Asi každý muž je nadšený, když má doma manželku, která ráda vaří. Mnohé z žen ale chodí i do zaměstnání, takže všemi deseti uvítají nejrůznější kuchyňské pomocníky. Pokud hledáte ideální dárek pro manželku či přítelkyni, inspirujte se!

Varná konvice Sage BSS700 z nerezové slitiny jistě potěší všechny milovníky čerstvé kávy a čaje. Její výhodou je zejména zvukový signál po dosažení varu vody či zpomalovač otevírání víčka. Konvice je velmi výkonná a dokáže rychle uvařit i 1,7 l vody. Je také vybavena vyjímatelným filtrem, který slouží k zachycení usazenin.

 

Konvice k přípravě kávy a čaje z nerezu

 

Vybrat můžete také nerezový toustovač se širokými otvory. Jeho výhodou je, že se hodí i na velké krajíce chleba a je vybaven funkcí rozmrazování pečiva. Funce "A bit more" dokáže prodloužit proces opékání o další minutu, čímž získáte křupavější toast/topinku.

Nerezový topinkovač

 

Sada nádobí, multifunkční hrnec a další skvělí pomocníci do kuchyně

Hospodyňky jistě ocení sadu nádobí Eaziglide Neverstick 2, která vám umožní zdravější vaření v páře. Toto nepřilnavé nádobí lze použít na indukci, v troubě a v neposlední řadě na všechny typy vařičů. Oceníte na ní také odolnost, zdravotní nezávadnost i moc hezký design. Nádobí Eaziglide Neverstick vyniká revolučním nepřilnavým vytvrzeným povrchem, který se ani časem neolupuje. Předčí i keramické povrchy a neobsahuje PFOA.

Odolné nádobí s nepřilnavým povrchem

Mezi další užitečné pomocníky patří všestranný hrnec Sage Brc600. Pomocí tohoto multifunkčního hrnce snadno připravíte chutná rizota, omáčky či potraviny vařené v páře. Díky praktickým rozměrům ho využijete nejen na doma, ale také na chalupě, chatě či si ho dokonce můžete vzít s sebou i na dovolenou. Hrnec je dále vybaven rukojeťmi pro bezpečnou manipulaci, funkcí Keep Warm pro udržení teploty a funkcí automatického vypnutí po dokončení přípravy.

Hrnec Sage se všestranným použitím

Díky dalšímu kuchyňskému spotřebiči, bezdrátovému mixéru Vitamix A2500 Ascent series, můžete uvařit kvalitní a chutné pokrmy, které jistě ocení celá rodina. Tento přístroj je vybaven vestavěným časovačem a bezdrátovou konektivitou a poskytuje multifunkčnost a ten největší komfort.

Kuchyňský mixér do každé domácnosti

Hodit se může také nerezový pákový lis na citrusy Sage 800Cp. Jeho předností je výkonný motor, který má tichý chod a velkou výtěžnost. Lisování je natolik kvalitní, že z ovoce zůstane jenom suchá dužnina a slupky. Tento přístroj má ve výbavě dvě separační síta, která kvalitně oddělí vlákninu od šťávy. Díky tomu získáte vynikající fresh juice, který neobsahuje žádné kousky ovoce. Také čištění tohoto spotřebiče je velmi snadné.

Tichý pákový lis na ovoce z nerezu

Neváhejte a zvolte pro své ženy to nejlepší z naší nabídky! Možná vás budou zajímat také novinky z naší nabídky - nerezové láhve a termosky značky Lurch nebo také nerezové nádoby.

Z nepraktických dárků doporučujeme kvalitní sladkosti, šperky, medovinu nebo jiný sladký destilát. Dárkem může být i společná rekonstrukce, nová podlaha či nábytek.