Zemědělské komodity

 
 

Frýdlantská zemědělská, a.s.

Poskytujeme také nabídku zemědělských produktů. Serioznost je jasná věc. V rámci našich služeb disponujeme produkty splňující normy. U nás vše řešíme se samozřejmou ochotou. Díky kvalitě máme spokojené zákazníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Švoma Petr

Poskytujeme nabídku zemědělských produktů. Využijte našich dlouholetých znalostí prodávaných zemědělských produktů. Nabízíme kvalitu a serioznost. Provozujeme velkoobchod, kde prodáváme prasata. V našem velkoobchodě nabízíme i skoty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jakub Doležal - soukromý zemědělec

Přinášíme vám velký výběr nejrůznějších zemědělských surovin. Naše zemědělské komodity jsou všude známé díky své perfektní kvalitě. Kvalitní maso je pro náš prodej prioritou. Zacílili jsme na zemědělské komodity, konkrétně na řepu. Nabízíme velkoobchodní prodej brambor. Nabízíme prvotřídní cibuli. Pečlivě kontrolujeme kvalitu našeho mléka. Kvalitní výroba a prodej zeleniny jsou pro nás prioritou. Zaměřujeme se na prodej koz. Stále vylepšujeme kvalitu našeho chovu. Výroba u nás probíhá velmi pečlivě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Rajčák - Zemědělské komodity

Poskytujeme nabídku zemědělských produktů. Znalost je ceněným zbožím. Jsme našim zákazníkům spolehlivými a seriozními partnery. Příjemné a ochotné obchodování naleznete jedině u nás. Zkuste naše kvalitní zemědělské komodity. Naše zemědělské komodity vždy splňují požadované normy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agroslužby sklizeň obilovin a olejnin

Specializujeme se na nabídku uceleného portfolia zemědělských produktů. Prasata jsou v naší stálé nabídce. Nabízíme velkoobchodní prodej brambor. Řepu pěstujeme a dále zpracováváme. Prodáváme tuzemské ryby. Obilí je významnou složkou naší nabídky. Zaměřujeme se na zemědělské komodity, především na řepku. Specializujeme se na pěstování a prodej kukuřice. Zabýváme se kvalitou našeho masa.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PHAR LAP, s.r.o.

Stále aktualizujeme naši nabídku zemědělských produktů. V rámci našeho velkoobchodu zajišťujeme výrobu zemědělských produktů. Zabýváme se prodejem a zpracováním řepy. Specializujeme se na chov koní. Jsme specializovaný velkoobchod na prodej řepky. Čerstvé maso je ve stálé nabídce našeho velkoobchodu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jahodárna Bratčice - ROSA COELI, s.r.o.

Zemědělské suroviny jsou vám u nás k dispozici za příznivé ceny. V naší firmě se snažíme o ochotu. Náš sortiment v rámci výroby splňuje normy. Seriozní nabídka zemědělských potřeb. Specializujeme se na prodej koz.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ROSA COELI, s.r.o. - zemědělské služby

Naší klíčovou činností je nabídka kvalitních zemědělských produktů. Naši zákazníci u nás naleznou jen ochotu a vstřícnost. Soustřeďujeme se na kvalitní zemědělské komodity. Náš velkoobchod využívá všech znalostí. Věnujeme se dalšímu zpracování řepy. Specializujeme se na prodej řepky. Garantujeme to nejkvalitnější maso.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agrona Staré Město, a.s.

V nabídce máme spoustu zemědělských produktů. Seriozní přístup mezi zaměstnanci dělá dobré pracovní klima. Klademe všeobecný důraz na kvalitu. Naše zemědělské komodity splňují normy a to je naší prioritou. Ochotné a milé vystupování. U nás se můžete vždy spolehnout na znalosti výroby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agro Zlechov, a.s.

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zemědělských produktů. Naši ochotu poznáte na našich výrobcích. Výrobky, které jsou u vás, splňují normy podle vyhlášek. V oblasti zemědělských komodit sázíme na znalosti. S kvalitou našich zemědělských produktů budete skutečně spokojeni. Zaručíme vám naprosto seriózní přístup při prodeji textilního zboží, oděvů a obuvi. U nás se zabýváme výrobou zemědělských produktů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku