Zdravotnické služby

 
 

Zdeňka Rozsypalová, domácí zdravotní péče

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Poskytujeme nezávislé odborné poradenství. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem. Naším cílem je vám poskytnout kvalitní služby a propojení znalostí nejen v rámci zdravotnictví. Poskytujeme vám rovněž odborné konzultace. Navštivte nás a dostane se vám odborné péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kardia, s.r.o.

Nabízíme komplexní portfolio zdravotnických služeb prováděných v příjemném prostředí. Pokud se obrátíte na nás, rádi vám poskytneme i poradenství. Zakládáme si na příjemném prostředí naší nemocnice. Sdělíme vám diagnózu vaší imunologické poruchy. Pokud sháníte kvalitního zkušeného dětského lékaře, zavolejte nám. Zabýváme se problémy moderní ortopedie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ambulantní centrum pro choroby hlavy a krku, s.r.o.

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Znalost práce s pacienty je základem naší koncepce. Naši doktoři se vás ochotně ujmou. Našim klientům poskytujeme příjemné prostředí. Naši lékaři vám zajistí odbornou péči. Specializujeme se na odborné poradenství v oblasti zdravotní problematiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Nováková, fyzioterapie

Poskytovatelé zdravotnických služeb pro vás připravili kompletní nabídku odborných pracovišť a seznam specialistů. Nabízíme konzultace se skutečnými odborníky. Naše pracoviště vám nabízí příjemné prostředí. Rádi využijeme svých odborných znalostí, abychom vám pomohli. S ochotou vám nabídneme naše pestré zdravotnické služby. Samozřejmostí je individuální přístup našeho zdravotnického personálu. Poskytujeme odbornou péči všem pacientům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petra Mašková - terapeutické masáže a terapie

Nabízíme zdravotnické služby různého zaměření. Pacient se u nás setká pouze se znalými zaměstnanci. Naše služby zahrnují i individuální konzultace. U nás naleznete také příjemné prostředí. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislava Kaderová - masáže

Komplexní nabídka našich zdravotnických služeb vás příjemně překvapí. Můžete se přesvědčit o kvalitě našich služeb v příjemném prostředí. Ochota poradit a pomoci je pro nás velmi důležitá. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. Vybereme s vámi termín pro vaši konzultaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bezbolestná liposukce - Salon YES Visage

Jednou z našich činností je nabídka zdravotnických služeb. Poskytujeme také konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Nabízíme poradenství ve zdravotnických službách. Naše zdravotní sestřička se vám bude ochotně věnovat. Naše bioplastické metody jsou vhodné pro všechny pacienty. Na našem oddělení se orientujeme především na běžnou chirurgickou problematiku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

reconcentrum

Snažíme se o zkvalitňování naší nabídky zdravotnických služeb. U nás si můžete domluvit schůzku za účelem nezávislého poradenství. Nabízíme vám také pohodlí našeho příjemného prostředí. Naše znalosti v oboru zdravotnictví jsou vysoké. Pro naše klienty jsou nyní dostupné odborné konzultace. Nabízíme profesionální a individuální přístup každému klientovi naší ordinace. Zabýváme se veškerými službami v oblasti rehabilitací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studio Hana beauty

Každý klient si může vybrat z bohaté nabídky našich zdravotnických služeb. Na naší klinice se vás ochotně ujme zdravotní sestřička. Zákazníkům nabízíme individuální přístup. Rádi vás přivítáme v příjemném prostředí našeho pracoviště. Náš personál díky svým znalostem dokáže poskytovat vynikající zdravotnické služby. Garantujeme vám odbornou péči o pacienty. Konzultace je jednou z našich prvních nabídek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pilates Eva

Můžete jistě také využít nabídku zdravotnických služeb poskytovanou naší firmou. Naše zdravotnické služby vám zajistí odbornou péči. Všechny úkony jsou prováděny výhradně specialisty a s důrazem na individuální přístup ke každému klientovi. Vyznáme se v oboru zdravotnictví a můžeme vám nabídnou konzultaci. K našim pacientům se za každých okolností chováme ochotně a vstřícně. U nás vám bude ve velmi příjemném prostředí věnována veškerá zdravotní péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku