našeho poradenství ve zdravotnické oblasti. Vždy můžete důvěřovat našim znalostem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michael Mitzoda - chiropraktik

Určitě je z čeho vybírat v naší nabídce zdravotnických služeb. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. Naše pracoviště nabízí kromě lékařských služeb také poradenství související s nemocí pacienta. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům. Využijte náš individuální přístup ke každému nákupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iva Hédlová - alternativní medicína

Budete-li potřebovat, využijte naši nabídku zdravotnických služeb. Naše sestřička vás ochotně objedná. Prostředí, ve kterém vykonáváme zdravotnické služby, je příjemné a klidné. Provozujeme zdravotnické zařízení a nabízíme odbornou péči. V rámci našeho poradenství poskytujeme konzultační služby jednotlivým klientům. Znalosti oblasti, ve které působíme, jsou vždy perfektní. Individuální přístup ke každému z vás je pro nás důležitý.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Homeopatická fakulta s klinikou, s.r.o.

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Rádi s vámi vaše zdraví prokonzultujeme. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. Nabízíme vám individuální přístup. Budeme rádi, když využijete naší odborné péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavlína Hanzlíčková - alternativní léčba

Naše společnost nabízí zdravotnické služby. Dbáme na to, aby naši zaměstnanci pravidelně doplňovali nové znalosti. Naším závazkem je zajištění té nejkvalitnější odborné péče. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí. S našimi konzultacemi je nakupování radost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslav Čupera - homeopat

V oblasti zdravotnických služeb poskytujeme širokou nabídku. Ručíme vám za příjemné prostředí. Pro naše služby je klíčová především ochota. Potěšíme vás svými znalostmi v oboru zdravotnictví. Naši konzultanti poskytují poradenství v oblasti zdravotní problematiky. Naším závazkem je zajištění té nejkvalitnější odborné péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku