Výhodná investice - finanční poradce

 1. Avatar
  Martin z Ostrova (2 příspěvky) Pondělí 12.03.2018 08:13:38

  Ahoj, mám nějaké peníze, které bych rád investoval, tak aby vynesly co nejvíc, logicky. Chci se zeptat, zda mi s tím pomůže nějaký finanční poradce. A zároveň také jak poznám, zda je ten finanční poradce skutečně dobrý, kolik si bude účtovat a zda mohu nějak zakročit v případě, že se jeho rada ukáže jako špatný krok.

Řadit podle:
 
 1. Avatar
  Jakub Morous (4 příspěvky) Čtvrtek 15.03.2018 06:46:50

  Každý finanční poradce by měl mít na internetu svůj profil, úspěchy, kterých dosáhl, a také recenze. Podle nich se lze řídit. Ale obvykle se předpokládá, že čím více si bude poradce účtovat, tím lepší bude jeho práce, samozřejmě. Pokud vám záleží na pozdějším zisku z vaší investice, nebál bych se vybrat si drahého, ale kvalitního poradce, vyděláte na tom oba.

 2. Avatar
  Radka Tichá (8 příspěvků) Úterý 13.03.2018 06:37:34

  Samozřejmě, že v tomto ohledu bude lepší, když si finančního poradce seženete. Chce to ptát se lidí, kteří služby poradců již využili. Zamřit se na to, jaký měli u případů zájem o klienta, jak byli dochvilní při schůzkách, jak nakonec dopadl výsledek jejich práce... Nic jiného, než zkušenosti ostatních vám pravděpodobně příliš neprozradí. Chce to hledat a ptát se.

Vložit nový příspěvek

Váš e-mail nebude nikde publikován. Povinné položky jsou označené *.Čísla na obrázku: