Katalog firem > Zdravotnické zboží a služby > Zdravotnické zboží a léčiva

Zdravotnické zboží a léčiva

 
 

Peze, s.r.o.

Naše firma se zaměřuje na prodej zdravotnického zboží. Nabízíme vám kvalitní zdravotnické zboží. Zaručujeme, že veškeré naše zdravotnické zboží splňuje dané normy. Poradenství ve zdravotnickém oboru je naší další službou. Kvalitní zdravotnické zboží i léčiva si u nás snadno pořídíte za výhodnou cenu. V našem prodeji zdravotnického zboží a léčiv vám zaručíme 100% serioznost. Nabízíme široký sortiment léků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

WEGA - mipos, s.r.o.

Jsme prodejna zdravotnického zboží se zajímavým sortimentem. Můžeme vám nabídnout široký sortiment kontaktních čoček. Mezi naše produkty patří také oční kapky. Zaměřujeme se na prodej kvalitních léků. Zprostředkujeme vám nákup na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RadEX Primar, s.r.o.

Zabýváme se prodejem zdravotnického zboží. Seriozní přístup a jednání v rámci našich služeb je prioritou. Mezi naše přednosti patří perfektní znalost zdravotnickému zboží. Na kvalitu rozhodně dbáme. V sortimentu zdravotnického zboží vám vždy ochotně poradíme. Vyberte si z bohatého sortimentu léků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Amirex, s.r.o.

Naše firma se zabývá prodejem zdravotnického zboží. U naší firmy je serioznost a ochota samozřejmostí. Kvalitu našeho zboží neustále prověřujeme a tak vám můžeme nabídnout vždy to nejlepší. Prodáváme různá balení kontaktních čoček. S našimi očními kapkami budete spokojeni. Kvalita našich léků je garantovaná. Zboží z naší nabídky můžete nakoupit také na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čaderský-Envitek, spol. s r.o.

Náplní naší firmy je prodej zdravotnického zboží. Pečlivě sledujeme kvalitu našeho zboží. Můžeme vám nabídnout široký sortiment kontaktních čoček. Kvalitní oční kapky nakoupíte také u nás. Zaměřujeme se na prodej farmaceutických výrobků - léků. Splátkový prodej zaručeně oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Denta, spol. s r.o.

Zaměřením naší firmy je prodej zdravotnického zboží. Našim zákazníkům nabízíme profesionální poradenství. Našim zákazníkům nabízíme výhodné ceny veškerého zboží. Náš sortiment je opravdu široký, a tak vám s ochotou pomůžeme při jeho výběru. Specializujeme se také na prodej kontaktních čoček. Věnujeme se i prodeji očních kapek. Kvalitní léčiva a zdravotnické potřeby vám nabídneme i na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Pokora - prodej zdravotnického materiálu

Mezi činnosti naší firmy patří prodej zdravotnického zboží. Díky našim znalostem vám můžeme zaručit odbornou pomoc. Serioznost je pro naši firmu na předním místě. Od nás je zdravotnické zboží vždy kvalitní. V naší nabídce najdete veškerý zdravotnický materiál.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Meditronik Brno, spol. s r.o.

V našem prodeji zdravotnického zboží naleznete nepřebernou nabídku zboží. Zaměřujeme se na zajištění sortimentu v nejvyšší kvalitě. Náš tým pracovníků disponuje teoretickými i praktickými znalostmi v rámci našich služeb pro vás. V rámci našich služeb ručíme za ochotu a vstřícnost. Zabýváme se prodejem léků. Můžeme vám nabídnout velký výběr zdravotnického materiálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Koláček - prodej a servis RTG přístrojů

Naše firma se zaměřuje na prodej zdravotnického zboží. Nabízíme vám ceny, za které nakoupíte opravdu výhodně. V sortimentu zdravotnického zboží vám vždy ochotně poradíme. Prioritou je pro nás kvalita veškerého zboží a léčiv splňující normy. Nabízíme kvalitní kontaktní čočky od renomovaných výrobců. Můžeme vám nabídnout účinné oční kapky. S námi je radost nakupovat na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Laboserv, s.r.o.

Jsme firma zaměřená na prodej zdravotnického zboží. Zdravotnické zboží vám dodáme za výhodné ceny. U veškerého našeho zboží zaručujeme tu nejvyšší kvalitu. Máme široký výběr kontaktních čoček. Nabízíme oční kapky, které vám zajistí okamžitý komfort. I váš nákup můžete zaplatit na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku