Diskusní fórum > Financování a investice > Investiční služby a investování > Akcie > Kopírování úspěšných obchodníků na burze

Kopírování úspěšných obchodníků na burze

 1. Avatar
  l.jirikova (0 příspěvků) Neděle 18.04.2021 20:33:31

  Ahoj, zajímalo by mě, co si myslíte o serverech, kde lze kopírovat úspěšné obchodníky na burze nebo sázkaře... viz třeba tady: https://www.jaknasazeni.cz/automaticke-kopirovani-uspesnych-sazkaru/ (o obchodnících jsem nic nenašla) Jsem na investice úplně blbá, potřebuji se s někým "svézt" a tohle mě zaujalo, protože je to prý nenáročné. Otázka je, jestli to fakt funguje? Používáte někdo tyhle servery? Znáte nějaký věrohodný server, kam se nemusím bát poslat peníze? Budu ráda za jakoukoliv odpověď.

Řadit podle:
 
 1. Avatar
  r.becvar robert.becvar (1 příspěvek) Středa 23.06.2021 18:47:20

  Ahoj,
  osobně používám pro kopírování obchodníků (CopyTrading) Purple. Jsou to češi a vše je transparentní. Po vložení peněz se připojíte k vybrané strategii. Investovat je možné do různých strategií jak v CZK, tak v EUR. Jen je potřeba vědet, které jsou ty vhodné a proč. Výběr je velký. S registrací a investičním dotazníkem by Vám měl někdo pomoci. Pokud máte zájem, můžete mě kontaktovat.
  Přeji hodně úspěchů a zhodnocení vkladů.

  + pozor na sázkaře ;)

Vložit nový příspěvek

Váš e-mail nebude nikde publikován. Povinné položky jsou označené *.