Úvěry můžeme využít na bydlení i investici. Celá řada lidí dnes zvažuje, jak zhodnotit své volné finanční prostředky. Jednou z možností je pořízení nemovitosti a její následný pronájem.

K profinancování je z nemalé části možné využít úvěr na bydlení bez zajištění. Tyto varianty jsou poměrně omezené, ale existují.

Úvěr na bydlení bez zajištění

Zde lze kombinovat úvěr či úvěry ze stavebního spoření, které za jistých podmínek umožňují získat finance bez zajištění nemovitostí. Je to v dnešních podmínkách dražší varianta, leč financovaná nemovitost je kdykoli prodejná. A navíc, nemusí být pojištěna dle podmínek stanovených bankou, ale podle rozhodnutí majitele.

Nejvýhodnější úvěr na bydlení či investici

Dnešní nabídka bank je velmi široká a rozdíly v úrokových sazbách malé. Hledání nejvýhodnějšího úvěru spočívá v nalezení poradce, který nezastupuje žádnou banku. Naopak, má informace z bankovního trhu a je schopen zastoupit zájmy svého klienta vůči jednostranným nabídkám bankovních úředníků. Zjistí, co budoucí žadatel očekává a jaké má možnosti. Na základě toho mu vybere nejvýhodnější financování celého záměru.

Příklad za naší praxe: Hypotéka na koupi bytu
Jeden z našich klientů nás doporučil svému švagrovi, který potřeboval financovat koupi bytu. Každý z manželů měl účet v jiné bance a od obou ústavů již měli nabídky hypoték. Nevěděli, jak se rozhodnout. Při diskuzi o ideálním řešení jsme mladému páru ukázali efekt Zrcadlové hypotéky a bylo ihned rozhodnuto. Díky této speciální kombinaci jsme manželům uspořili na úrocích za celou dobu splácení cca 120 000.- Kč.

Výhody setkání s komplexním odborníkem na úvěry

  • Nezávazná a bezplatná konzultace
  • Vyhledání veškerých úsporných možností
  • Vyřízení administrativy na jednom místě
  • Prodiskutování možných kombinací, na kterých ušetříte
  • Kalkulace více bankovních domů pro snazší orientaci bez ztráty vašeho drahocenného času
  • Výběr banky, která nejvíce vyhovuje vašim požadavkům
  • Nemusíte obíhat jednotlivé banky a zjišťovat rozdíly a dělat si náročnou analýzu

 

Finanční navigátor Vám ZDARMA poradí.

Zavoláme Vám

Stačí zanechat kontakt a my Vám zavoláme.