Zkušebny

 

Miroslav Mikuláš

Naše firma nabízí různé typy měření. Provádíme hodnocení stavu materiálu. Provádíme různé řemeslné služby. S naším doporučením ušetříte drahocenný čas. Rádi s vámi prokonzultujeme váš problém. Specializujeme se také na provedení měření.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ondřej Hédl

Naše firma vám ráda poradí ohledně zkušeben. Zajišťujeme odborné poradenství a nezávislé posouzení vašeho záměru. Příjemná cena našich služeb vás jistě potěší. Během konzultací vám odpovíme na všechno, co vás zajímá. Naše doporučení ušetří váš čas. Doufáme, že vás zaujmou naše hodnocení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

100 % REWORK s.r.o.

Specializací naší společnosti jsou různé analýzy. Víme, co je opravdu důležité, a proto posudky provádíme bez zbytečného čekání. Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá, a proto nás po využití našich služeb nezapomeňte ohodnotit. V případě vaší nerozhodnosti vám rádi něco doporučíme. Pokud budete chtít, můžete si u nás domluvit i konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Kudrna

Jsme firma se zaměřením na provádění různých analýz. Výběr našich služeb vás jistě zaujme natolik, že si snadno vyberete. Naše firma vám vytvoří znalecký posudek. Provádíme konzultační činnost v oblasti řemesel. Naše doporučení ušetří váš čas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Flesar

Kontaktujte nás v případě zájmu o odborné zkoušky. Jsme společnost se specializací na odborná měření. Jsme firma s nabídkou analýz. Výběr našich služeb vás jistě zaujme natolik, že si snadno vyberete. Mezi stálice v naší nabídce patří konzultační činnost. Zabýváme se také zpracováním analýz. Zpracujeme pro vás měření. Zadejte si u nás provedení laboratorních zkoušek. Na monitorovací vrty používáme vysoce kvalifikovanou technologii. Zatěžkávací zkoušky pilotů jsou jednou z činností, kterými se zabýváme. Technologické zkoušky provádíme levně, ale pečlivě. Všechny materiály testujeme vždy tak, abychom je nepoškodili. Můžeme pro vás zpracovat odborné studie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Vladimír Vacek

Zajistíme vám odborné zkoušky různých zařízení. Naše společnost se zabývá odborným měřením. Jsme firma, která se zabývá různými analýzami. Výběr našich služeb vás jistě zaujme natolik, že si snadno vyberete. Mezi stálice v naší nabídce patří konzultační činnost. Kromě jiného také zpracováváme analýzy. Jsme specializované pracoviště pro provádění měření. Můžeme pro vás provést laboratorní zkoušky. Monitorovací vrty poskytujeme na vysoké úrovni. Zatěžkávací zkoušky pilotů jsou jednou z činností, kterými se zabýváme. Specializujeme se na různé technologické zkoušky. Mezi naše služby patří také testování různými metodami. Zpracujeme pro vás odborné studie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eliška Slámová

Jsme společnost, která se zabývá poskytováním poradenské činnosti týkající se zkušeben. Výběr našich služeb vás jistě zaujme natolik, že si snadno vyberete. Rádi s vámi prokonzultujeme váš problém. Rádi vám doporučíme to nejlepší. Naše firma nabízí také hodnocení. Nechte si od nás vypracovat odborný posudek. V portfoliu našich služeb nechybí zpracování odborných studií.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zvědka, s.r.o.

Naše firma zajišťuje odborné zkoušky. Naši odborníci doporučí každému skvělý materiál. Naše firma provádí nejen konzultační činnost. Zabýváme se také prováděním laboratorních zkoušek. Naše firma je oprávněna provádět zatěžkávací zkoušky pilotů. Provádíme technologické zkoušky materiálů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Šárka Janurová

Zaměřením naší firmy je poskytování poradenské činnosti v oblasti zkušeben. Pokud budete chtít, můžete si u nás domluvit i konzultace. Naše firma vám doporučí a dodá vhodný materiál. Nabízíme velké množství služeb, ze kterých si vybere každý. Kromě jiného také provádíme měření kvality objemu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Kubala

Jsme firma, která se specializuje na zajišťování zkoušek. Provádíme konzultační činnost v oblasti řemesel. Náplní našeho profesionálního pracoviště je také zpracování odborných studií. Jednou z našich činností je provádění laboratorních zkoušek. Jsme odborníky na zatěžkávací zkoušky pilotů. Naše společnost provádí technologické zkoušky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku