Patříte mezi vyznavače zdravého životního stylu? Pak zajisté rádi nejenom sobě, ale i svým blízkým připravíte jídlo bez použití tuku? A co je k tomu zapotřebí? Stačí si pořídit kvalitní nádobí, na kterém budete moci vařit tak, abyste nemuseli dávat žádný tuk.

Zvolit si v dnešní době tu správnou pánev je opravdu složité. Všude doslova „vyskakují“ reklamy na pánve, ale člověk se v tom moc nevyzná. Nejdůležitějším prvkem při přípravě pokrmů na pánvi je přitom její povrch. Chcete-li vařit zdravě, zvolte si pánev s nepřilnavým povrchem. Jídlo tak nebudete připalovat, bude zdravé a zachová si mnohem více vitamínů, chutí a vůní.

Pokud si pořídíte kvalitní pánev, můžete si být jisti, že neobsahuje žádné těžké kovy, je zdravotně nezávadná a nic neovlivní chuť připravovaného pokrmu. Zároveň by kvalitní pánev měla být odolná proti oděru a opotřebení. Už dávno není vůbec pravdou, že takovéto pánve nejdou mít v myčce.

Dokonalá pánev Eaziglide s nepřilnavým povrchem pro přípravu zdravých pokrmů

Pánve značky Eaziglide patří mezi nejlepší produkty na trhu. Jsou vyrobeny z jodizovaného leteckého hliníku pro intenzivní odolnost. Hlavní plocha je vyrobená z nerezové oceli a lisuje se pod tlakem 2 500 tun. Tím je zaručeno rychlé a rovnoměrné rozložení tepla, které je ideální pro vaření.

Pánve Eaziglide jsou navrženy tak, aby vám pomáhali každý den při přípravě vašich oblíbených pokrmů. Jedná se zajisté o pánev, která by neměla chybět v žádné kuchyni. Pánve jsou speciálně řešené, a proto jsou vyrobeny z lehkých materiálů, s cílem maximální odolnosti nepřilnavého povrchu, které nejefektivněji využijete při nižších a středních teplotách.  Pohodlné a bezpečné držení pánve zajistí nýtovaná rukojeť. 

Vařte zdravě s pánví Eaziglide

Nejlepší pánev na trhu EaziglideU pánví Eaziglide byl použit nový systém vytvrzení nepřilnavého povrchu.

Nepřilnavý povrch Neverstick2 vydrží mnohem déle, než je běžné u ostatních značek. Předčí i nerezovou ocel.

Nepřilnavý povrch zaručuje, že není zapotřebí používat při vaření máslo či olej.

Tyto pánve je možné používat na všech typech vařičů, včetně indukce. Zároveň je můžete bez problému vložit do trouby a připravovat pokrmy do 260 stupňů Celsia.

Pánve vynikají nejenom precizním zpracováním, dokonalým nepřilnavým povrchem, ale jsou i rezistentní proti přichytávání potravin.

Přednosti pánve Eaziglide

 • Nepřilnavý povrch Neverstick2
 • Zdravotní nezávadnost (neobsahuje PFOA – neboli perfluorooctanoickou kyselinu, která se velmi špatně rozkládá a pomalu se odbourává z lidského organismu. Spousta výzkumů a faktu naznačuje, že jde i o potenciální karciogen)
 • Pevná konstrukce z jodizovaného hliníku
 • Indukční základna z nerezové oceli
 • Nýtovaná rukojeť z nerezové oceli – nikdy se s ní nespálíte
 • Použití pánve do teploty 260 stupňů Celsia – včetně poklic
 • Doživotní záruka na nepřilnavost
 • Je vhodná pro všechny typy vařičů včetně indukce
 • Není zapotřebí používat žádný tuk a ani olej
 • Rovnoměrné rozložení teploty
 • Lze mít v myčce na nádobí

Vybírejte pečlivě! Pánve Eaziglide jsou 7 krát odolnější

V lednu 2019 byly pánve Eaziglide testované na nezávislé univerzitní laboratoři s pánvemi od 35 různých výrobců. Testování bylo zaměřeno na odolnost pánví proti poškrábání. Pro testování byly vybrané pánve s nepřilnavým povrchem, které jsou podobné pánvím Eaziglide a zároveň i takové, které jsou cenově dražší.

Při testování byla použita metoda škrábání neboli vrypu. Tímto testováním se získali informace o odolnosti materiálu proti poškrábání a oděru.

K testování se použily ostré předměty, které se po povrchu pánve pohybují pod tlakem. Pánve se testovaly za pomocí přístroje s názvem Teer Coatings ST200, který disponuje diamantovou špičkou (úhel 120 ° a poloměr 0,2 mm) jež rovnoměrně poškrábe testovaný povrch. Počáteční zatížení při zahájení testu bylo 1 N se stupňováním 40 N / min a rychlosti hrotu 5 mm / min. Výsledné škrábance byly analyzovány od bodu nepřetržité expozice kovu pomocí digitálního mikroskopu Inspex HD 1080p.

Výsledky testování pánve Eaziglide

Při testu bylo na pánev Eiziglide nutno využít minimálně 7 krát vyšší sílu, aby došlo k trvalému poškození nepřilnavého povrchu pánve, než tomu bylo zapotřebí u konkurenčních vzorků. Povrch pánve Eaziglide je tak 7 krát odolnější než povrchy ostatních testovaných pánví.

.

Graf odolnosti pánve Eaziglide

Graf zřetelně dokazuje, kolikrát je pánev Eaziglide odolnější než nejlepší pánve z použitých vzorků. Síla potřebná pro narušení povrchu je znázorněna na ose (N) – (osa Y).